mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR a 1. ČP v raftingu - slalom - Praha - Troja [ 31.05.08 ]

R4M - 31.05.08

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.Hric Michal
Hric Vítězslav
Pospíšil Jaroslav
Hajský Stanislav
73
74
73
69
109,126 W+D "WC"112.91
112.17
0
5
112.91
117.17
112.91 300
2.Pražan Milan
Proks Jakub
Kobes Tomáš
Šenk Marek
81
84
78
74
126 RK TROJA116.75
116.71
0
5
116.75
121.71
116.75 264
3.Šťastný Jan
Havlíček Jan
Pinkava Ondřej
Daněk Aleš
70
82
79
77
109 WD CVOK111.9
5
116.90
DNF
116.90 237
4.Hájek Martin
Hájek Miroslav
Svačina Pavel
Svačina Petr
64
75
73
73
113 STAN - HÁJOS RACING TEAM119.75
118.62
0
15
119.75
133.62
119.75 216
5.Křivánek Tomáš
Znamenáček Milan
Páša Jiří
Bluma Michal
66
71
78
70
126 RK TROJA ZATÍM B128.13
123.49
15
5
143.13
128.49
128.49 207
6.Bozděch Zdeněk
Herzán Zdeněk
Vrba Jiří
Netopil Zbyněk
70
60
66
60
109 W+D "BAŇOS"141.92
126.33
20
5
161.92
131.33
131.33 198
7.Proks Zdeněk
Lácha Ondřej
Krejčí Jindřich
Hájek Stanislav
54
83
71
55
113 STAN - MANAGER TEAM A139.37
134.2
10
10
149.37
144.20
144.20 189
8.Krechler Miroslav
Tomek Petr
Šimánek Robert
Benhák Jiří
52
68
73
56
142 JEŽEK TEAM125.97
131.61
25
105
150.97
236.61
150.97 180
9.Polák Libor
Kolman Filip
Falc Jan
Plaček Vít
67
73
76
66
113 STAN - P.R. TEAM150.98
135.81
165
20
315.98
155.81
155.81 171
10.Schneider Martin
Kluganost Vít
Pecháček Michal
Pecháček Tomáš
74
76
76
74
162 KATAMARÁN X.K.153.73
141.47
10
15
163.73
156.47
156.47 162
11.Lerner Luděk
Urban Václav
Kliment David
Panenka Petr
60
53
78
47
133,126 WWS CLUB
150.46

10
DNF
160.46
160.46 153
12.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Myslivec Jan
63
64
62
91
210 KAPPA151.11
142.3
10
155
161.11
297.30
161.11 144
13.Vaněček Tomáš
Saiko Tomáš
Cuc Michal
Peška Libor
86
86
77
87
178 WWRC CB115.7
141.21
55
20
170.70
161.21
161.21 135
14.Málek Pavel
Maděra Martin
Hošek Martin
Hurt Štěpán
71
88
85
85
50 MB 1150.92
150.2
25
15
175.92
165.20
165.20 126
15.Vondráček Vít
Hnulík Michal
Čapek Petr
Štěpánek Vojtěch
90
88
90
90
123 JISKRA HAVL.BROD B151.18
142.96
80
25
231.18
167.96
167.96 117
16.Panenka Ondřej
Rusek Tomáš
Tejmar Tomáš
Hnilica Michal
80
82
83
82
126 RK TROJA PANDEROS
143.18

25
DNF
168.18
168.18 108
17.Bubeníček Ivan
Šťastný Michal
Hermann René
Kučera Milan
60
65
62
58
109 WD KUHEBUMI144.14
141.88
25
55
169.14
196.88
169.14 99
18.Jarolímek Otta
Matějec Jiří
Válek Jiří
Kozderka Pavel
HÖrdler Ota
61
68
81
85
85
194 Campus Turmov197.16
160.37
25
10
222.16
170.37
170.37 90
19.Rosenberg Pavel
Kolátor Michal
Kysela František
Veber Jan
79
77
80
71
50,178 MB TEAM136.68
156.36
170
15
306.68
171.36
171.36 84
20.Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
Polívka Karel
Bergman Vladimír
57
56
45
58
137 GEOPLAN HK A136.38
156.66
105
15
241.38
171.66
171.66 78
21.Bartoš Jiří
Bartoš Vít
Brzobohatý David
Housa Aleš
75
79
79
78
162 Katamarán V.K.159.58
149.93
20
75
179.58
224.93
179.58 72
22.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Hanuliak Jan
81
78
83
84
50,109 PRŠI TEAM136.2
131.68
160
55
296.20
186.68
186.68 66
23.Kopecký Tomáš
Vrána Pavel
Vrba Pavel
Vránová Jana
Hes Miroslav
72
77
73
80
72
161 VO SEDMIČKA148.38
161.02
175
35
323.38
196.02
196.02 60
24.Putzer Petr
Peterková Hana
Putzer Pavel
Saiko Michal
66
87
67
85
155,126 KAPLICE A TROJA144.57
143.43
75
60
219.57
203.43
203.43 54
25.Rulf Jan
Kučera Vladislav
Petrášek David
Hájek Jan
75
74
75
74
219 RK RAK Timuři163.5
190.98
65
15
228.50
205.98
205.98 48
26.Klausner Filip
Kedršt Vojtěch
Kedršt Jan
Dryák Pavel
Kedršt Vojtěch
75
79
49
79
79
166 Tragéd154.85
150.88
75
60
229.85
210.88
210.88 42
27.Čermák Petr
Zrostlík Štěpán
Astl Pavel
Řečka Lukáš
86
88
87
87
14 Neptun Red Team181.06
143.86
30
175
211.06
318.86
211.06 36
28.Šamánek Pavel
Marek Michal
Procházková Pavla
Kupilík Jan
72
71
85
84
109 WD KOCOURCI160.7
202.06
60
165
220.70
367.06
220.70 30
29.Krejčí Radek
Vlk Stanislav
Uhlíř Zdeněk
Klvaň Michal
87
74
78
75
180 SK FORTUNA KOLÍN A161.54
150.99
135
75
296.54
225.99
225.99 24
30.Vybíral Martin
Slavotínek Josef
Gremlica Martin
Vybíral Viktor
70
66
80
76
109 WD HŽ
171.68

60
DNF
231.68
231.68 18
31.Holstein Petr
Kraus František
Boháč Ondřej
Žaba Pavel
70
71
69
74
137 Geoplan RK HK B160.19
164.12
160
70
320.19
234.12
234.12 12
32.Daněk Jan
Tabačik Slavomír
Březina Jan
Vlasák Michal
Svobodová Eva
65
65
71
71
72
210 KAPPA B134.73
168.68
310
70
444.73
238.68
238.68 6
33.Kmošťák Svatomír
Daneš Ondřej
Coufal Hynek
Elman Václav
50
77
68
79
129 TRITON182.45
172.59
135
80
317.45
252.59
252.59
34.Tajer Michal
Jacoš Pavel
Kubát Jiří
Slavkovský Dušan
87
88
88
78
111 Hastrman A144.61
181.41
125
75
269.61
256.41
256.41
35.Novák Pavel
Nováková Kateřina
Stoudek Petr
Štěpánek Martin
74
77
75
73
154 V.V.S KAREL BRNO191.63
221.28
80
135
271.63
356.28
271.63
36.Štěpánek Matěj
Michal Petr
Shneidrová Lucie
Velínský Jiří
88
90
89
89
123 Jiskra Havl.Brod A149.67
152.5
210
155
359.67
307.50
307.50
37.Sládek Tomáš
Litt Pavel
Trescher Jan
Holub Jakub
90
88
88
89
155 KOSIX187.36
130
317.36
DNF
317.36
38.Janů Petr
KnÖsel Walter
David Jiří
Beneda Michal
87
78
85
88
155 ZNIČEHONIX KAPLICE124.02
200.11
210
255
334.02
455.11
334.02
39.Tokoš Roman
Blanářová Jindra
Janošek Radomír
Martinka Antonín
66
64
62
67
147 RK Hodonín muži169.16
167.53
165
175
334.16
342.53
334.16
40.Kocej Jaroslav
Sýkora Jaroslav
Telekí František
Trmal Jakub
62
45
91
90
111 Hastrman Mix170.19
178.65
230
175
400.19
353.65
353.65
41.Hřiba Štěpán
Hřiba Jakub
Blanář Jaroslav
Blanář Jindřich
92
92
64
93
147 RK Hodonín 001215.4
149.59
175
215
390.40
364.59
364.59
42.Rozboud Bohuslav
Staněk Michal
Traxmand Petr
Vitouš Jan
86
81
86
87
125 KV 125146.7
160.48
265
225
411.70
385.48
385.48
43.Štochl Jakub
Lév Vladimír
Hucl Radim
Sýkora Jan
78
78
74
75
162 Katamarán P.K.
130.76

265
DNF
395.76
395.76
44.Vávra Jan
Doskočil Petr
Rosůlek Vít
Růžička Václav
76
76
77
75
205 Tunel Team157.03
202.94
325
215
482.03
417.94
417.94
45.Litera Tomáš
Blaščík Marek
Motýl Jan
Blaščík Adam
88
93
92
90
180 Fortuna Kolín Sopl Team122.8
117.04
320
320
442.80
437.04
437.04
46.Kotík Michal
Krumlová Anna
Tuček Milan
Štěpán Václav
49
83
48
78
151 MALOVANÉ DĚTI174.49
315
489.49
DNF
489.49
47.Petr Michal
Kárník Josef
Tuček Tomáš
Kubásek Pavel
89
89
92
82
49 Vodní sporty Náchod149.25
127.9
370
365
519.25
492.90
492.90
48.Polák Roman
Loser Robin
Kupr David
Vališka Jan
77
80
81
84
Georgia The Best

DNS
DNS
DNS

detailní výsledky

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video