mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

EP a 2. ČP v raftingu - sprint - Tranávka [ 29.06.08 ]

R4 muži - 29.06.08

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.Šťastný Jan
Havlíček Jan
Pinkava Ondřej
Daněk Aleš
70
82
79
77
109 WD CVOK1:33.05
1:33.34
3:06.39 200200
2.Hric Michal
Hric Vítězslav
Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
73
74
72
109 W+D "WC"1:35.20
1:33.56
3:08.76 176176
3.Pražan Milan
Šenk Marek
Rašek Michal
Proks Jakub
81
74
77
84
126 RK TROJA1:36.75
1:36.74
3:13.49 158158
4.Hájek Martin
Hájek Miroslav
Svačina Pavel
Svačina Petr
64
75
73
73
113 STAN - HÁJOS RACING TEAM1:38.50
1:35.81
3:14.31 144144
5.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Veselý Petr
81
78
83
76
50 PRŠI TEAM1:39.78
1:37.00
3:16.78 138138
6.Bozděch Zdeněk
Herzán Zdeněk
Netopil Zbyněk
Vrba Jiří
70
60
60
66
109 W+D "BAŇOS"1:39.21
1:38.08
3:17.29 132132
7.Křivánek Tomáš
Páša Jiří
Bluma Michal
Znamenáček Milan
66
78
70
71
126 RK TROJA - ZATÍM B1:42.24
1:36.60
3:18.84 126126
8.Krechler Miroslav
Tomek Petr
Šandl Lukáš
Benhák Jiří
52
68
72
56
142 JEŽEK TEAM1:42.66
1:38.39
3:21.05 120120
9.Kučera Milan
Hermann René
Bubeníček Ivan
Šťastný Michal
58
62
60
65
109 W+D KUHEBUMI1:41.06
1:41.77
3:22.83 114114
10.Putzer Petr
Kubalák Přemek
Putzer Pavel
Čáp Richard
66
76
67
81
155 KAPLICE A1:42.39
1:42.83
3:25.22 108108
11.Kmetko Peter
Kytka Jozef
Sobota Martin
Stohl Michal
SVK HAZARD BRATISLAVA1:43.38
1:41.85
3:25.23 102
12.Polák Libor
Kolman Filip
Falc Jan
Plaček Vít
67
73
76
66
113 STAN - P.R. TEAM1:43.53
1:41.86
3:25.39 96102
13.Lerner Luděk
Urban Václav
Kliment David
Panenka Petr
60
53
78
47
133,126 WWS CLUB1:43.26
1:43.59
3:26.85 90 96
14.Krejčí Radek
Vlk Stanislav
Uhlíř Zdeněk
Klvaň Michal
87
74
78
75
180 SK FORTUNA KOLÍN A1:42.67
1:44.90
3:27.57 84 90
15.Vaněček Tomáš
Saiko Tomáš
Rygel Marek
Peška Libor
86
86
89
87
178 WWRC ČB1:43.52
1:44.13
3:27.65 78 84
16.Schneider Martin
Kluganost Vít
Pecháček Michal
Pecháček Tomáš
74
76
76
74
162 KATAMARÁN X.K.1:42.15
1:46.22
3:28.37 72 78
17.Panenka Ondřej
Rusek Tomáš
Tejmar Tomáš
Hnilica Michal
80
82
82
82
126 RK TROJA PANDEROS1:47.25
1:41.24
3:28.49 66 72
18.Proks Zdeněk
Krejčí Jindřich
Hájek Stanislav
Lácha Ondra
54
71
55
80
113 STAN - MANAGER TEAM1:47.40
1:41.29
3:28.69 60 66
19.Irain Jiří
Kolátor Michal
Kysela František
Veber Jan
55
77
80
71
50,178 MB TEAM1:43.44
1:45.59
3:29.03 56 60
20.Rulf Jan
Petrášek David
Hájek Jan
Kučera Vladislav
75
75
74
74
219 RK RaK TIMUŘI1:47.13
1:43.56
3:30.69 52 56
21.Šamánek Pavel
Marek Michal
Knobloch Tomáš
Kupilík Jan
72
71
74
84
109 WD KOCOURCI1:43.65
1:47.04
3:30.69 48 52
22.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Myslivec Jan
63
64
62
91
210 KAPPA1:43.22
1:47.65
3:30.87 44 48
23.Reischig Jiří
Klausner Filip
Kedršt Jan
Dryák Pavel
76
75
49
79
166 TRAGÉD1:48.09
1:44.04
3:32.13 40 44
24.Matějka Roman
Kozel Jan
Navrátil David
Horník Zdeněk
73
75
79
79
132 E.T.V SÍTI1:47.43
1:45.38
3:32.81 36 40
25.Málek Pavel
Maděra Martin
Hurt Štěpán
Hošek Martin
71
88
85
85
50 MB11:45.09
1:48.70
3:33.79 32 36
26.Janů Petr
Knosel Walter
David Jirka
Musil Filip
87
78
85
92
155 ZNIČEHONIX1:46.78
1:47.75
3:34.53 28 32
27.Vybíral Martin
Gremlica Martin
Slavotínek Josef
Vybíral Viktor
70
80
66
76
109 W+D "HŽ"1:48.82
1:47.23
3:36.05 24 28
28.Lácha Martin
Vlach Jiří
Pražák Michal
Kašparová Anna
66
78
79
85
ŽIŽ SOKOL ŽIŽKOV1:49.67
1:47.15
3:36.82 20 24
29.Sládek Tomáš
Litt Jan
Trescher Jan
Holub Jakub
90
91
88
89
155 KAPLICE KOSIX1:50.28
1:47.61
3:37.89 16 20
30.Vondráček Vít
Hnulík Michal
Čapek Petr
Štěpánek Vojtěch
90
88
90
90
123 JISKRA HAVL. BROD B1:50.63
1:47.40
3:38.03 12 16
31.Lév Vladimír
Hucl Radim
Štochl Jakub
Sýkora Jan
78
74
78
75
162 KATAMARÁN P.K.1:54.64
1:47.45
3:42.09 8 12
32.Kopecký Tomáš
Vrána Pavel
Vrba Pavel
Vránová Jana
72
78
73
80
161 VO SEDMIČKA1:49.25
1:53.98
3:43.23 4 8
33.Obenau Peter
Misun Lubos
Rybar Marek
Svac Juraj
79
77
78
82
SVK LUNOCHOD1:53.96
1:54.33
3:48.29
34.Štěpánek Matěj
Schneiderová Lucie
Havlíček Ondřej
Velinský Jiří
88
88
88
89
123 JISKRA HAVL. BROD A1:53.64
1:55.99
3:49.63 4
35.Kmošťák Svatomír
Daneš Ondřej
Elman Václav
Renčín Tomáš
50
77
79
61
129 TRITON1:57.60
1:52.55
3:50.15
36.Čermák Petr
Zrostlík Štěpán
Astl Pavel
Rečka Lukáš
86
88
87
87
14 NEPTUN RED TEAM1:55.37
1:55.33
3:50.70
37.Sladkovský Dušan
Tajer Michal
Jacoš Pavel
Kubát Jiří
78
87
88
88
111 HASTRMAN A1:51.04
2:00.95
3:51.99
38.Novák Pavel
Nováková Kateřina
Sloudek Petr
Vojáček Martin
74
77
75
73
154 V.V.S. KAREL BRNO1:55.59
1:56.57
3:52.16
39.Vávra Jan
Doskočil Petr
Rosůlek Vít
Růžička Václav
76
76
77
75
205 TUNEL TEAM2:00.14
1:54.04
3:54.18
40.Troják
Grofer
Pučman
Liška
66
70
77
79
189 ICÍCI1:59.39
1:55.25
3:54.64
41.Vintr Milan
Otruba Jaroslav
Černý Tomáš
Chmelík Ladislav
57
59
70
73
201 RC PŘEROV2:01.98
2:06.09
4:08.07
42.Kubíček Vojmír
Bendl Petr
Falt Pavel
Kolář Pavel
63
60
61
62
216 HLINÍK HUMPOLEC2:09.63
1:59.67
4:09.30
43.Nývlt Zdeněk
Zavadil Karel
Hádek Ondřej
Hádek Jan
74
83
82
85
NEPLAVCI2:06.08
2:13.37
4:19.45
44.Daněk Jan
Tabacik Slavomír
Vlasák Michal
Březina Jan
65
65
71
71
210 KAPPA B2:14.20
2:07.91
4:22.11
45.Rozbud Bohuslav
Staněk Michal
Traxmand Petr
Vitouš Jan
86
81
86
87
147 RK HODONÍN MUŽI-MIX2:37.85
1:58.33
4:36.18
46.Rynda Martin
Rynda Jiří
Komrs Luboš
Mácha Jan
69
70
72
71
200 RYMARAFT2:30.38
2:20.99
4:51.37
47.Tuček Martin
Tuček Milan
Mornštejn Roman
Štěpán Václav
77
48
69
78
151 MALOVANÉ DĚTI
48.Bartoš Jiří
Bartoš Vít
Brzobohatý David
Housa Aleš
75
79
79
78
162 KATAMARÁN V.K.
49.Krupka Petr
Svolinský Tomáš
Šubrt Pavel
Kocman Roman
81
77
85
85
108 GEORGIASPORT RAFT TEAM
50.Polák Roman
Kupr David
Vališka Jan
Loser Robin
77
81
84
80
108 GEORGIA THE BEST

výsledky v pdf

výsledky v excelu

LOAP Cup 2013 - Trnávka

větší video