mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

EP R6, ČP R4 v raftingu - sprint - České Vrbné [ 13.08.17 ]

R4 muži-sprint - 13.08.17

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
77
77
TR HIKO1:17.82
1:17.60
2:35.42 200200
2.CUC MICHAL
PEŠKA LIBOR
HALEŠ TONDA
NOVÁK MARTIN
77
87
92
91
HANACE rafters1:18.27
1:18.81
2:37.08 176176
3.HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
LISICKÝ DAVID
HRIC VÍTEZSLAV
POSPÍŠIL JAROSLAV
73
84
81
74
72
TR ZUBR1:18.10
1:19.37
2:37.47 158158
4.MARTINKA ANTONÍN
BLANÁŘ JINDŘICH
CHRENKA VOJTĚCH
JANOŠEK RADEK
MARTINKA TOMÁŠ
93
93
91
91
93
RK Hodonín1:19.48
1:18.37
2:37.85 144144
5.IRAIN JIŘÍ
ŠANTORA JAN
JELÍNEK FILIP
PANENKA ONDŘEJ
81
83
96
70
PRSI TEAM1:20.98
1:21.56
2:42.54 138138
6.PÁŠA JIŘÍ
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
PROKS JAKUB
85
87
84
RK Troja1:22.95
1:19.64
2:42.59 132132
7.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
BENHÁK JIŘÍ
52
68
73
56
JEŽEK TEAM1:22.51
1:21.81
2:44.32 126126
8.IRAIN JIŘÍ
PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
LERNER LUDĚK
55
78
80
60
MB Team1:23.04
1:23.09
2:46.13 120120
9.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
Panderos1:22.04
1:24.68
2:46.72 114114
10.HNULÍK MICHAL
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
ČERNÝ MICHAL
HAVLÍČEK ONDŘEJ
88
90
94
88
Jiskra HB1:24.78
1:23.79
2:48.57 108108
11.MATUŠKA DAVID
ŠÁLEK MARTIN
MATĚJKA JAN
JANOŠEK RADEK
01
99
97
91
RK Hodonín Mix 21:24.63
1:24.21
2:48.84 102102
12.PUTZER PETR
PUTZER PAVEL
VEBER JAN
BOČEK ZDENĚK
KOLÁTOR MICHAL
66
67
71
74
77
Kaplice A1:23.72
1:25.56
2:49.28 96 96
13.OROKOCKY RADO
SAMSELY MARTIN
KASAK MIROSLAV
PETROVIC MILAN
75
75
72
63
RK Fortuna1:26.11
1:24.57
2:50.68 90
14.KŘIVÁNEK TOMÁŠ
BLUMA MICHAL
MATĚJKA ROMAN
MRÁZ PAVEL
66
70
73
76
Zatím B1:25.16
1:25.62
2:50.78 84 90
15.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
76
HRT1:26.27
1:24.55
2:50.82 78 84
16.ŽÁK PETR
PROKOP JAN
MÁRA PETR
KREJČÍ MARTIN
95
96
94
95
Jiskra HB B1:23.55
1:28.55
2:52.10 72 78
17.MARTON KAROL
STOHL MICHAL
ŠCEPKA TOMÁŠ
RECHTOROVIČ MICHAL
85
84
85
84
Cabanos1:26.90
1:25.40
2:52.30 66
18.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
POLÁK LIBOR
50
74
73
73
TRITON1:25.62
1:28.08
2:53.70 60 72
19.SAIKO DAVID
FILIP MILOSLAV
RIBOLA JIŘÍ
FARA TOMÁŠ
93
88
87
88
HANACE rafters REJNOCI1:28.09
1:26.17
2:54.26 56 66
20.MISUN LUBOS
KANISCAK FERO
PALKOVIC MARTIN
HORVATH BRANO
77
75
77
95
Desperados1:28.34
1:26.31
2:54.65 52
21.DAVID PETR
VÍCHA LUBOMÍR
CHUDĚJ ZDENĚK
KRISTEK ALEŠ
87
82
75
92
4OH1:26.87
1:27.95
2:54.82 48
22.HENEŠ JOSEF
TARABA JAN
KRATOCHVÍL ROMAN
FOLK JAN
95
95
95
99
Piraně Rajhrad1:29.55
1:26.35
2:55.90 44 60
23.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
RÚŽIČKA VÁCLAV
HÁJEK FILIP
63
64
75
68
KAPPA1:27.46
1:28.78
2:56.24 40 56
24.FRIDRICH MICHAL
UHLÍŘ ZDENĚK
KLVAŇ MICHAL
ŠULC MIROSLAV
75
78
75
76
Fortuna Kolín 21:26.84
1:30.92
2:57.76 36
25.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
SCHUTOVÁ MICHAELA
75
76
49
79
Tragéd1:31.01
1:30.04
3:01.05 32 52
26.PROKS ZDENĚK
KARAFIÁT JOSEF
LÁCHA ONDŘEJ
LÁCHA MARTIN
54
60
83
59
MANAGER team1:31.41
1:30.63
3:02.04 28 48
27.KREMPAŠKÝ ŠIMON
CHYNORANSKÝ JAKUB
CHYNORANSKÝ DOMINIK
ZBOŘIL RASTISLAV
99
02
02
81
Slovak Junior Rafters1:31.79
1:30.31
3:02.10 24
28.KOCEK JAROSLAV
VALENTA JAN
ČINČERA JIŘÍ
BRABEC MARTIN
62
63
43
74
Hastrman1:36.00
1:36.01
3:12.01 20 44
29.ZATKALIK IVAN
GREGUS MICHAL
PALDAN FILIP
KRCHA VLADO
82
79
84
85
Vagabonds1:35.07
1:37.18
3:12.25 16
30.URBAN VÁCLAV
KOLMAN FILIP
TREFNÁ HANA
CHOCHOLATÁ PETRA
73
74
75
REGULUS1:39.24
1:34.90
3:14.14 12 40
31.RAŠKA VLADIMÍR
RAŠKOVÁ ELIŠKA
BLANÁŘOVÁ JINDRA
CHLUPÁČOVÁ VLADIMÍRA
64
88
64
65
RK Hodonín Mix1:37.91
1:45.97
3:23.88 8 36
32.BOZDĚCH ZDENĚK
VRBA JIŘÍ
HAJSKÝ STANISLAV
KASAL TOMÁŠ
70
66
69
66
TR Masters B1:21.75
33.KYLAR ALEŠ
MORAVEC JAKUB
MAREK JAN
PECHÁČEK FILIP
97
98
96
LET-GUN Letohrad
34.IRAINOVA TEREZA
ŘÍHOVÁ MICHALA
ŘÍHA JAN
HÁKOVÁ JITKA
..
79
80
MB Zbytek

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Bobr Cup 2013 - start běžců

větší video