mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

4.ČP v R4 U19, 5.ČP v R4, nominace R6 - sprint - Roudnice nad Labem [ 10.09.17 ]

R4 muži - 10.09.17

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.LISICKÝ David
KABRHEL Václav
POSPÍŠIL Jaroslav
HRIC Vítězslav
81
83
73
74
TR Zubr1:00.26
57.48
1:57.74 200
2.PEŠKA Libor
CUC Michal
NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
87
77
91
92
Hanace Rafters59.74
58.70
1:58.44 176
3.BLANÁŘ Jindřich
MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
CHRENKA Vojtěch
93
93
93
91
RK Hodonín59.55
59.93
1:59.48 158
4.PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
PÁŠA Jiří
ZNAMENÁČEK Mlan
81
84
78
71
RK Troja59.87
59.72
1:59.59 144
5.KYLAR Aleš
ŠLESINGER Michal
MAREK Jan
KAČENA Jiří
97
00
98
96
LET GUN Letohrad1:00.68
1:02.09
2:02.77 138
6.IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
JELÍNEK Filip
PANENKA Ondřej
84
83
96
80
PRSI Team1:01.46
1:01.97
2:03.43 132
7.KRECHLER Miroslav
TOMEK Petr
ŠIMÁNEK Robert
BENHÁK Jiří
52
68
73
56
Ježek Team Oldies1:02.08
1:01.76
2:03.84 126
8.HÁJEK Martin
SVAČINA Pavel
SVAČINA Petr
VÁVRA Jan
64
73
73
76
HRT1:01.53
1:02.92
2:04.45 120
9.HNULÍK Michal
ČERNÝ Michal
ŽÁK Petr
HAVLÍČEK Ondřej
88
94
95
88
Jiskra HB1:03.00
1:03.66
2:06.66 114
10.PUTZER Petr
PUTZER Pavel
BAUEROVÁ Lenka
BOČEK Zdeněk
VEBR Jan
66
67
84
75
71
Kaplice A1:03.65
1:04.86
2:08.51 108
11.PRAUSE Aleš
DUŠÁTKO František
ŠPAČEK Jiří
POLÁK Libor
56
74
73
75
TRITON Praha1:05.25
1:03.80
2:09.05 102
12.ŠÁLEK Martin
MATUŠKA David
MATĚJKA Jan
JANOŠEK Radek
99
01
97
91
RK Hodonín Mix1:06.10
1:03.97
2:10.07 96
13.KYSELA František
PROCHÁZKA Martin
IRAIN Jiří
LERNER Luděk
80
78
55
60
MB Team1:05.89
1:04.69
2:10.58 90
14.UHLÍŘ Zdeněk
HORNÍK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
ŠULC Miroslav
78
79
89
76
Fortuna Kolín II1:06.59
1:04.83
2:11.42 84
15.KREJČÍ Jindřich
KARAFIÁT Josef
LÁCHA Ondřej
HÁJEK Stanislav
54
60
83
55
Manager Team1:05.21
1:07.67
2:12.88 78
16.DOLEŽAL Petr
TOMEČKOVÁ Kateřina
BATBAJAROVÁ Jessica
PROKOP Jan
1
79
94
96
Jiskra HB C1:08.94
1:09.02
2:17.96 72
17.KOCEK Jaroslav
VALENTA Jan
ČINČERA Jiří
BRABEC Martin
62
63
43
74
Hastrman1:13.31
1:11.97
2:25.28 66
18.BLANÁŘOVÁ Jindra
MATUŠKA Jiří
RAŠKA Vladimír
MATUŠKOVÁ Pavlína
64
71
64
70
RK Hodonín ženy1:14.36
1:12.88
2:27.24 60
19.KASAL Tomáš
BOZDĚCH Zdeněk
VRBA Jiří
HAJSKÝ Stanislav
66
70
66
69
TR Masters B
20.RUSEK Tomáš
HNILICA Michal
TEJMAR Tomáš
MACH Tadeáš
82
82
83
83
WWS Panderos
21.KUDĚJ Viktor
OTRUBA Lukáš
RÚŽIČKA Václav
HÁJEK Filip
63
64
76
68
Kappa
22.DAŇEK Aleš
ŠŤASTNÝ Jan
PINKAVA Ondřej
HRIC Michal
79
70
77
73
TR Hiko

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Lipno

větší video