mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

9. a 10. ČP ve sprintu MČR U23, MČR veteránů - České Vrbné [ 19.08.17 ]

C1M - 19.08.17

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.119213KRISTEK Václav1996U231Olomouc 00:49.47
00:50.35
50.35 75 83
2.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. 00:49.81
00:50.83
50.83 68167
3.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:51.42
00:50.90
50.90 62 71
4.24001NOVOSAD Lukáš1976VM1Č.Kruml. 00:51.67
00:51.24
51.24 57155
5.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:50.55
00:51.90
51.90 53143
6.116061ŠMOLDAS Michal1998U231Litovel 00:51.38
00:52.04
52.04 49 59
7.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V1Pardub. 00:53.25
00:52.07
52.07 46131
8.52028SLANINA Vladimír1994U23MTL.Žatec 00:49.24
00:57.66
57.66 43119
9.A137TOLIC Ivan?Croatia 00:53.18
01:00.14
60.14
10.A139LUKA Obadic?Croatia 00:51.62
00:51.79
51.79
11.24032ŠVADLENA Václav19851Č.Kruml. 00:53.14
00:51.96
51.96 40107
12.A126ROOS PAUL94U23FRA/GERARDMER 00:52.91
00:52.72
52.72
13.24015SKOŘEPA Vojtěch1999DS1Č.Kruml. 00:55.24
00:53.05
53.05 37 95
14.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:52.54
00:53.44
53.44 35 83
15.A127ROTH JEAN-BAPTISTE98U23FRA/APACH 00:53.78
00:54.03
54.03
16.57076DUCHET Gwendal1997U23Pardub. 00:53.50
00:54.56
54.56 33 71
17.A135LEON Ispan?DSCroatia DNF
00:54.84
18.116049ŠOTOLA Karel1997U231Litovel 00:56.05
00:55.01
55.01 31 47
19.24033KLÍMA Vojtěch2002DM2Č.Kruml. 00:55.22
00:55.13
55.13 29 59
20.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:52.84
00:55.49
55.49 27 47
21.A124DALLEAU NICOLAS99DSFRA/STRASBOURG 00:58.53
00:55.93
55.93
22.A125MOREAUX QUENTIN88FRA/SILLERY 00:54.17
00:55.97
55.97
23.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 00:59.26
00:56.37
56.37 25 35
24.57005RUFFER Matěj1999DS1Pardub. 00:56.91
00:56.52
56.52 23 23
25.24031JIRKA David19851Č.Kruml. 00:55.73
00:56.56
56.56 21 17
26.119159JANŮ Filip2002DM2Olomouc 00:55.31
00:57.10
57.10 19 35
27.A138ANTONIO Obadic?Croatia 00:54.56
00:57.86
57.86
28.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963V2Litovel 00:59.70
00:58.24
58.24 17 29
29.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM3Pardub. 00:55.31
00:58.37
58.37 15 11
30.A123PASSERNIG LOUIS1DMFRA/APACH 00:55.46
00:59.06
59.06
31.103034REŽŇÁK Ladislav1966V3KK Brno 01:01.22
00:59.47
59.47 14 23
32.A122HELLE MAXIME2DMFRA/STRASBOURG 01:17.32
01:00.71
60.71
32.119139KRATOCHVÍL Martin2003ZS2Olomouc 01:01.02
01:00.71
60.71 13 17
34.24055MAREŠ Jakub2003ZS2Č.Kruml. 00:59.34
01:00.72
60.72 12 5
35.24061ŠTUDLAR Patrik1999DS3Č.Kruml. 01:02.83
01:01.25
61.25 11 4
36.132020HENDRYCH Tomáš2000DSVal.Mez. DNF
01:03.15
10 11
37.57044VOREL Zdeněk1974VM3Pardub. 01:10.23
01:04.82
64.82 9 3
38.129014WALTER Jakub1998U232Šumperk 01:07.11
01:05.27
65.27 8 5
39.185007RAŠNER Karel2004ZS2Postřelm 01:19.07
01:06.94
66.94 7 4
40.A128KLATT ETIENNE?FRA/AVIGNON 00:52.78
01:08.21
68.21
41.116094PAPULA Jan2005ZM3Litovel 01:17.10
01:10.52
70.52 6 3
42.57011PISCHEK Jan1977VM1Pardub. 00:53.31
01:10.77
70.77 5 2
43.119045KRATOCHVÍL Lukáš2005ZM3Olomouc 01:25.35
01:12.29
72.29 4 2
44.A136LUKA Zubcic?DSCroatia 00:53.07
01:15.18
75.18
45.A101MARTIN McCarthy71V0Irsko/Dublin 01:28.00
01:16.01
76.01
46.64002HRNČÍŘ Jakub2001DM3Vys.Mýto 01:09.47
01:16.86
76.86 3 1
47.60047BEIER Matouš2004ZS3Trutnov 01:27.03
01:19.64
79.64 2
48.116097VODÁK Norbert2004ZSLitovel 01:21.63
01:36.90
96.90 1 1
49.108026MACÍK Martin1990VSDK 01:04.48
DNF
49.116095SALAJ František2004ZS3Litovel 01:08.61
DNF
50.129021URBAN Daniel2001DM2Šumperk DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Red Bull NordiX 2013 - best trick

větší video