mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

10. Český pohár ve sprintu MČR dospělých 3. ECA CUP - České Vrbné [ 20.08.17 ]

C1M - 20.08.17

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:51.20
00:50.29
50.29 75167
2.119213KRISTEK Václav1996U231Olomouc 00:50.47
00:50.58
50.58 68 88
3.52028SLANINA Vladimír1994U23MTL.Žatec 00:50.50
00:50.78
50.78 62155
4.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:50.03
00:51.24
51.24 57 76
5.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. 00:51.68
00:51.25
51.25 53143
6.116061ŠMOLDAS Michal1998U231Litovel 00:51.92
00:51.30
51.30 49 64
7.24001NOVOSAD Lukáš1976VM1Č.Kruml. 00:53.55
00:51.38
51.38 46131
8.A126ROOS PAUL94U23FRA/GERARDMER 00:51.09
00:51.70
51.70
9.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:52.43
00:53.26
53.26 43119
10.A128KLATT ETIENNE?FRA/AVIGNON 00:52.43
00:53.85
53.85
11.A137TOLIC Ivan?Croatia 00:53.84
00:53.13
53.13
12.A138ANTONIO Obadic?Croatia 00:53.19
00:53.57
53.57
13.A127ROTH JEAN-BAPTISTE98U23FRA/APACH 00:53.89
00:54.03
54.03
14.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM3Pardub. 00:54.80
00:54.11
54.11 40107
15.24032ŠVADLENA Václav19851Č.Kruml. 00:53.98
00:54.68
54.68 37 95
16.119159JANŮ Filip2002DM2Olomouc 00:54.92
00:55.33
55.33 35 52
17.57076DUCHET Gwendal1997U23Pardub. 00:57.85
00:55.51
55.51 33 83
18.116049ŠOTOLA Karel1997U231Litovel 00:55.22
00:55.72
55.72 31 40
19.24033KLÍMA Vojtěch2002DM2Č.Kruml. 00:56.33
00:55.91
55.91 29 71
20.57011PISCHEK Jan1977VM1Pardub. 00:57.06
00:56.06
56.06 27 59
21.129021URBAN Daniel2001DM2Šumperk 00:58.06
00:56.39
56.39 25 34
22.A125MOREAUX QUENTIN88FRA/SILLERY 00:55.88
00:56.76
56.76
23.A124DALLEAU NICOLAS99DSFRA/STRASBOURG 00:55.97
00:56.91
56.91
24.A123PASSERNIG LOUIS1DMFRA/APACH 00:57.06
00:57.45
57.45
25.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:53.46
00:57.70
57.70 23 47
26.24031JIRKA David19851Č.Kruml. 01:15.99
00:57.94
57.94 21 35
26.A135LEON Ispan?DSCroatia 00:56.58
00:57.94
57.94
28.57005RUFFER Matěj1999DS1Pardub. 00:57.12
00:58.22
58.22 19 23
29.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963V2Litovel 00:58.80
00:59.14
59.14 17 28
30.A136LUKA Zubcic?DSCroatia 00:54.69
00:59.22
59.22
31.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 01:00.14
00:59.33
59.33 15 17
32.24015SKOŘEPA Vojtěch1999DS1Č.Kruml. 00:52.82
01:01.60
61.60 14 11
33.24055MAREŠ Jakub2003ZS2Č.Kruml. 00:58.68
01:01.63
61.63 13 5
34.129014WALTER Jakub1998U232Šumperk 01:04.34
01:01.81
61.81 12 22
35.103034REŽŇÁK Ladislav1966V3KK Brno 01:02.19
01:02.66
62.66 11 16
36.119139KRATOCHVÍL Martin2003ZS2Olomouc 01:01.38
01:03.25
63.25 10 10
37.108026MACÍK Martin1990VSDK 01:03.49
01:03.39
63.39 9 4
38.64002HRNČÍŘ Jakub2001DM3Vys.Mýto 01:20.14
01:05.19
65.19 8 4
39.24061ŠTUDLAR Patrik1999DS3Č.Kruml. 00:59.63
01:05.22
65.22 7 3
40.A122HELLE MAXIME2DMFRA/STRASBOURG 01:15.50
01:06.37
66.37
41.185007RAŠNER Karel2004ZS2Postřelm 01:08.39
01:07.34
67.34 6 3
42.57044VOREL Zdeněk1974VM3Pardub. 01:15.28
01:10.13
70.13 5 2
43.A101MARTIN McCarthy71V0Irsko/Dublin 01:20.02
01:11.41
71.41
44.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V1Pardub. 00:53.14
01:12.52
72.52 4 1
45.116094PAPULA Jan2005ZM3Litovel 01:12.25
01:16.47
76.47 3 2
46.119045KRATOCHVÍL Lukáš2005ZM3Olomouc 01:22.65
01:18.79
78.79 2 1
47.60047BEIER Matouš2004ZS3Trutnov 01:13.22
01:22.67
82.67 1
48.116097VODÁK Norbert2004ZSLitovel DNF
01:32.25
49.132020HENDRYCH Tomáš2000DSVal.Mez. 01:15.20
DNF
50.116095SALAJ František2004ZS3Litovel DNS
DNS
51.A139LUKA Obadic?Croatia DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol - Lipno

větší video