mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu - Křivoklát [ 10.09.17 ]

3x K1 muži - 09.09.17

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.009064
009085
009102
KOŘÍNEK Vilém
ŽÍŽALA Josef
ZEMAN Vojtěch
99
99
00
DS
DS
DS
1
1
2
USK Pha
USK Pha
USK Pha
104.41
0
4
0
108.41
108.41
2.012019
012056
012016
HEGER Vojtěch
ŠTERCL Vít
KRČ Ladislav
00
99
99
DS
DS
DS
2
2
2
Dukla B.
Dukla B.
Dukla B.
114.48
0
8
0
122.48
122.48
3.049042
049018
049044
ZIMA Tomáš
KYZLÍK Milan
LERCH Eduard
00
99
02
DS
DS
DM
1
2
2
Roudnice
Roudnice
Roudnice
114.23
0
10
0
124.23
124.23
4.023054
023162
023077
KREJČÍ Jakub
REZEK Tomáš
TESAŘ Vojtěch
02
01
02
DM
DM
DM
2+
2
2
SKVS ČB
SKVS ČB
SKVS ČB
114.68
0
10
0
124.68
124.68
5.119200
119122
119116
TICHÝ Štěpán
VRUBLOVSKÝ Jan
GABRLÍK Tomáš
00
99
00
DS
DS
DS
2
3+
2
Olomouc
Olomouc
Olomouc
120.69
0
6
0
126.69
126.69
6.119076
119094
119045
NOVÁK Matyáš
RUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Lukáš
05
03
05
ZM
ZS
ZM
3+
2
2
Olomouc
Olomouc
Olomouc
124.4
0
4
0
128.40
128.40
7.012061
012069
012052
CAPALINI Daniel
KARLÍKOVÁ Barbora
CAPALINI Nicola
05
02
02
ZM
DM
DM
2
2
2
Dukla B.
Dukla B.
Dukla B.
128.09
0
10
0
138.09
138.09
8.119139
119143
119142
KRATOCHVÍL Martin
HALA Jiří
HRADEC Matěj
03
02
03
ZS
DM
ZS
2
2
2
Olomouc
Olomouc
Olomouc
129.47
0
12
0
141.47
141.47
9.009104
009121
009009
WEISL Martin
MAJER Kryštof
JAKL Vincent
02
01
01
DM
DM
DM
2
2
2
USK Pha
USK Pha
USK Pha
133.04
0
10
0
143.04
143.04
10.011017
011026
011014
ŠULC Karel
BÍZEK Marek
KUDRNA Josef
00
05
04
DS
ZM
ZS
2
2
2
KK Brand
KK Brand
KK Brand
137.16
0
10
0
147.16
147.16
11.121103
121063
121050
MRÁZEK Jakub
VAVRLA Adam
TRAČ Matyáš
04
00
04
ZS
DS
ZS
2
2
3+
KK Opava
KK Opava
KK Opava
140.4
0
10
0
150.40
150.40
12.010103
010102
010108
STRÁNSKÝ Daniel
SAHULA Matěj
JUDA Štěpán
02
03
04
DM
ZS
ZS
2
2
3+
Benátky
Benátky
Benátky
136.95
0
16
0
152.95
152.95
13.049019
049064
049068
KLEMENT Maxim
HAVRÁNEK Jakub
HEZINA Jiří
01
02
04
DM
DM
ZS
3+
3+
2
Roudnice
Roudnice
Roudnice
142.29
0
18
0
160.29
160.29
14.009122
009127
009133
DUŘT Vojtěch
ONDRUŠ Mikuláš
ONDRUŠ Mario
03
03
05
ZS
ZS
ZM
3+
2
2
USK Pha
USK Pha
USK Pha
152.13
0
12
0
164.13
164.13
15.049003
049008
049067
SEMERÁD Adam
SEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
04
06
06
ZS
ZM
ZM
2
3+
3+
Roudnice
Roudnice
Roudnice
160.46
0
6
0
166.46
166.46
16.024071
024042
024024
FURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
NOVOSADOVÁ Kristina
04
05
04
ZS
ZM
ZS
2
2
2
Č.Kruml.
Č.Kruml.
Č.Kruml.
168.04
0
4
0
172.04
172.04
17.023017
023048
023085
ŠVEHLOVÁ Kateřina
STANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
05
04
04
ZM
ZS
ZS
2
2
3+
SKVS ČB
SKVS ČB
SKVS ČB
159.2
0
14
0
173.20
173.20
18.009134
009080
009114
FRENCL Josef
RAŠKA Tomáš
KRÁL Adam
02
01
03
DM
DM
ZS
2
3+
2
USK Pha
USK Pha
USK Pha
124.19
0
54
0
178.19
178.19
19.039077
039006
039050
BLÁHA Petr
KORBELÁŘ David
ŠINDELÁŘ Jan
00
99
02
DS
DS
DM
2
2
2
Loko Plz
Loko Plz
Loko Plz
172.11
0
14
0
186.11
186.11
20.001114
001113
001115
KIRCHNER David
ZAPLETAL Mikuláš
DVOŘÁKOVÁ Dominika
02
00
02
DM
DS
DM
2
2
2+
Boh.Pha
Boh.Pha
Boh.Pha
126.22
0
60
0
186.22
186.22
21.010026
010099
010008
STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
VEVERKA Lukáš
99
00
02
DS
DS
DM
2+
2
2
Benátky
Benátky
Benátky
114.32
0
72
0
186.32
186.32
22.012018
012046
012066
ŠOREL Martin
PROCHÁZKA Josef
VENC Štěpán
01
02
04
DM
DM
ZS
2
2
2
Dukla B.
Dukla B.
Dukla B.
129.35
0
58
0
187.35
187.35
23.103026
103042
103036
BERGMANN Ondřej
BERGMANN Bořivoj
MATĚJÍČEK Vojtěch
00
03
02
DS
ZS
DM
2
2
2
KK Brno
KK Brno
KK Brno
132.4
0
60
0
192.40
192.40
24.129024
129002
129016
URBAN Michal
ROUČA Samuel
HOLÍNEK Svatopluk
04
02
01
ZS
DM
DM
2
2
2
TJ Šumperk
TJ Šumperk
TJ Šumperk
130.6
0
64
0
194.60
194.60
25.014043
014019
014067
BÁRTA Jan
MACHUTOVÁ Iva
HRŇÁK Jáchym
00
03
04
DS
ZS
ZS
2+
2
2
Kralupy
Kralupy
Kralupy
138.97
0
62
0
200.97
200.97
26.042008
042035
042022
ŠVEJD Jakub
GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
01
04
04
DM
ZS
ZS
2
2
3+
Sušice
Sušice
Sušice
145.18
0
68
0
213.18
213.18
27.129013
129010
129017
WALTER David
VÁCHA Ondřej
ŘEZNÍK Vít
01
01
01
DM
DM
DM
3+
2
3+
TJ Šumperk
TJ Šumperk
TJ Šumperk
173.35
0
66
0
239.35
239.35
28.119154
119124
119092
MRÁKA Jan
PROCHÁZKA Vojtěch
HRIC Ondřej
04
02
04
ZS
DM
ZS
3+
3+
3+
Olomouc
Olomouc
Olomouc
183.42
0
74
0
257.42
257.42
29.060055
060040
060053
VESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
SUK Jakub
00
00
02
DS
DS
DM
3+
3+
3+
Trutnov
Trutnov
Trutnov
145.19
0
122
0
267.19
267.19
30.024072
024067
024034
ONDŘICH Václav
OLŠÁK Matyáš
PALOUDOVÁ Karolína
01
01
00
DM
DM
DS
3+
3
2
Č.Kruml.
Č.Kruml.
Č.Kruml.
224.6
0
118
0
342.60
342.60
31.057036
057092
057025
JIŘÍK Matěj
SKALICKÝ Aleš
JIŘÍK Matěj
05
02
05
ZM
DM
ZM
Pardub.
Pardub.
Pardub.
206.72
0
224
0
430.72
430.72
32.017042VEJVODA Vojtěch99DS2Rakovník0
0
999
0
DNS
999.00
33.052027
052003
052020
NESNÍDAL Radek
MILYAN David
NESNÍDALOVÁ Lucie
00
01
02
DS
DM
DM
3+
2
2+
L.Žatec
L.Žatec
L.Žatec
0
0
999
0
DSQ
999.00

výsledky v pdf

výsledky v excelu

NKZ České Vrbné 2013

větší video