mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

1.ČP a EP v raftingu - sprint - Trnávka [ 17.06.18 ]

R4 muži - 17.06.18

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
81
77
TR HIKO44.16
44.25
1:28.41 200200
2.JANOŠEK RADEK
MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
91
93
93
93
RK HODONÍN45.26
44.84
1:30.10 176176
3.IRAIN JIŘÍ
JELÍNEK FILIP
ŠANTORA JAN
PANENKA ONDŘEJ
81
96
83
81
PRSI TEAM45.00
45.48
1:30.48 158158
4.HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
POSPÍŠIL JAROSLAV
HRIC VÍTĚZSLAV
73
84
76
74
TR ZUBR45.86
44.76
1:30.62 144144
5.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
84
81
85
87
RK TROJA46.35
45.33
1:31.68 138138
6.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
PANENKA PETR
52
68
73
49
JEŽEK TEAM47.35
46.61
1:33.96 132132
7.KEITA UCIKAWA
ANDY
KOSUKE YOSHINAGA
GEORGE
TEKEI TIGER48.09
45.95
1:34.04 126
8.PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
IRAIN JI«Í
LERNER LUDĚK
78
80
55
60
MB Team46.36
47.76
1:34.12 120126
9.MISUN LUBOŠ
PALKOVIČ MARTIN
KACMAR MICHAL
KVETAK RASTO
77
77
78
77
DESPERADOS46.15
48.92
1:35.07 114
10.SATOSHI KOIZUMI
YUTA FUJIKAWA
KKEITA NAKAHASHI
ANDY
TEIKEI DRAGON47.33
48.90
1:36.23 108
11.MATĚJKA ROMAN
BLUMA MICHAL
MRÁZ PAVEL
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
73
70
76
66
ZATÍM B48.25
48.22
1:36.47 102120
12.PUTZER PETR
PUTZER PAVEL
KOLÁTOR MICHAL
BOČEK ZDENĚK
66
67
77
75
KAPLICE A49.91
47.18
1:37.09 96114
13.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
POLÁK LIBOR
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
50
74
67
73
TRITON49.57
48.53
1:38.10 90108
14.HNULÍK MICHAL
HAVLÍČEK ONDŘEJ
ŽÁK PETR
ČERNÝ MICHAL
88
88
95
94
JISKRA HB48.14
50.40
1:38.54 84102
15.PROKS ZDENĚK
KREJČÍ JINDRA
KARAFIÁT JOSEF
LÁCHA ONDŘEJ
54
71
60
83
MANAGER team49.99
48.81
1:38.80 78 96
16.KOLMAN FILIP
CHOCHOLATÁ PETRA
TREFNÁ HANA
TREFNÝ JIŘÍ
73
75
74
82
REGULUS49.97
49.30
1:39.27 72 90
17.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
RÚŽIČKA VÁCLAV
HÁJEK FILIP
63
64
75
68
KAPPA48.50
50.81
1:39.31 66 84
18.OROKOCKY RADO
SAMSELY MARTIN
KASAK MIROSLAV
KASAKOVA ALEXANDRA
75
75
72
74
FORTUNA52.12
49.54
1:41.66 60
19.SVĚTLÍK ZDENĚK
UHLÍŘ ZDENĚK
BARTOŇOVÁ ŠTĚPÁNKA
HORNÍK ZDENĚK
63
78
97
79
FORTUNA KOLÍN51.84
50.97
1:42.81 56 78
20.CHRENKA VOJTĚCH
ŠÁLEK MARTIN
MATUŠKA DAVID
MATĚJKA JAN
91
00
01
97
RK HODONÍN "B"52.07
51.31
1:43.38 52 72
21.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
TUČEK MILAN
75
76
49
48
TRAGÉD56.95
53.97
1:50.92 48 66
22.DOLEŽAL PETR
TOMEČKOVÁ KATEŘINA
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
PROKOP JAN
01
79
90
96
JISKRA HB BDNS
DNS
23.CUC MICHAL
PEŠKA LIBOR
ZAPLETAL VOJTA
NOVÁK MARTIN
77
87
98
91
HANACE rafters ADNS
DNS

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Krumlovský vodácký maraton 2013

větší video