mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

8. Český pohár ve sprintu MČR veteránů a ECA CUP individuál - České Vrbné [ 19.08.18 ]

C1M - 19.08.18

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:48.70
00:48.64
48.64 75159
2.119213KRISTEK Václav1996U231Olomouc 00:49.73
00:49.22
49.22 68 96
3.116061ŠMOLDAS Michal1998U231Litovel 00:49.73
00:50.16
50.16 62 84
4.A116CADET Guillaume9France 00:49.65
00:50.60
50.60
5.24001NOVOSAD Lukáš1976VM1Č.Kruml. 00:50.43
00:50.73
50.73 57147
6.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:49.94
00:50.87
50.87 53 72
7.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:49.79
00:50.99
50.99 49135
8.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:51.66
00:51.41
51.41 46123
9.24032ŠVADLENA Václav19851Č.Kruml. 00:50.64
00:52.80
52.80 43111
10.A110FERRION Charles9France 00:52.05
01:06.57
52.05
11.A103PASSERNIG Louis9France 00:53.19
00:52.11
52.11
12.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. 00:53.68
00:52.31
52.31 40 99
13.119159JANŮ Filip2002DM2Olomouc 00:52.59
DNS
37 60
13.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:52.59
00:52.99
52.59 35 87
15.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V1Pardub. 00:52.62
00:53.51
52.62 33 75
16.24033KLÍMA Vojtěch2002DM1Č.Kruml. 00:54.06
00:52.78
52.78 31 63
17.116049ŠOTOLA Karel1997U231Litovel 00:54.25
00:56.79
54.25 29 48
18.57005RUFFER Matěj1999U231Pardub. 00:56.05
00:54.61
54.61 27 51
19.57011PISCHEK Jan1977VM1Pardub. 00:54.68
00:56.68
54.68 25 39
20.185007RAŠNER Karel2004ZS2Postřelm 00:57.31
00:54.89
54.89 23 42
21.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS2Litovel 00:55.25
DNS
21 36
22.119139KRATOCHVÍL Martin2003DM2Olomouc 00:55.46
01:00.77
55.46 19 30
23.60047BEIER Matouš2004ZS2Trutnov 00:57.15
01:05.24
57.15 17 27
24.108033PAVLÍK Radek19923VSDK 00:57.87
00:59.44
57.87 15 24
25.A119OŠTRBENK Maj20029Slovenia 00:58.07
DNS
26.64033ŠILAR Jakub19871Vys.Mýto 00:59.19
00:59.26
59.19 14 15
27.A101HELLE Maxime9France 00:59.22
00:59.72
59.22
28.116095SALAJ František2004ZS2Litovel 00:59.51
01:00.26
59.51 13 18
29.103034REŽŇÁK Ladislav1966V2KK Brno 01:02.13
01:01.42
61.42 12 12
30.132020HENDRYCH Tomáš2000DS2Val.Mez. 01:37.57
01:02.83
62.83 11 6
31.116088ŠMAKAL Petr2003DM3Litovel 01:20.92
01:03.54
63.54 10 5
32.116094PAPULA Jan2005ZS3Litovel 01:05.81
DSQ
9 4
33.121003ULITZKA Oliver2002DMKK Opava 01:05.89
01:44.80
65.89 8 3
34.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005ZS3Pardub. 01:09.95
01:06.04
66.04 7 9
35.116098GEPRT David2005ZS3Litovel 01:07.19
01:08.32
67.19 6 2
36.119045KRATOCHVÍL Lukáš2005ZS3Olomouc 01:11.33
01:07.82
67.82 5 1
37.57086PLÁŠIL Hynek2006ZM3Pardub. 01:30.23
01:08.57
68.57 4 3
38.57054VESELÝ Ondřej2004ZS3Pardub. 01:08.74
01:10.41
68.74 3 2
39.116097VODÁK Norbert2004ZS3Litovel 01:11.40
01:22.26
71.40 2
40.57049TATÍČEK Miroslav19852Pardub. 01:19.15
DNF
1 1
41.A140SAVIČ SaraU189SRB DNS
DNS
42.132022NACHTIGAL Richard2000DS3Val.Mez. DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video