ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - FINAL - České Vrbné [ 06.08.17 ]
C1M U16-FINAL - 06.08.17
por. | rgc | jmeno | nar | vk | vt | oddil | cas | body | vysledek | vysledek | body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SENECHAULT Yohann | 02 | U16 | Paname narvallo canoe en Y | 92.26 0 | 2 0 | 94.26 | 94.26 | |||||
2. | BOHATÝ Karel | 01 | U16 | Třebech. | 92.89 0 | 2 0 | 94.89 | 94.89 | |||||
3. | COMBES Hector | 01 | U16 | Paname narvallo canoe en Y | 95.19 0 | 2 0 | 97.19 | 97.19 | |||||
4. | LERCH Eduard | 02 | U16 | Roudnice | 96.77 0 | 2 0 | 98.77 | 98.77 | |||||
5. | FISCHER Adrien | 01 | U16 | OYONNAX | 100.79 0 | 6 0 | 106.79 | 106.79 | |||||
6. | L HUILLIER Thomas | 01 | U16 | GRAND EST | 103.36 0 | 4 0 | 107.36 | 107.36 | |||||
7. | PICKERT Fabian | 01 | U16 | Kanuverein Zeitz | 106.93 0 | 2 0 | 108.93 | 108.93 | |||||
8. | LHOTA Kryštof | 02 | U16 | USK Pha | 102.29 0 | 8 0 | 110.29 | 110.29 | |||||
9. | PŘÍHODA Lukáš | 01 | U16 | USK Praha | 109.01 0 | 6 0 | 115.01 | 115.01 | |||||
10. | KOŘÍNEK Miroslav | 01 | U16 | Liptovský Mikuláš | 119.63 0 | 4 0 | 123.63 | 123.63 | |||||
11. | ROHRER Pitt | 02 | U16 | SWISS CANOE | 134.08 0 | 6 0 | 140.08 | 140.08 | |||||
12. | BERNAT Jaka | 01 | U16 | KKK Ljubljana | 101.07 0 | 52 0 | 153.07 | 153.07 | |||||
13. | GÖTTLING Felix | 01 | U16 | LKV Sachsen-Anhalt | 103.08 0 | 52 0 | 155.08 | 155.08 | |||||
14. | LUNNY Theo | 01 | U16 | British Canoeing | 108.9 0 | 56 0 | 164.90 | 164.90 | |||||
15. | GÜRTLER Adam | 01 | U16 | USK Pha | 115.33 0 | 62 0 | 177.33 | 177.33 | |||||
16. | TULPIN Marvin | 01 | U16 | GRAND EST | 125.85 0 | 54 0 | 179.85 | 179.85 | |||||
17. | DIEŠKA Juraj | 02 | U16 | TSM-Žilina | 103.82 0 | 106 0 | 209.82 | 209.82 | |||||
18. | STANOVSKÝ Vojtěch | 02 | U16 | SKVS ČB | 0 0 | 0 0 | | ||||||
19. | KETTLE James | 01 | U16 | British Canoeing | 0 0 | 0 0 | | ||||||
20. | FORLITI Michele | 01 | U16 | CC Portogruaro | 0 0 | 0 0 | | ||||||
21. | JULES Vonderscher | 01 | U16 | GESN | 0 0 | 0 0 | | ||||||
22. | MRÁZ Juraj | 02 | U16 | Kanoe Tatra Klub | 0 0 | 0 0 | | ||||||
23. | TÖPFER Florian | 01 | U16 | LKV Sachsen-Anhalt | 0 0 | 0 0 | | ||||||
24. | CASCARINO Paul | 02 | U16 | Paname narvallo canoe en Y | 0 0 | 0 0 | | ||||||
25. | OSTRBENK Maj | 02 | U16 | KKK Catez Slovenia | 0 0 | 0 0 | | ||||||
26. | GERČER Nik | 02 | U16 | KKK Ljubljana | 0 0 | 0 0 | | ||||||
27. | PIPPA Giovanni | 01 | U16 | Canoa Club Nervi | 0 0 | 0 0 | |