mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

7. Český pohár ve sprintu MČR veteránů a ECA CUP individuál - České Vrbné [ 18.08.18 ]

C1M - 18.08.18

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:49.68
00:48.51
48.51 75159
2.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:48.98
00:49.14
49.14 68147
3.24001NOVOSAD Lukáš1976VM1Č.Kruml. 00:49.87
00:49.28
49.28 62135
4.116061ŠMOLDAS Michal1998U231Litovel 00:50.72
00:49.78
49.78 57 96
5.119213KRISTEK Václav1996U231Olomouc 00:49.75
00:50.24
50.24 53 84
6.24032ŠVADLENA Václav19851Č.Kruml. 00:50.26
00:51.03
51.03 49123
7.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V1Pardub. 00:51.10
00:51.77
51.77 46111
8.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:50.45
00:59.08
59.08 43 72
9.A116CADET Guillaume9France 00:51.15
00:51.76
51.15
10.119159JANŮ Filip2002DM2Olomouc 00:51.48
00:53.57
51.48 40 60
11.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:53.36
00:52.84
52.84 37 99
12.24033KLÍMA Vojtěch2002DM1Č.Kruml. 00:52.91
01:02.06
52.91 35 87
13.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. 01:05.39
00:52.99
52.99 33 75
14.A103PASSERNIG Louis9France 00:53.35
00:54.07
53.35
15.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:53.57
00:53.60
53.57 31 63
16.A110FERRION Charles9France 00:53.81
00:54.09
53.81
17.57011PISCHEK Jan1977VM1Pardub. 00:54.40
00:56.83
54.40 29 51
18.116049ŠOTOLA Karel1997U231Litovel 00:55.06
00:55.06
55.06 27 48
19.119139KRATOCHVÍL Martin2003DM2Olomouc 00:55.17
00:56.57
55.17 25 42
20.A101HELLE Maxime9France 01:02.71
00:55.58
55.58
21.57005RUFFER Matěj1999U231Pardub. 00:55.65
01:37.20
55.65 23 39
22.57049TATÍČEK Miroslav19852Pardub. 01:08.31
00:55.95
55.95 21 27
23.132020HENDRYCH Tomáš2000DS2Val.Mez. 00:56.04
00:58.92
56.04 19 36
24.A119OŠTRBENK Maj9Slovenia 00:56.44
00:57.59
56.44
25.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS2Litovel 00:56.67
01:14.31
56.67 17 30
26.116095SALAJ František2004ZS2Litovel 00:57.17
01:18.33
57.17 15 24
27.185007RAŠNER Karel2004ZS2Postřelm 00:57.84
00:57.92
57.84 14 18
28.60047BEIER Matouš2004ZS2Trutnov 01:06.30
00:57.97
57.97 13 15
29.108033PAVLÍK Radek19923VSDK 01:04.20
01:01.34
61.34 12 12
30.103034REŽŇÁK Ladislav1966V2KK Brno 01:01.78
01:02.65
61.78 11 6
31.116094PAPULA Jan2005ZS3Litovel 01:04.32
01:22.49
64.32 10 5
32.119045KRATOCHVÍL Lukáš2005ZS3Olomouc 01:07.03
01:16.38
67.03 9 4
33.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005ZS3Pardub. 01:46.53
01:07.54
67.54 8 9
34.64033ŠILAR Jakub19871Vys.Mýto 01:09.42
01:11.48
69.42 7 3
35.116097VODÁK Norbert2004ZS3Litovel 01:09.68
DNF
6 3
36.57054VESELÝ Ondřej2004ZS3Pardub. 01:11.50
01:17.12
71.50 5 2
37.57086PLÁŠIL Hynek2006ZM3Pardub. 01:35.95
01:16.24
76.24 4 1
38.121003ULITZKA Oliver2002DMKK Opava 01:18.04
01:23.37
78.04 3 2
39.116098GEPRT David2005ZS3Litovel 01:19.21
DNF
2 1
40.116088ŠMAKAL Petr2003DM3Litovel 01:19.64
01:24.83
79.64 1
41.132022NACHTIGAL Richard2000DS3Val.Mez. DNS
DNS
42.A140SAVIČ SaraU189SRB DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipánkova brusle 2013 - děti

větší video