mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

Trojský pohár v raftingu - sprint - Praha-Troja [ 16.06.19 ]

R4 muži - 16.06.19

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.Hric Michal [109]
Hric Vítězslav [109]
Kabrhel Václav [109]
Pospíšil Jaroslav [109]
TRZUBR1:02.28
1:04.40
2:06.68 200
2.Pražan Milan [126]
Proks Jakub [126]
Sehnal Štěpán [126]
Tomek Lukáš [126]
RK Troja1:03.23
1:05.37
2:08.60 184
3.Daněk Aleš [109]
Havlíček Jan [109]
Pinkava Ondřej [109]
Šťastný Jan [109]
TR HIKO1:03.89
1:05.40
2:09.29 172
4.Irain Jiří [050]
Jelínek Filip [178]
Šantora Jan [050]
Švadlena Václav [178]
PRSI Team1:03.67
1:05.84
2:09.51 164
5.Cuc Michal [178]
Peška Libor [178]
Šmoldas Michal [109]
Zapletal Vojtěch [178]
HANACE rafters1:04.82
1:06.35
2:11.17 158
6.Havlíček Ondřej [123]
Hnulík Michal [123]
Vondráček Vít [123]
Žák Petr [123]
Jiskra HB1:04.97
1:08.31
2:13.28 152
7.Irain Jiří [050]
Kysela František [050]
Lerner Luděk [050]
Procházka Martin [050]
MB Team1:06.29
1:07.32
2:13.61 146
8.Hájek Martin [113]
Svačina Pavel [113]
Svačina Petr [113]
Vávra Jan [113]
Hájos Racing Team1:07.41
1:07.78
2:15.19 140
9.Krejčí Martin [222]
Kristek Václav [109]
Novotný Jan [109]
Skořepa Vojtěch [178]
Radeček team1:08.96
1:07.44
2:16.40 134
10.Benhák Jiří [142]
Krechler Miroslav [142]
Šimánek Robert [142]
Tomek Petr [142]
Ježek Team1:08.32
1:08.49
2:16.81 128
11.Chrenka Vojtěch [147]
Janošek Radek [147]
Matějka Jan [147]
Šálek Martin [147]
RK Hodonín - B1:08.06
1:09.75
2:17.81 122
12.Bluma Michal [113]
Křivánek Tomáš [113]
Matějka Roman [113]
Mráz Pavel [113]
Zatím B1:08.81
1:12.00
2:20.81 116
13.Kolátor Michal [050]
Putzer Pavel [155]
Putzer Petr [155]
Veber Jan [178]
Kaplice A1:11.19
1:10.14
2:21.33 110
14.Daneš Ondřej [129]
Hajducik Miroslav [129]
Polák Libor [113]
Prause Aleš [126]
Triton DM1:10.54
1:11.82
2:22.36 104
15.Mikeš Marek
Šotola Karel
Štercl Vítek
Walter Jakub
RK Troja junioři1:12.24
1:12.78
2:25.02 98
16.Karafiát Josef [142]
Krejčí Jindřich [113]
Lácha Ondřej [113]
Proks Zdeněk [113]
Manager team1:13.71
1:13.10
2:26.81 92
17.Jarolímek Otto [194]
Kozderka Pavel [194]
Kvíčala Čestmír [194]
Válek Jiří [194]
Polpur Turnov1:13.36
1:15.41
2:28.77 86
18.Kedršt Jan [166]
Klausner Filip [166]
Reischig Jiří [166]
Tuček Milan [166]
Tragéd1:13.83
1:16.90
2:30.73 80
19.Bůžek Michal [113]
Milec David Oldřich [113]
Mrkos Jan [113]
Mrkos Jonáš [113]
skauti1:14.94
1:15.88
2:30.82 76
20.Cacek Dominik 237
Cundrla Jaroslav 237
Lukáš Petr 237
Ručka Vítězslav 237
YES-meni 21:24.95
1:19.69
2:44.64 72
21.Antalík Denis [000]
Kováčik Samuel [000]
Koyšová Barbora [000]
Lappyová Kristína [000]
Denisove dievčatá
22.Kozel Jan [180]
Pospíšilová Jitka [174]
Světlík Zdeněk [180]
Uhlíř Zdeněk [180]
Fortuna Kolín
23.Hájek Filip [210]
Kuděj Viktor [210]
Otruba Lukáš [210]
Růžička Václav [113]
KAPPA
24.Marek Jan [222]
Moravec Jakub [222]
Muller Aleš [222]
Šlesingr Michael [222]
LET-GUN Letohrad M

výsledky v pdf

výsledky v excelu

FREE Litovelská jízda 2013

větší video