mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

2. Český pohár ve sprintu - Roudnice nad Labem [ 07.06.20 ]

C1M - 07.06.20

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:47.38
00:46.86
46.86 75189
2.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:48.04
00:47.53
47.53 68177
3.103047RYGEL Marek1989MTKK Brno 00:47.99
00:48.54
48.54 62 81
4.24001NOVOSAD Lukáš1976VM1Č.Kruml. 00:48.59
00:49.81
49.81 57165
5.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:48.35
00:49.92
49.92 53 69
6.119139KRATOCHVÍL Martin2003DS2Olomouc 00:48.91
00:50.46
50.46 49 57
7.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 00:48.89
00:54.63
54.63 46153
8.30044VANĚK Matěj2004DM2VS Tábor 00:49.60
00:58.82
58.82 43141
9.185007RAŠNER Karel2004DM1Postřelm 00:49.69
00:49.87
49.69 40 45
10.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:50.29
00:50.71
50.29 37129
11.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 00:50.38
00:51.95
50.38 35117
12.24032ŠVADLENA Václav1985VM1Č.Kruml. 00:50.70
00:51.48
50.70 33105
13.60047BEIER Matouš2004DM1Trutnov 00:52.92
00:51.12
51.12 31 93
14.24033KLÍMA Vojtěch2002DS1Č.Kruml. 00:51.22
00:51.51
51.22 29 81
15.116095SALAJ František2004DM1Litovel 00:51.65
00:51.32
51.32 27 33
16.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. DNF
00:51.41
25 69
17.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:51.71
00:51.98
51.71 23 57
18.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha 00:52.13
00:56.07
52.13 21 51
19.57005RUFFER Matěj1999U231Pardub. 00:52.47
00:53.42
52.47 19 45
20.57059UNCAJTÍK Lukáš1984VM3Pardub. 00:53.05
00:53.77
53.05 17 39
21.116088ŠMAKAL Petr2003DS2Litovel 00:53.35
00:54.93
53.35 15 27
22.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DM2Pardub. 00:53.73
00:56.23
53.73 14 33
23.132020HENDRYCH Tomáš2000U232Val.Mez. 00:53.85
00:53.93
53.85 13 21
24.1128MORNŠTEJN Roman1969V2Boh.Pha 00:55.00
00:56.89
55.00 12 27
25.57054VESELÝ Ondřej2004DM2Pardub. 00:58.15
00:55.14
55.14 11 21
26.60051MÍL Jakub2003DS2Trutnov 00:56.86
00:55.52
55.52 10 15
27.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:55.90
00:56.69
55.90 9 9
28.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 00:56.91
00:56.06
56.06 8 3
28.119173KOSÍK Dan2004DM3Olomouc 01:01.38
00:56.06
56.06 7 15
30.116098GEPRT David2005DM3Litovel 01:00.34
00:56.33
56.33 6 9
31.103034REŽŇÁK Ladislav1966V2KK Brno 00:56.64
00:58.71
56.64 5 8
31.116094PAPULA Jan2005DM3Litovel DNF
00:56.64
4 7
33.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS3Litovel 00:56.97
00:57.37
56.97 3 6
34.116097VODÁK Norbert2004DM3Litovel 00:57.63
DNF
2 5
35.57086PLÁŠIL Hynek2006ZS3Pardub. 00:58.11
01:00.45
58.11 1 2
36.60054BEIER Alva2005DM3Trutnov 00:58.33
00:58.12
58.12 1
37.119191MALÝ Vojtěch2006ZS3Olomouc 01:09.84
01:00.53
60.53 4
38.116086STRATIL Filip2006ZS3Litovel 01:03.80
01:04.97
63.80 3
39.119182NOVÁK Tobiáš2008ZMOlomouc 01:13.69
01:13.77
73.69 2
40.119218KUTÍN Filip2007ZSOlomouc 01:15.93
01:17.60
75.93 1
41.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZMOlomouc 01:23.32
01:16.35
76.35
42.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZMOlomouc 01:34.08
01:21.98
81.98
43.1061CHLOUBA Luboš1959VSBoh.Pha DNS
DNS
44.57087FENCL Jáchym2003DS2Pardub. DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile

větší video