mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

8. ČP ve sprintu + MČR dospělých - Roudnice nad Labem [ 22.05.22 ]

C1M - 22.05.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 01:14.39
01:12.50
72.50 75181
2.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 01:15.89
01:15.17
75.17 68169
3.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. 01:17.06
01:15.95
75.95 62157
4.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 01:17.17
01:17.06
77.06 57145
5.119139KRATOCHVÍL Martin2003U231Olomouc 01:18.96
01:17.61
77.61 53100
6.57157BEIER Alva2005DS1Pardub. 01:18.17
01:19.96
79.96 49133
7.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 01:18.11
01:20.83
80.83 46 88
8.116095SALAJ František2004DS1Litovel 01:17.96
01:21.14
81.14 43 76
9.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 01:19.75
01:18.91
78.91 40121
10.24001NOVOSAD Lukáš1976V1Č.Kruml. 01:20.17
01:19.69
79.69 37109
11.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 01:20.89
01:19.93
79.93 35 97
12.119159JANŮ Filip2002U231Olomouc 01:20.01
01:22.05
80.01 33 64
13.1018JELÍNEK Šimon19943Boh.Pha 01:20.87
01:21.86
80.87 31 85
14.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 01:24.56
01:21.08
81.08 29 73
15.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DS2Pardub. 01:21.15
01:23.26
81.15 27 67
16.64040KVAPIL Ondřej2007DM2Vys.Mýto 01:24.03
01:22.36
82.36 25 61
17.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 01:22.76
01:22.62
82.62 23 55
18.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 01:26.78
01:23.23
83.23 21 49
19.60051MÍL Jakub2003U232Trutnov 01:23.58
01:24.19
83.58 19 43
20.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav 01:23.82
01:24.92
83.82 17 37
21.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U232Č.Kruml. 01:23.93
DNS
15 31
22.116088ŠMAKAL Petr2003U231Litovel 01:24.15
01:29.49
84.15 14 52
23.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 01:24.19
01:30.27
84.19 13 40
24.39039HANZEL Jáchym2008ZS3Loko Plz 01:26.80
01:25.21
85.21 12 25
25.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 01:25.35
01:36.12
85.35 11 34
26.116094PAPULA Jan2005DS2Litovel DNF
01:25.81
10 28
27.116084ČAMEK David2006DM3Litovel 01:26.22
01:26.13
86.13 9 22
28.119189RETEK Václav2007DM3Olomouc 01:27.30
01:26.31
86.31 8 16
29.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS2Litovel 01:26.72
01:33.61
86.72 7 10
30.1128MORNŠTEJN Roman1969V2Boh.Pha 01:27.12
01:41.83
87.12 6 19
31.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 01:27.15
01:44.56
87.15 5 13
32.57005RUFFER Matěj1999U232Pardub. 01:27.67
01:27.50
87.50 4 7
33.116086STRATIL Filip2006DM2Litovel 01:28.53
01:27.60
87.60 3 9
34.57099RUFFER Jakub2007DM3Pardub. 01:29.02
01:29.05
89.02 2 6
35.57132SLEZÁK Adam2006DM2Pardub. 01:38.18
01:29.27
89.27 1 5
36.24065ŠUTTA Jan2008ZS3Č.Kruml. 01:31.24
01:30.02
90.02 4
37.119218KUTÍN Filip2007DM3Olomouc 01:33.63
01:30.79
90.79 8
38.116111TRNKA Tobiáš2007DM3Litovel 01:31.50
01:35.73
91.50 7
39.A0001LÜKEN Paul Lukas#20039Finn Hartstein GER 01:49.17
01:31.80
91.80
40.119180STŘÍLKA Richard2006DM3Olomouc 01:32.66
01:36.13
92.66 6
41.64039VOSMEK Jáchym2007DM3Vys.Mýto 01:37.00
01:34.34
94.34 3
42.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 01:51.32
01:40.65
100.65 5
43.103034REŽŇÁK Ladislav1966VS3KK Brno 01:41.05
01:58.31
101.05 4
44.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZS3Olomouc 01:45.42
01:47.62
105.42 3
45.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZS3Olomouc 01:51.78
01:55.03
111.78 2
46.64033ŠILAR Jakub1987VM2Vys.Mýto DNF
01:52.03
2
47.59052ZUNA Vilém2007DMSemily 02:15.00
02:01.88
121.88 1
48.60059STOLÍN Antonín2008ZSTrutnov DNS
DNS
49.64036KOTRBA Matěj2007DM3Vys.Mýto DNF
DNF
50.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM3Pardub. DNS
DNS
51.116097VODÁK Norbert2004DS3Litovel DNF
DNF

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Lipno

větší video