mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod - Litovel [ 25.06.22 ]

C1M - 25.06.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 09:19.97 56
2.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 09:22.44 48
3.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 09:34.57 40
4.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 09:42.52 32
5.57157BEIER Alva2005DS1Pardub. 09:44.83 24
6.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 09:45.97 35
7.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 10:12.24 27
8.64040KVAPIL Ondřej2007DM2Vys.Mýto 10:20.98 20
9.24065ŠUTTA Jan2008ZS3Č.Kruml. 10:21.55 16
10.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 10:24.58 23
11.57099RUFFER Jakub2007DM3Pardub. 10:27.25 12
12.119218KUTÍN Filip2007DM3Olomouc 10:32.21 19
13.119189RETEK Václav2007DM3Olomouc 10:33.07 15
14.116084ČAMEK David2006DM3Litovel 10:33.73 11
15.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DS2Pardub. 10:37.63 11
16.116086STRATIL Filip2006DM2Litovel 10:37.80 10
17.116111TRNKA Tobiáš2007DM3Litovel 10:41.25 9
18.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 10:51.24 8
19.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZS3Olomouc 11:10.85 7
20.64036KOTRBA Matěj2007DM3Vys.Mýto 11:10.90 10
21.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZS3Olomouc 11:11.16 6
22.64039VOSMEK Jáchym2007DM3Vys.Mýto 11:14.79 9
23.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 11:21.16 8
24.1107MARTIN Jakub2009ZS3Boh.Pha 11:25.25 7
25.116094PAPULA Jan2005DS2Litovel 11:26.05 5
26.119180STŘÍLKA Richard2006DM3Olomouc 11:33.88 4
27.59052ZUNA Vilém2007DM3Semily 11:36.72 6
28.24053NIEDL Robin2008ZSČ.Kruml. 11:38.08 5
29.1010ŠTOCHL Vojtěch2007DMBoh.Pha 11:53.51 4
30.1136HLADÍK Šimon2009ZSBoh.Pha 12:01.85 3
31.116097VODÁK Norbert#2004DS3Litovel 12:02.63 3
32.57104PAJTINA Tomáš2008ZSPardub. 12:09.90 2
33.116085ČAMEK Petr2009ZSLitovel 12:12.34 2
34.57102KULHÁNEK Adam2009ZSPardub. 12:36.54 1
35.60059STOLÍN Antonín2008ZSTrutnov 12:40.71
36.119252BOTEK Dominik2011ZMOlomouc 12:54.75 1
37.60070BOLEHOVSKÝ Oto2011ZMTrutnov 12:55.12
38.103003ŠAMÁNEK Filip2010ZMKK Brno 12:55.65
39.60090KUDĚJ Jan2011ZMTrutnov 12:58.03
40.119238VALENTA Josef2010ZMOlomouc 12:58.38
41.119232KRÁL Samuel2010ZMOlomouc 13:30.06
42.24087SEDLÁČEK Štěpán2011ZMČ.Kruml. 14:10.71
43.1029FABIÁN Filip2010ZMBoh.Pha 15:20.11
44.116095SALAJ František2004DS1Litovel DNS
45.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav DNS
46.57132SLEZÁK Adam2006DM2Pardub. DNS
47.23003PISCHEK Jan Gabin2006DMSKVSČB DNS
48.39039HANZEL Jáchym2008ZS3Loko Plz DNS
49.133015TOMEČEK Adam2008ZSSKVeselí DNS
50.57011PISCHEK Jan1977V2Pardub. DNS

category

pdf results

excel results

Lipenský Mistr - masopust - kolečko pro časomíru

větší video