mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 - Čeňkova Pila [ 10.04.22 ]

K1M - 10.04.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.103041SATKE Adam1994MTKK Brno 16:09.12 75149
2.103036MATĚJÍČEK Vojtěch2002U23MTKK Brno 16:20.93 68137
3.1113ZAPLETAL Mikuláš2000U231Boh.Pha 16:31.47 62227
4.59017MRŮZEK Kamil1977V1Semily 16:32.44 57215
5.39050ŠINDELÁŘ Jan2002U23MTLoko Plz 16:36.50 53203
6.24042VEJNAR Samuel2005DS2Č.Kruml. 16:43.09 49191
7.1030NOVÁK Filip2002U231Boh.Pha 16:48.80 46179
8.119124PROCHÁZKA Vojtěch2002U231Olomouc 16:54.16 43125
9.185012BROKEŠ Marek2003U231Postřelm 17:00.45 40113
10.119197ŠTÝBNAR Vojtěch2005DS1Olomouc 17:12.48 37101
11.119076NOVÁK Matyáš2005DS1Olomouc 17:14.13 35 89
12.26001MÍKA Hynek2006DM1Soběslav 17:21.49 33167
13.1106CARDOSELLI Tomáš2005DS1Boh.Pha 17:21.75 31155
14.59049VODRÁŽKA Matěj2004DS2Semily 17:25.87 29143
15.39055ŠINDELÁŘ Pavel1970V2Loko Plz 17:27.58 27137
16.1016JELÍNEK Filip19963Boh.Pha 17:32.81 25131
17.63009ŠVAGR Rostislav2000U232Týniště 17:35.34 23125
18.119035KNEBEL Robert1971V2Olomouc 17:36.47 21 77
19.119154MRÁKA Jan2004DS1Olomouc 17:38.23 19 65
20.39033PANZER Martin2007DM2Loko Plz 17:50.58 17119
21.24067OLŠÁK Matyáš2001U232Č.Kruml. 17:53.80 15113
22.119040KRATOCHVÍL Petr1971V2Olomouc 17:55.33 14 53
23.103026BERGMANN Ondřej2000U231KK Brno 17:59.56 13 41
24.119205URBAN Jaroslav2004DS2Olomouc 18:01.70 12 35
25.64010KREJZA Filip19892Vys.Mýto 18:12.79 11107
26.119118ŠOTEK Adam2005DS2Olomouc 18:43.09 10 29
27.119152GABRLÍK Jakub2004DS1Olomouc 18:45.14 9 23
28.39023PANZER Aleš1974V2Loko Plz 18:49.06 8101
29.112014HRABEC Bohumil1960VS2Kroměříž 18:50.71 7 17
30.63063BEK Matyáš2006DM2Týniště 18:52.83 6 95
31.33009VRÁNEK Jan2004DS2Blovice 19:01.03 5 89
32.11070TARABA Matyáš2004DS2KK Brand 19:04.85 4 83
33.11061KÖRNER Adam2004DS2KK Brand 19:15.06 3 77
34.59025PLEŠTIL Šimon2007DM2Semily 19:20.83 2 71
35.1107MARTIN Jakub2009ZS2Boh.Pha 19:21.40 1 65
36.128014RUTAR Martin2003U232VS Desná 19:31.13 11
37.64026SYROVÝ Filip2007DM2Vys.Mýto 19:33.44 59
38.1112ZAPLETAL Vojtěch19981Boh.Pha 19:36.57 53
39.64058SEDLÁK Václav2007DM2Vys.Mýto 19:40.66 47
40.128008KÖKÖRČIN Matěj2003U233VS Desná 19:44.58 5
41.1111PELIKÁN Václav2005DS2Boh.Pha 19:50.43 41
42.64056ZRZAVÝ Jakub2005DS2Vys.Mýto 19:51.98 35
43.11047POPELKA Petr2005DS3KK Brand 19:54.82 29
44.24004PALOUDA Mikoláš2007DM3Č.Kruml. 20:04.61 23
45.59024NOVOTNÝ Štěpán2006DM2Semily 20:07.92 17
46.116111TRNKA Tobiáš2007DM3Litovel 20:09.56 4
47.119218KUTÍN Filip2007DM3Olomouc 20:16.55 3
48.59026SLAVÍK Daniel2006DM2Semily 20:17.01 11
49.1139KOT Michal2006DM2Boh.Pha 20:19.79 5
50.57027KONVALINKA Štěpán2009ZS3Pardub. 20:24.09 4
51.128018SEKANINA Matěj2008ZS3VS Desná 20:28.16 2
52.24037ŠAFAŘÍK Pavel2008ZS3Č.Kruml. 20:29.99 3
53.11072KOVAŘÍK Vít2003U232KK Brand 20:49.33 2
54.24080DVOŘÁK Lukáš2000U232Č.Kruml. 21:03.98 1
55.116069BERKA Štěpán2002U233Litovel 24:15.44 1
56.116085ČAMEK Petr2009ZS3Litovel DNS
57.57104PAJTINA Tomáš2008ZS3Pardub. DNS
58.43009FILIPI Robert1964VS3Č.Lípa DNS
59.57036NĚMEC Radek2004DS2Pardub. DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - sprint R4

větší video