mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR ve slalomu družstev - Brandýs nad Labem [ 27.08.22 ]

3x K1M - 27.08.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.011030
011031
011067
UHLÍK Kryštof
NOVOTNÝ Matyáš
MALINSKÝ Petr
08
09
08
ZS
ZS
ZS
2
2
2
KK Brand
KK Brand
111.01
0
4
0
115.01
2.009027
009072
009040
BAREŠ Hugo
PINKAVA Matyáš
ŘEŽÁBEK Dominik
08
09
09
ZS
ZS
ZS
2
2
2
USK Pha
USK Pha
114.6
0
10
0
124.60
3.119182
119208
119214
NOVÁK Tobiáš
KOČÍŘOVÁ Valentýna
MADĚRKA Tobiáš
08
08
09
ZS
ZS
ZS
2
2
2
Olomouc
Olomouc
117.76
0
8
0
125.76
4.129041
129003
129028
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
SVRČINA Tomáš
ONDRÁČKOVÁ Barbora
08
08
10
ZS
ZS
ZM
2
3
2
Šumperk
Šumperk
123.37
0
10
0
133.37
5.009057
009166
009071
DVOŘÁK Vít
DOČKAL Radek
LANGER Filip
09
08
09
ZS
ZS
ZS
2
3+
2
USK Pha
USK Pha
112.61
0
22
0
134.61
6.121016
121001
121044
KUBITA Tomáš
ANTL Tomáš
BALARIN Evžen
08
08
08
ZS
ZS
ZS
2
2
3+
KK Opava
KK Opava
122.86
0
12
0
134.86
7.001107
001136
001131
MARTIN Jakub
HLADÍK Šimon
PELIKÁN Martin
09
09
09
ZS
ZS
ZS
3+
3+
3+
Boh.Pha
Boh.Pha
132.86
0
8
0
140.86
8.011059
011052
011027
VANĚK Daniel
FOLTÍN Radim
KEPŠTA Martin
08
10
09
ZS
ZM
ZS
3+
3+
3+
KK Brand
KK Brand
128.57
0
18
0
146.57
9.009079
009088
009003
KRÁL Ondřej
PETŘÍK Marek
POKORNÝ Daniel
08
08
09
ZS
ZS
ZS
3+
2
2
USK Pha
USK Pha
133.04
0
24
0
157.04
10.023043
023015
023065
PETR Martin
ŠVEHLOVÁ Rozárie
ŠIMÁKOVÁ Anna
08
08
08
ZS
ZS
ZS
3+
2
2
SKVSČB
SKVSČB
139.61
0
26
0
165.61
11.121022
121033
121045
KOVÁŘ Michal
ŠEFČÍK Václav
KULIHA Jakub
09
08
09
ZS
ZS
ZS
3+
3+
3
KK Opava
KK Opava
150.81
0
26
0
176.81
12.009065
009164
009023
ŠTEFAN Vojtěch
KRATOCHVÍL Devi
PINKAVA Jonáš
11
11
11
ZM
ZM
ZM
3+
3
3
USK Pha
USK Pha
148.65
0
30
0
178.65
13.014051
014063
014087
KOVÁRNÍK Matěj
DOLEŽAL Vít
HRONOVÁ Šárka
10
11
09
ZM
ZM
ZS
3+
3+
3+
Kralupy
Kralupy
154.6
0
26
0
180.60
14.030040
030067
030074
RIANT Antonín
RIANTOVÁ Anežka
VELENOVSKÝ Vojtěch
10
08
08
ZM
ZS
ZS
3
2
3
VS Tábor
VS Tábor
VS Tábor
154.56
0
32
0
186.56
15.009151
009069
009005
VLNAS Ota
KOLÁŘ Lukáš
KLÍR Vojtěch
10
10
10
ZM
ZM
ZM
3+
3
3
USK Pha
USK Pha
157.95
0
36
0
193.95
16.024037
024065
024079
ŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
MYŠKA Matěj
08
08
09
ZS
ZS
ZS
3+
3+
3
Č.Kruml.
Č.Kruml.
170.3
0
26
0
196.30
17.066026
066019
066015
KVASNIČKA Matěj
VEJVANČICKÝ Pavel
BOUDA Vladimír
08
09
09
ZS
ZS
ZS
2
3
3
Horš.Týn
Horš.Týn
169.96
0
32
0
201.96
18.001125
001094
001122
CARDOSELLI Lucas
HRUBEC Matěj
SEIDL Marek
10
10
10
ZM
ZM
ZM
3+
3
3
Boh.Pha
Boh.Pha
164.74
0
40
0
204.74
19.119209
119175
119253
ŠTÝBNAR Matěj
KRATOCHVÍL Jakub
ČERMÁK Vojtěch
09
09
10
ZS
ZS
ZM
3+
3+
Olomouc
Olomouc
179.43
0
28
0
207.43
20.119238
119252
119232
VALENTA Josef
BOTEK Dominik
KRÁL Samuel
10
11
10
ZM
ZM
ZM
3
3
3
Olomouc
Olomouc
152.81
0
84
0
236.81
21.030051
030042
030073
MAŤHA Petr
NOVÁK Dalibor
VELENOVSKÝ Jonáš
10
09
11
ZM
ZS
ZM
3
3
3
VS Tábor
VS Tábor
VS Tábor
184.91
0
54
0
238.91
22.121057
121014
121053
ROUSEK David
LEBEDOVÁ Adéla
KULIHA Jan
10
10
11
ZM
ZM
ZM
3+
2
KK Opava
KK Opava
181.94
0
58
0
239.94
23.049027
049026
049023
BARTOŠ Vojtěch
SEMERÁD Vít
LEBR Johan
10
10
09
ZM
ZM
ZS
3
3+
3
Roudnice
Roudnice
161.96
0
88
0
249.96
24.009047
009155
009009
KRÁL Matěj
BURGER Jonatan
KRÁL Jakub
08
11
10
ZS
ZM
ZM
2
3
3
USK Pha
USK Pha
255.44
0
30
0
285.44
25.103003
103018
103010
ŠAMÁNEK Filip
NEKUDA Lukáš
BERGMANNOVÁ Sandra
10
10
08
ZM
ZM
ZS
3
3
2
KK Brno
KK Brno
166.78
0
172
0
338.78
26.039039
039005
039001
HANZEL Jáchym
SLÁDEK Michal
FRANZ Tadeáš
08
09
10
ZS
ZS
ZM
2
3+
Loko Plz
Loko Plz
261.08
0
78
0
339.08
27.133015
133020
133016
TOMEČEK Adam
TOMEČEK David
LOVECKÁ Nela
08
11
11
ZS
ZM
ZM
2
3
3+
SKVeselí
SKVeselí
0
0
999
0
DNF
28.024090
024087
024095
DVOŘÁKOVÁ Alžběta
SEDLÁČEK Štěpán
NOVOTNÁ Natálie
08
11
10
ZS
ZM
ZM
3
3
3
Č.Kruml.
Č.Kruml.
0
0
999
0
DNF
29.066028
066012
066030
TÁBORSKÝ Vojtěch
KLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
10
08
08
ZM
ZS
ZS
3
3
3
Horš.Týn
Horš.Týn
0
0
1001
0
DNF

výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol - Lipno

větší video