mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR a 1. ČP v raftingu - sprint - Praha - Troja [ 01.06.08 ]

R4M - 01.06.08

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.Šťastný Jan
Havlíček Jan
Pinkava Ondřej
Daněk Aleš
70
82
79
77
109 WD CVOK1:02.31
1:01.48
2:03.79 200
2.Vaněček Tomáš
Saiko Tomáš
Cuc Michal
Peška Libor
86
86
77
87
178 WWRC CB1:02.18
1:03.58
2:05.76 176
3.Hric Michal
Hric Vítězslav
Pospíšil Jaroslav
Hajský Stanislav
73
74
73
69
109,126 W+D "WC"1:03.53
1:03.03
2:06.56 158
4.Křivánek Tomáš
Znamenáček Milan
Páša Jiří
Bluma Michal
66
71
78
70
126 RK TROJA ZATÍM B1:03.48
1:03.36
2:06.84 144
5.Pražan Milan
Proks Jakub
Kobes Tomáš
Šenk Marek
81
84
78
74
126 RK TROJA1:03.84
1:03.82
2:07.66 138
6.Bubeníček Ivan
Šťastný Michal
Hermann René
Kučera Milan
60
65
62
58
109 WD KUHEBUMI1:04.39
1:03.84
2:08.23 132
7.Hájek Martin
Hájek Miroslav
Svačina Pavel
Svačina Petr
64
75
73
73
113 STAN - HÁJOS RACING TEAM1:04.49
1:04.12
2:08.61 126
8.Krechler Miroslav
Tomek Petr
Šimánek Robert
Benhák Jiří
52
68
73
56
142 JEŽEK TEAM1:04.69
1:04.85
2:09.54 120
9.Bozděch Zdeněk
Herzán Zdeněk
Vrba Jiří
Netopil Zbyněk
70
60
66
60
109 W+D "BAŇOS"1:04.99
1:05.44
2:10.43 114
10.Panenka Ondřej
Rusek Tomáš
Tejmar Tomáš
Hnilica Michal
80
82
83
82
126 RK TROJA PANDEROS1:05.43
1:05.76
2:11.19 108
11.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Hanuliak Jan
81
78
83
84
50,109 PRŠI TEAM1:05.64
1:06.14
2:11.78 102
12.Schneider Martin
Kluganost Vít
Pecháček Michal
Pecháček Tomáš
74
76
76
74
162 KATAMARÁN X.K.1:05.56
1:06.29
2:11.85 96
13.Proks Zdeněk
Lácha Ondřej
Krejčí Jindřich
Hájek Stanislav
54
83
71
55
113 STAN - MANAGER TEAM A1:05.55
1:06.70
2:12.25 90
14.Klausner Filip
Kedršt Vojtěch
Kedršt Jan
Dryák Pavel
Kedršt Vojtěch
75
79
49
79
79
166 Tragéd1:06.96
1:05.42
2:12.38 84
15.Krejčí Radek
Vlk Stanislav
Uhlíř Zdeněk
Klvaň Michal
87
74
78
75
180 SK FORTUNA KOLÍN A1:07.00
1:05.67
2:12.67 78
16.Putzer Petr
Peterková Hana
Putzer Pavel
Saiko Michal
66
87
67
85
155,126 KAPLICE A TROJA1:05.90
1:06.81
2:12.71 72
17.Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
Polívka Karel
Bergman Vladimír
57
56
45
58
137 GEOPLAN HK A1:06.34
1:06.44
2:12.78 66
18.Šamánek Pavel
Marek Michal
Procházková Pavla
Kupilík Jan
72
71
85
84
109 WD KOCOURCI1:06.87
1:06.41
2:13.28 60
19.Lerner Luděk
Urban Václav
Kliment David
Panenka Petr
60
53
78
47
133,126 WWS CLUB1:06.59
1:06.73
2:13.32 56
20.Dvořák Michal
Kraus František
Boháč Ondřej
Žaba Pavel
75
71
69
74
137 Geoplan RK HK B1:07.83
1:05.91
2:13.74 52
21.Sládek Tomáš
Litt Pavel
Trescher Jan
Holub Jakub
90
88
88
89
155 KOSIX1:06.55
1:07.79
2:14.34 48
22.Kopecký Tomáš
Vrána Pavel
Vrba Pavel
Vránová Jana
Hes Miroslav
72
77
73
80
72
161 VO SEDMIČKA1:06.45
1:08.48
2:14.93 44
23.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Myslivec Jan
63
64
62
91
210 KAPPA1:08.19
1:07.23
2:15.42 40
24.Málek Pavel
Maděra Martin
Hošek Martin
Hurt Štěpán
71
88
85
85
50 MB 11:08.65
1:07.28
2:15.93 36
25.Polák Libor
Kolman Filip
Falc Jan
Plaček Vít
67
73
76
66
113 STAN - P.R. TEAM1:07.50
1:08.68
2:16.18 32
26.Tajer Michal
Jacoš Pavel
Kubát Jiří
Slavkovský Dušan
87
88
88
78
111 Hastrman A1:08.47
1:08.91
2:17.38 28
27.Janů Petr
KnÖsel Walter
David Jiří
Beneda Michal
87
78
85
88
155 ZNIČEHONIX KAPLICE1:07.78
1:10.14
2:17.92 24
28.Rosenberg Pavel
Kolátor Michal
Kysela František
Veber Jan
79
77
80
71
50,178 MB TEAM1:08.41
1:10.04
2:18.45 20
29.Jarolímek Otta
Matějec Jiří
Válek Jiří
Kozderka Pavel
HÖrdler Ota
61
68
81
85
85
194 Campus Turmov1:08.58
1:10.75
2:19.33 16
30.Rulf Jan
Kučera Vladislav
Petrášek David
Hájek Jan
75
74
75
74
219 RK RAK Timuři1:08.85
1:11.50
2:20.35 12
31.Vybíral Martin
Slavotínek Josef
Gremlica Martin
Vybíral Viktor
70
66
80
76
109 WD HŽ1:07.64
1:13.15
2:20.79 8
32.Kmošťák Svatomír
Daneš Ondřej
Coufal Hynek
Elman Václav
50
77
68
79
129 TRITON1:10.94
1:10.12
2:21.06 4
33.Vondráček Vít
Hnulík Michal
Čapek Petr
Štěpánek Vojtěch
90
88
90
90
123 JISKRA HAVL.BROD B1:12.57
1:09.29
2:21.86
34.Čermák Petr
Zrostlík Štěpán
Astl Pavel
Řečka Lukáš
86
88
87
87
14 Neptun Red Team1:10.71
1:11.85
2:22.56
35.Štěpánek Matěj
Michal Petr
Shneidrová Lucie
Velínský Jiří
88
90
89
89
123 Jiskra Havl.Brod A1:10.65
1:12.71
2:23.36
36.Kotík Michal
Krumlová Anna
Tuček Milan
Štěpán Václav
49
83
48
78
151 MALOVANÉ DĚTI1:13.61
1:11.99
2:25.60
37.Bartoš Jiří
Bartoš Vít
Brzobohatý David
Housa Aleš
75
79
79
78
162 Katamarán V.K.1:10.20
1:16.48
2:26.68
38.Kocej Jaroslav
Sýkora Jaroslav
Telekí František
Trmal Jakub
62
45
91
90
111 Hastrman Mix1:14.32
1:13.97
2:28.29
39.Vávra Jan
Doskočil Petr
Rosůlek Lukáš
Růžička Václav
76
76
75
75
205 Tunel Team1:14.25
1:15.12
2:29.37
40.Štochl Jakub
Lév Vladimír
Hucl Radim
Sýkora Jan
78
78
74
75
162 Katamarán P.K.1:18.82
1:11.65
2:30.47
41.Litera Tomáš
Blaščík Marek
Motýl Jan
Blaščík Adam
88
93
92
90
180 Fortuna Kolín Sopl Team1:19.57
1:14.47
2:34.04
42.Novák Pavel
Nováková Kateřina
Stoudek Petr
Čvančarová Veronika
74
77
75
80
154 V.V.S KAREL BRNO1:20.14
1:14.99
2:35.13
43.Tokoš Roman
Blanářová Jindra
Janošek Radomír
Martinka Antonín
66
64
62
67
147 RK Hodonín muži1:23.11
1:15.64
2:38.75
44.Rozboud Bohuslav
Staněk Michal
Traxmand Petr
Vitouš Jan
86
81
86
87
125 KV 1251:18.85
1:20.32
2:39.17
45.Bendl Pavel
Šembera Vratislav
Bendlová Vendula
Krajčíková Monika
72
62
95
94
222 RK Gymnázium Letohrad B1:23.76
1:19.36
2:43.12
46.Petr Michal
Kárník Josef
Tuček Tomáš
Kubásek Pavel
89
89
92
82
49 Vodní sporty Náchod1:23.20
1:29.23
2:52.43
47.Daněk Jan
Tabačik Slavomír
Březina Jan
Vlasák Michal
Svobodová Eva
65
65
71
71
72
210 KAPPA B
48.Hřiba Štěpán
Hřiba Jakub
Blanář Jaroslav
Blanář Jindřich
92
92
64
93
147 RK Hodonín 001

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - závod

větší video