mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

5. ČP v raftingu - slalom - Roudnice [ 20.09.08 ]

R4 muži - 20.09.08

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.Hric Vítězslav
Hric Michal
Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
74
73
72
0
109 WD WC107.74
105.58
5
0
112.74
105.58
105.58 300300
2.Pražan Milan
Proks Jakub
Rašek Michal
Šenk Marek
81
84
77
74
0
126 RK Troja114.4
110.14
10
0
124.40
110.14
110.14 264264
3.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Veselý Petr
81
78
83
76
0
50 PRSI Team128.39
121.85
15
0
143.39
121.85
121.85 237237
4.Křivánek Tomáš
Bluma Michal
Páša Jiří
Znamenáček Milan
66
70
78
71
0
126 RK Troja - zatím B117.87
119.58
5
10
122.87
129.58
122.87 216216
5.Hájek Miroslav
Saiko Michal
Svačina Petr
Hájek Martin
75
73
64
0
113 Hájos racing team124.11
123.11
5
0
129.11
123.11
123.11 207207
6.Bubeníček Ivan
Šťastný Michal
Hermann René
Kučera Milan
60
65
65
58
0
109 WD Kuhebumi127.67
123.82
5
5
132.67
128.82
128.82 198198
7.Proks Zdeněk
Hájek Stanislav
Krejčí Jindřich
Lácha Ondra
54
55
71
83
113 Stan Manager team154.19
131.78
165
0
319.19
131.78
131.78 189189
8.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Myslivec Jan
63
64
62
91
0
210 KAPPA129.35
139.91
5
5
134.35
144.91
134.35 180180
9.Polák Libor
Kolman Filip
Šárka Jan
Plaček Vít
67
73
75
66
0
113 Stan P.R. team129.2
133.34
10
80
139.20
213.34
139.20 171171
10.Panenka Petr
Urban Václav
Lerner Luděk
Kliment David
47
53
60
78
0
133,126 WWS Club135.45
134.28
20
5
155.45
139.28
139.28 162162
11.Vrba Pavel
Vrána Pavel
Kopecký Tomáš
Vránová Jana
73
77
72
80
161 VO Sedmička137.04
141.3
5
20
142.04
161.30
142.04 153153
12.Uhlíř Zdeněk
Vlk Stanislav
Klvaň Michal
Krejčí Radek
78
74
75
87
0
180 Fortuna Kolín A151.85
132.79
25
10
176.85
142.79
142.79 144144
13.Vaněček Tomáš
Saiko Tomáš
Peška Libor
Cuc Michal
86
86
87
77
0
178 WWRC ČB134.79
125.02
15
20
149.79
145.02
145.02 135135
14.Vybíral Martin
Slavotínek Josef
Gremlica Martin
Vybíral Viktor
70
66
80
76
109 WD HŽ141.97
136.36
65
10
206.97
146.36
146.36 126126
15.Irain Jiří
Kolátor Michal
Kysela František
Veber Jan
55
77
80
71
0
50 MB Team136.37
137.27
110
10
246.37
147.27
147.27 117117
16.Vondráček Vít
Hnulík Michal
Čapek Petr
Štěpánek Vojtěch
90
88
90
90
0
123 Jiskra Havlíčkův Brod B142.93
145.72
20
5
162.93
150.72
150.72 108108
17.Krechler Miroslav
Gryc Tomáš
Karafiát Josef
Benhák Jiří
52
66
60
56
0
142 Ježek Team141.6
134.64
70
20
211.60
154.64
154.64 99 99
18.Netopil Zbyněk
Herzán Zdeněk
Bozděch Zdeněk
Vrba Jiří
60
60
70
66
0
109 WD Baňos127.51
142.76
30
55
157.51
197.76
157.51 90 90
19.Málek Pavel
Maděra Martin
Hošek Martin
Hurt Štěpán
71
88
85
85
0
50 MB 1138.14
144.1
20
25
158.14
169.10
158.14 84 84
20.Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
Polívka Karel
Bergman Vladimír
57
56
45
58
0
137 Geoplan RK HK160.13
142.89
25
20
185.13
162.89
162.89 78 78
21.Klausner Filip
Reischig Jiří
Kedršt Jan
Dryák Pavel
Kedršt Vojtěch
75
76
49
79
79
0
166 Tragéd144.54
146.85
30
40
174.54
186.85
174.54 72 72
22.Rulf Jan
Kučera Vladislav
Petrášek David
Hájek Jan
75
74
75
74
0
219 RK Rak Timuři147.96
145.56
90
30
237.96
175.56
175.56 66 66
23.Sládek Tomáš
Litt Pavel
Trescher Jan
Holub Jakub
Litt Jan
90
88
88
89
91
0
155 Kosix Kaplice142.2
156.59
40
20
182.20
176.59
176.59 60 60
24.Putzer Petr
Putzer Pavel
Grégrová Kristýna
Trefná Hanka
66
67
84
77
0
155 Kaplice A156.58
152.38
30
25
186.58
177.38
177.38 54 54
25.Tajer Michal
Jacoš Pavel
Kubát Jiří
Teleki František
87
88
88
91
0
111 Hastrman A156.39
159.24
85
25
241.39
184.24
184.24 48 48
26.Janů Petr
Knosel Walter
David Jirka
Beneda Michal
87
78
85
88
155 Zničehonix Kaplice123.58
150.32
215
35
338.58
185.32
185.32 42 42
27.Kmošťák Svatomír
Coufal Tomáš
Coufal Hynek
Elman Václav
50
89
68
79
0
129 Triton124.8
143.65
190
45
314.80
188.65
188.65 36 36
28.Holštejn Petr
Kraus František
Boháč Ondřej
Žaba Ondřej
70
71
69
74
0
137 Geoplan RK HK B178.3
159.5
95
30
273.30
189.50
189.50 30 30
29.Čermák Petr
Zrostlík Štěpán
Kubásek Pavel
Rečka Lukáš
86
88
82
87
0
14 Neptun Red Team142.23
156.63
125
60
267.23
216.63
216.63 24 24
30.Štochl Jakub
Lév Vladimír
Hucl Radim
Sýkora Jan
78
78
74
75
0
162 Katamarán P.K.215.49
205.78
135
35
350.49
240.78
240.78 18 18
31.Kocek Jaroslav
Valenta Jan
Sladkovský Dušan
Trmal
62
63
78
90
0
111 Hastrman B193.29
191.43
85
50
278.29
241.43
241.43 12 12
32.Krejcárek Lukáš
Blecha Jakub
Flídr Luboš
Havránek Michal
86
85
80
82
006 ČZEL-EJ Gang94.04
124.45
560
515
654.04
639.45
639.45 6 6
33.Vintr Milan
Černý Tomáš
Bařina Jaromír
Chmelík Ladislav
57
70
65
73
0
201 RC Přerov0
0
0
0

34.Litera Tomáš
Blaščík Marek
Motýl Jan
Blaščík Adam
88
93
92
90
0
180 Fortuna Kolín Soplteam0
0
0
0

35.Tokoš Roman
Blanářová Jindra
Řičica David
Martinka Antonín
66
64
79
67
0
147 RK Hodonín - muži0
0
0
0

36.Tuček Milan
Kotík Michal
Štěpán Václav
Tuček Martin
48
49
78
77
0
151 Malovaný děti0
0
0
0

37.Matějka Roman
Matějka Tomáš
Navrátil David
Horník Zdeněk
73
77
80
79
0
132 E.T. v síti0
0
0
0

38.Jarolímek Otta
Matějec Jiří
Válek Jiří
Kozderka Pavel
61
68
81
85
0
194 Campus Turnov0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol 2015 - Lipno - z natáčení

větší video