mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

Závod osobností o Pohár města Humpolce - Trnávka [ 19.06.10 - 20.06.10 ]

R4 muži - slalom - 19.06.10

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.Šenk Marek
Pražan Milan
Rašek Michal
Proks Jakub
77
81
77
84
MRK TROJA210.86
204.83
15
0
225.86
204.83
204.83 300300
2.Hric Michal
Hric Vítězslav
Kabrhel Václav
Mrůzek David
73
74
83
MTR WC212.27
211.38
70
10
282.27
221.38
221.38 264264
3.Šťastný Jan
Havlíček Jan NE
Pinkava Ondřej
Daněk Aleš
Uncajtík Lukáš SO
70
82
77
79
84
MTR CVOK258.65
220.76
80
10
338.65
230.76
230.76 237237
4.Hájek Martin
Hájek Miroslav
Svačina Pavel
Svačina Petr
64
75
73
73
MSTAN - HÁJOS RACING TEAM218.9
241.57
25
160
243.90
401.57
243.90 216216
5.Vaněček Tomáš
Saiko Tomáš
Haleš Tonda
Zbyněk Netopil
86
86
92
MHANACE RAFTERS A238.59
231.11
720
25
958.59
256.11
256.11 207207
6.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Veselý Petr
81
78
83
76
MPRŠI TEAM232.47
244.57
25
125
257.47
369.57
257.47 198198
7.Krechler Miroslav
Benhák Jiří
Tomek Petr
Doležal Marek
52
56
68
80
MJEŽEK TEAM233.03
251.42
25
30
258.03
281.42
258.03 189189
8.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Hájek Filip
63
64
62
68
MKAPPA A251.24
248.95
40
20
291.24
268.95
268.95 180180
9.Paďour Jiří
Šembera Jiří
Kristl Václav
Vlček Jan
92
91
91
91
MRK GYMNAZIUM LETOHRAD271.92
255.52
125
25
396.92
280.52
280.52 171171
10.Panenka Petr
Panenka Ondřej
Pecháček Michal
Pecháček Tomáš
80
76
74
MKATAMARÁN X.K.274.69
252.82
50
35
324.69
287.82
287.82 162162
11.Míchal Petr
Hnulík Michal
Štěpánek Matěj
Štěpánek Vojtěch
90
88
88
90
MJISKRA HAVLÍČKÚV BROD
265.61

30

295.61
295.61 153153
12.Putzer Petr
Štěpánová Tereza
Putzer Pavel
Čáp Richard
66
67
81
MKAPLICE A272.62
260.14
25
285
297.62
545.14
297.62 144144
13.Kmošťák Svatomír
Daneš Ondřej
Coufal Hynek
Langer Tomáš
Elman Václav
50
77
68
61
79
MTRITON254.14
264.04
165
35
419.14
299.04
299.04 135135
14.Křivánek Tomáš
Páša Jiří
Bluma Michal
Znamenáček Milan
66
78
70
71
MRK TROJA - LETOS A273.04
224.74
30
115
303.04
339.74
303.04 126126
15.Chlouba Luboš
Ježek Tomáš
Jiras Marek
Kolanda Martin
59
73
76
77
MTR KUHEBUMI junior239.82
265.67
70
120
309.82
385.67
309.82 117117
16.Lerner Luděk
Urban Václav
Kliment David
Šrogl Michal
60
53
78
72
MWWS CLUB222.08
249.32
185
65
407.08
314.32
314.32 108108
17.Jenů Petr
Novák Martin
KnÖsel Walter
Beneda Michal
87
85
78
88
MHANACE RAFTERS Zničehonix323.78
258.78
185
65
508.78
323.78
323.78 99 99
18.Proks Zdeněk
Krejčí Jindřich
Lácha Ondra
Karafiát Josef
54
71
80
60
MSTAN - MANAGER TEAM B254.32
254.39
80
85
334.32
339.39
334.32 90 90
19.Irain Jiří
Kysela František
Říha Jan
Kejklíček Tomáš
55
80
87
81
MMB TEAM293.21
245.79
200
95
493.21
340.79
340.79 84 84
20.Chrenka Vojtěch
Blanář Jindřich
Hřiba Štěpán
Hřiba Jakub
91
93
92
92
MRK HODONÍN - OO1298.22
315.57
85
30
383.22
345.57
345.57 78 78
21.Lév Vladimír
Hucl Radim
Štochl Jakub
Bartoš Jiří
78
74
78
75
MKATAMARÁN P.K.310.63
316.58
55
235
365.63
551.58
365.63 72 72
22.Polák Libor
Kolman Filip
Falc Jan
Plaček Vít
67
73
76
66
MSTAN - P.R. TEAM270.9
254.17
130
115
400.90
369.17
369.17 66 66
23.Dryák Pavel
Klausner Filip
Kedršt Jan
Kedršt Vojtěch
Dryák Pavel
79
75
49
79
79
MTRAGÉD315.15
232.26
100
475
415.15
707.26
415.15 60 60
24.Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
Polívka Karel
Bergman Vladimír
57
56
45
58
MGEOPLÁN HRADEC KRÁLOVÉ A317.81
316.58
295
105
612.81
421.58
421.58 54 54
25.Sýkora Jan
Bartoš Vít
Brzobohatý David
Housa Aleš
75
79
79
78
MKATAMARÁN V.K.299.19
293.05
145
235
444.19
528.05
444.19 48 48
26.Dvořák Michal
Kraus František
Boháč Ondřej
Žaba Pavel
75
71
69
74
MGEOPLÁN HRADEC KRÁLOVÉ B291.39
339.13
385
115
676.39
454.13
454.13 42 42
27.Kučera Milan
Hermann René
Bubeníček Ivan
Šťastný Michal
58
62
60
65
MTR KUHEBUMI279.36
180
459.36
459.36 36 36
28.Jurčo Ján
Doktor Šváč
Obenou Peter
Rybár Marek
Kytka Samuel
81
84
79
78
78
MLUNOCHOD272.96
240
512.96
512.96 30
29.Musil Filip
Myslivec Jan
Litt Jan
Kuna Jan
92
91
91
90
MKAPLICE B256.18
270
526.18
526.18 24 30
30.Krejčí Radek
Světlík Zdeněk
Matějka Roman
Horník Zdeněk
87
63
73
79
MSK FORTUNA KOLÍN310.36
250
560.36
560.36 18 24
31.Misun Lubos
Palkovic Martin
Kacmar Michal
Keder Pavel
77
77
78
85
MDESPERADOS275.71
238.71
290
340
565.71
578.71
565.71 12
32.Havlíček Ondřej
Velínský Jiří
Černý Michal
Žák Petr
88
89
94
95
MJISKRA HAVLÍČKUV BROD 2262.97
294.18
315
380
577.97
674.18
577.97 6 18
33.Jarolímek Otta
Matějec Jiří
HÖrdler Ota
Válek Jiří
Jarolímek Otta
61
68
85
81
91
MCAMPUS TURNOV281.76
300
581.76
581.76 12
34.Janošek Radek
Kozlík Jiří
Martinka Antonín
Martinka Tomáš
91
93
93
93
MRK HODONÍN - 007260.2
239.78
440
365
700.20
604.78
604.78 6
35.Zrostlík Štěpán
Váňa Lukáš
Astl Pavel
Rečka Lukáš
88
87
87
87
MNEPTUN RED TEAM305.15
309.99
390
340
695.15
649.99
649.99
36.Vávra Jan
Mráz Pavel
Plašilová Kristýna
Růžička Václav
76
76
83
75
MTUNEL TEAM350.17
270.7
345
380
695.17
650.70
650.70
37.Kocek Jaroslav
Valenta Jan
Jacoš Pavel
Činčera Jiří
62
63
88
43
MHASTRMAN MIX198.14
306.73
570
445
768.14
751.73
751.73
38.Rulf Jan
Petrášek David
Hájek Jan
Kučera Vladislav
75
75
74
74
MRK RaK TIMUŘI


DNS
39.Kubíček Vojmír
Bendl Petr
Falt Pavel
Kolář Pavel
MHLINÍK HUMPOLEC


DNS
40.Dolejš Petr
Dolejš Martin
Procházka Petr
BÖhm David
74
80
82
77
MCHEBÁCÍ - PSK


DNS

výsledky v pdf

výsledky v excelu

LOAP Cup 2013 - Trnávka

větší video