mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

4. ČP ve sjezdu - Otava [ 02.05.10 ]

K1M - 02.05.10

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.119079SLOVÁK Tomáš79MTOlomouc 15:54.97 75140
2.60030MAREK Aleš78MTTrutnov 15:55.52 68175
3.12007MRŮZEK Kamil771Dukla B. 15:57.68 62163
4.80005KROPÁČEK Matěj891So Písek 16:02.85 57151
5.1043LAGNER Václav88MTBoh.Pha 16:08.44 53139
6.119035KNEBEL Robert71VM1Olomouc 16:20.73 49128
7.119071SLEPICA Karel881Olomouc 16:24.14 46116
8.133044HÁLA Richard92DS1SKVeselí 16:28.81 43104
9.39047GROSSMANN Petr74VM1Loko Plz 16:34.67 40127
10.39041EISNER Tomáš871Loko Plz 16:59.75 37115
11.112012LOUČKA Marek821Kroměříž 17:06.58 35 92
12.39055ŠINDELÁŘ Pavel70VM1Loko Plz 17:08.76 33103
13.119118NOVÁK Ondřej92DS1Olomouc 17:09.86 31 80
14.60034KÁDRLE Martin902Trutnov 17:15.22 29 91
15.26028STEFAN Petr92DS2Soběslav 17:18.33 27 79
16.63021KŘIŠŤAN Filip92DS1Týniště 17:18.49 25 73
17.112005DAMBORSKÝ Libor821Kroměříž 17:20.55 23 68
18.119054ŠRÁMEK Jonatan94DM2Olomouc 17:25.88 21 56
19.26029STEFAN Tomáš95DM2Soběslav 17:27.68 19 67
20.119003NEDVĚD Jaroslav892Olomouc 17:30.70 17 50
21.119136KREJZA Filip892Olomouc 17:51.67 15 44
22.119129PELIKÁN Šimon862Olomouc 17:55.62 14 38
23.1037SMOLKA Ondřej94DM2Boh.Pha 17:56.18 13 61
24.60039MAREK Lukáš802Trutnov 17:57.54 12 55
25.112014HRABEC Bohumil60V2Kroměříž 18:05.54 11 32
26.103010TODARELLO Valentino92DS2KK Brno 18:15.10 10 26
27.60043ZIERIS Matyáš95DM2Trutnov 18:15.57 9 49
28.1026KOŠŤÁL Jiří892Boh.Pha 18:34.29 8 43
29.1025MÍKA Jan842Boh.Pha 18:46.95 7 37
30.89001PROCHÁZKA Martin782VikingMB 18:50.75 6 31
31.103019SOSNAR Jakub94DM2KK Brno 19:04.52 5 20
32.1016JELÍNEK Filip96ZS3Boh.Pha 19:08.83 4 25
33.24008KRESL Ladislav72VM3Č.Kruml. 19:19.68 3 19
34.12051KOTRBATÝ Tomáš61V2Dukla B. 19:22.41 2 13
35.1068ŠOTOLA Michal793Boh.Pha 19:31.50 1 7
36.24027KOUDELKA Tomáš64V3Č.Kruml. 20:16.12 6
37.64037VYHNÁLEK Jan96ZS3Vys.Mýto 20:27.06 5
38.124019PAPP Daniel95DM3Přerov 20:35.03 14
39.112046LIGURSKÝ Ivo903Kroměříž 20:43.03 8
40.14012ZAPLETAL Vojtěch98ZM3Kralupy 21:10.19 4
41.1058KOČAN Michal772Boh.Pha 21:11.20 3
42.108003STŘECHA Petr94DM2VSDK 21:33.69 2
43.63050ULWER Jiří95DM3Týniště 21:47.06 2
44.39023PANZER Aleš74VM2Loko Plz 24:03.04 1
45.119051KNEBEL David801Olomouc DNS-A
46.119031SOUČEK Ondřej67VM2Olomouc DNF
47.103005MUZIKANT Ondřej94DM2KK Brno DNS-A
48.80002ZÁSTĚRA Tomáš64V3So Písek DNS-B
49.48073TYKAL Jiří92DS1Klášter. DNS-A
50.A0001BOBE Moritz94Germany DNS
51.A0002SALBERG Eike64Germany DNS
52.A0003KLAMMER Jesko72Germany DNS
53.24005GROSSMANN Zdeněk39VS2Č.Kruml. DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile

větší video