mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

Trojský pohár v raftingu - sprint - Troja [ 08.06.14 ]

R4 muži - 07.06.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.MJapan Raft Team1:06.84
1:06.51
2:13.35 200
2.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
81
..
TR Hiko1:08.10
1:05.96
2:14.06 176
3.PEŠKA LIBOR
CUC MICHAL
NOVÁK MARTIN
FOUKAL PAVEL
87
77
91
87
HANACE rafters A1:07.85
1:07.92
2:15.77 158
4.HANULIAK JAN
HRIC MICHAL
POSPÍŠIL JAROSLAV
KABRHEL VÁCLAV
84
73
..
83
TR RM1:09.06
1:07.81
2:16.87 144
5.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
Panderos1:08.29
1:08.75
2:17.04 138
6.MATĚJKA ROMAN
BLUMA MICHAL
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
PÁŠA JIŘÍ
73
70
66
78
Zatím B1:09.22
1:08.53
2:17.75 132
7.IRAIN JIŘÍ
ŘÍHA JAN
ŠANTORA JAN
ZNAMENÁČEK MILAN
81
87
83
71
PRSI Team1:10.17
1:08.48
2:18.65 126
8.JANOŠEK RADEK
- NE
MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
CHENKA VOJTĚCH
91
93
93
93
91
RK Hodonín - 0171:09.29
1:09.85
2:19.14 120
9.HNULÍK MICHAL
VONDRÁČEK VÍT
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
ŠTĚPÁNEK MATĚJ
88
90
90
88
Jiskra HB1:09.96
1:11.33
2:21.29 114
10.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
76
HRT Team1:11.02
1:10.66
2:21.68 108
11.ŠEMBERA JIŘÍ
VLČEK JAN
PŘIKRYL VOJTĚCH
CHRENKA RADEK
91
91
96
91
RK HODONÍN LETOHRAD1:13.22
1:10.98
2:24.20 102
12.STOHL MICHAL
SCEPKA TOMAS
BALAJ LUKAS
MARTON KAROL
MCABANOS Bratislava1:14.33
1:10.47
2:24.80 96
13.LERNER LUDĚK
ŠROGL MICHAL
KLIMENT DAVID
URBAN VÁCLAV
60
72
78
53
WWS Club1:12.27
1:12.62
2:24.89 90
14.SVĚTLÍK ZDENĚK
UHLÍŘ ZDENĚK
HORNÍK ZDENĚK
PRAŽAN MILAN
63
78
79
81
Fortuna Kolín1:13.28
1:11.64
2:24.92 84
15.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
GRYC TOMÁŠ
52
68
73
66
Ježek Team1:12.74
1:12.20
2:24.94 78
16.IRAIN JIŘÍ
PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
KOLÁTOR MICHAL
55
78
80
79
MB Team1:14.14
1:10.85
2:24.99 72
17.VYBÍRAL MARTIN
SLAVOTÍNEK JOSEF
GREMLICA MARTIN
GORLICH ZDENĚK
70
66
80
75
TR HŽ1:12.08
1:13.22
2:25.30 66
18.ČERNÝ MICHAL
HAVLÍČEK ONDŘEJ
MYSLIVEC JAN
VELÍNSKÝ JIŘÍ
94
88
91
89
Jiskra HB B1:13.13
1:12.46
2:25.59 60
19.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
FIALA MICHAL
HÁJEK FILIP
63
64
62
68
KAPPA1:14.12
1:11.63
2:25.75 56
20.CHUDĚJ ZDENĚK
VÍCHA LUBOMÍR
KRISTEK ALEŠ
DAVID PETR
75
82
92
87
4OH1:13.22
1:13.05
2:26.27 52
21.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
HADARIČ CTIBOR
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
LANGER TOMÁŠ
COUFAL HYNEK
50
74
73
73
61
68
TRITON1:14.33
1:12.20
2:26.53 48
22.KLUGANOST VÍT
PANENKA ONDŘEJ
PECHÁČEK TOMÁŠ
PECHÁČEK MICHAL
77
80
74
76
Katamarán X.K.1:14.01
1:12.90
2:26.91 44
23.POLÁK LIBOR
FALC JAN
RÚŽIČKA VÁCLAV
PLAVJANÍKOVÁ PETRA
67
76
80
75
PR Team1:15.23
1:12.50
2:27.73 40
24.PROKS ZDENĚK
KREJČÍ JINDŘICH
LÁCHA ONDRA
HÁJEK STANISLAV
54
71
83
55
MANAGER team1:15.16
1:12.77
2:27.93 36
25.PUTZR PETR
PUTZER PAVEL
BAUEROVÁ LENKA
BOČEK ZDĚNEK
66
67
84
75
Kaplice A1:14.11
1:14.35
2:28.46 32
26.JAROLÍMEK OTTA
MATĚJEC JIŘÍ
VÁLEK JIŘÍ
KOZDERKA PAVEL
61
68
81
85
85
Campus Turnov1:14.64
1:14.59
2:29.23 28
27.TRESCHER JAN
MUSIL DAVID
FILIP MILOSLAV
RIBOLA JIRKA
88
96
88
87
HANACE rafters REJNOCI1:13.96
1:16.32
2:30.28 24
28.HORECKÝ PETR
KADLEC FILIP
STANĚK PETR
DUŠÁTKO JAN
ADAMOVSKÁ TEREZA
77
75
76
76
82
VODŘENÝ KOLENA II1:16.71
1:14.57
2:31.28 20
29.BARTOŠ JIŘÍ
BARTOŠ VÍT
BRZOBOHATÝ DAVID
HOUSA ALEŠ
75
79
79
78
Katamarán V.K.1:19.33
1:12.22
2:31.55 16
30.JOHN FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
TUČEK MILAN
JOHN FILIP
76
76
49
48
76
TRAGÉD1:17.42
1:14.47
2:31.89 12
31.KOCEK JAROSLAV
VALENTA JAN
KEŠNER IGOR
TAJER MICHAL
TAJER MICHAL
62
63
77
87
87
Hastraman1:17.68
1:14.46
2:32.14 8
32.VENTA OTAKAR
KADLEC MARTIN
MAŘÍK DAVID
VENCL MICHAL
72
72
82
83
VODŘENÝ KOLENA I1:16.55
1:17.28
2:33.83 4
33.DOLEJŠ PETR
DOLEJŠ MARTIN
PROCHÁZKA PETR
BOHM DAVID
URBÁNEK ZDENĚK
74
80
82
77
85
CHEBÁCI1:18.57
1:15.56
2:34.13
34.RADĚJ ALEŠ
POSPÍŠIL MOJMÍR
SEDLÁČEK MARTIN
JANIS JANÍČEK
72
55
83
75
Raft Team Jeseník1:25.56
1:24.55
2:50.11
35.HAVELKA DAVID
SAHULKA MARTIN
VILÍM JAN
TRNKA DAVID
87
86
87
81
KVS Sandberk Kolín
36.ŠTOCHL JAKUB
SÝKORA JAN
HUCL RADIM
SÝKORA ONDŘEJ
ČIČÁK MONISLAV
78
75
74
78
85
Katamarán P.K.
37.TABAČÍK SLAVOMÍR
VLASÁK MICHAL
SUCHÁNEK MARTIN
DANĚK JAN
65
71
79
65
KAPPA B
38.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
84
81
85
86
RK Troja
39.POSPÍCHAL RADEK
JANÚ PETR
MUSIL FILIP
KUNA JAN
94
87
92
90
HANACE rafters Zničehonix
40.KREJČÍ MARTIN
BĚŤÁK DANIEL
PECHÁČEK FILIP
KYLAR ALEŠ
95
97
96
97
RK Letohrad

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - slalom R4

větší video