mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

3. ČP a MČR v raftingu R4 - Trnávka [ 21.06.14 - 22.06.14 ]

R4 muži slalom - 21.06.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
81
77
TR HIKO84.87
87.66
5
15
89.87
102.66
89.87 300
2.PEŠKA LIBOR
CUC MICHAL
NOVÁK MARTIN
HALEŠ ANTONÍN
87
77
91
92
HANACE RAFTERS A99.17
97.28
5
5
104.17
102.28
102.28 264
3.IKEDA TAKUYA
KOIZUMI SATOSHI
SUZUKI SHOTA
IZUMIYAMA MASAHIRO
JAPAN RAFT TEAM112.49
97.56
70
5
182.49
102.56
102.56
4.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
PÁŠA JIŘÍ
ČIHÁK MILOŠ
84
81
78
79
RK TROJA105.15
98.11
15
5
120.15
103.11
103.11 237
5.HANULIAK JAN
HRIC MICHAL
POSPÍŠIL JAROSLAV
KABRHEL VÁCLAV
84
73
73
83
TR RM97.25
105.42
10
5
107.25
110.42
107.25 216
6.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
BENHÁK JIŘÍ
52
68
73
56
JEŽEK TEAM105.32
110.78
15
5
120.32
115.78
115.78 207
7.KYTKA JOZEF
KMEŤKO PETER
SUCHAL JAN
DINKA MAREK
HAZARD BA112.93
106.08
80
15
192.93
121.08
121.08
8.LERNER LUDĚK
ŠROGL MICHAL
KLIMENT DAVID
URBAN VÁCLAV
60
72
78
53
WWS CLUB124.3
107.03
65
15
189.30
122.03
122.03 198
9.IRAIN JIŘÍ
LERNEROVÁ TEREZA
ŠANTORA JAN
ZNAMENÁČEK MILAN
81
83
71
PRSI TEAM111.95
124.65
110
0
221.95
124.65
124.65 189
10.MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
CHRENKA VOJTĚCH
93
93
93
91
RK HODONÍN - 017100.34
103.55
25
25
125.34
128.55
125.34 180
11.ŠEMBERA JIŘÍ
VLČEK JAN
PŘIKRYL VOJTĚCH
JANOŠEK RADEK
91
91
96
91
RK HODONÍN LETOHRAD140.93
113.17
165
15
305.93
128.17
128.17 171
12.MATĚJKA ROMAN
BLUMA MICHAL
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
PÁŠA JIŘÍ
73
70
66
78
ZATÍM B127.62
124.15
125
30
252.62
154.15
154.15 162
13.SVĚTLÍK ZDENĚK
UHLÍŘ ZDENĚK
HORNÍK ZDENĚK
SAIKO TOMÁŠ
63
78
79
86
FORTUNA KOLÍN116.72
119.18
65
40
181.72
159.18
159.18 153
14.KOZDERKA PAVEL
MATĚJEC JIŘÍ
JAROLÍMEK OTTA
VÁLEK JIŘÍ
85
68
61
81
CAMPUS TURNOV137.79
127.29
135
35
272.79
162.29
162.29 144
15.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
76
HRT110.29
106.02
60
60
170.29
166.02
166.02 135
16.PROKS ZDENĚK
KREJČÍ JINDŘICH
LÁCHA ONDRA
HÁJEK STANISLAV
54
71
83
55
MANAGER TEAM101.66
135.24
200
35
301.66
170.24
170.24 126
17.PUTZR PETR
PUTZER PAVEL
BAUEROVÁ LENKA
BOČEK ZDĚNEK
66
67
84
75
KAPLICE A112.26
123.04
60
65
172.26
188.04
172.26 117
18.KLUGANOST VÍT
PANENKA ONDŘEJ
YOSHI
PECHÁČEK MICHAL
77
80
76
KATAMARAN X.K.119.15
109.97
60
105
179.15
214.97
179.15
19.KLAUSNER
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
TUČEK MILAN
75
76
49
48
TRAGÉD134.05
139.19
75
40
209.05
179.19
179.19 108
20.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
PANDEROS117.06
112.08
75
70
192.06
182.08
182.08 99
21.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
HADARIČ CTIBOR
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
50
74
73
73
TRITON115.69
113.93
80
70
195.69
183.93
183.93 90
22.IRAIN JIŘÍ
PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
KOLÁTOR MICHAL
55
78
80
79
MB TEAM126.03
124
70
65
196.03
189.00
189.00 84
23.HNULÍK MICHAL
VONDRÁČEK VÍT
ČERNÝ MICHAL
ŠTĚPÁNEK MATĚJ
88
90
94
88
JISKRA HB120.77
122.73
115
70
235.77
192.73
192.73 78
24.VONDRÁČEK VOJTĚCH
HAVLÍČEK JIŘÍ
ŽÁK PETR
PROKOP JAN
96
95
95
96
JISKRA HB JUNIOŘI123.63
121.45
135
75
258.63
196.45
196.45 72
25.KNOSEL WALTER
JANÚ PETR
MUSIL FILIP
KUNA JAN
78
87
92
90
HANACE RAFTERS ZNIČEHONIX120.33
130.68
120
75
240.33
205.68
205.68 66
26.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
FIALA MICHAL
HÁJEK FILIP
63
64
62
68
KAPPA127.13
132.2
80
110
207.13
242.20
207.13 60
27.ŠTOCHL JAKUB
SÝKORA JAN
HUCL RADIM
SÝKORA ONDŘEJ
78
75
74
78
KATAMARÁN P.K.155.48
133.67
85
85
240.48
218.67
218.67 54
28.STOHL MICHAL
SČEPKA TOMÁŠ
JURČO JAN
MARTON KAROL
84
85
82
85
CABANOS BA
118.78

120

238.78
238.78
29.PREŤO ONDREJ
TUREK OLIVER
LINKAY BRAŇO
ANATLÍK DENIS
96
96
97
96
SLOVAKIA JUNIOR RAFTERS A125.94
140.54
120
125
245.94
265.54
245.94
30.POLÁK LIBOR
PLAČEK VÍT
RÚŽIČKA VÁCLAV
MRÁZ PAVEL
67
66
80
76
P.R. TEAM128.79
139.21
120
135
248.79
274.21
248.79 48
31.KREJČÍ MARTIN
BĚŤÁK DANIEL
PECHÁČEK FILIP
KYLAR ALEŠ
95
97
96
97
RK LETOHRAD119.1
125.65
130
165
249.10
290.65
249.10 42
32.PLAŠILOVÁ KRISTÝNA
KOCMAN ROMAN
STARCOVÁ DANA
PLAŠILOVÁ MARTINA
83
85
81
85
BERUŠKY197.28
116.22
80
235
277.28
351.22
277.28 36
33.BOROVSKÝ MARTIN
VOSÁTKO MATUŠ
GAJDOŠ MICHAL
HORVATH BRAŇO
95
97
97
95
SLOVAKIA JUNIOR RAFTERS B151.54
150.58
225
275
376.54
425.58
376.54
34.HAVELKA DAVID
PILC LUKÁŠ
VILÍM JAN
TRNKA DAVID
87
91
87
81
KVS SANDBERK KOLÍN121.22
96.21
280
315
401.22
411.21
401.22 30

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipenský Mistr - masopust - kolečko pro časomíru

větší video