mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR dorostu ve sjezdu + ČPJ a 1.ČPž - Postřelmov [ 30.05.15 ]

K1M - 30.05.15

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.119002NEUBERT Adam1997DS1Olomouc 09:00.75 75
2.12062ZAPLETAL Vojtěch1998DS1Dukla B. 09:13.17 68
3.20008NACHTIGAL Jiří1997DS1Chomutov 09:23.54 62
4.12061ZAPLETAL Mikuláš2000DM2Dukla B. 09:34.24 57
5.60040KOBLÍŽEK Daniel2000DM2Trutnov 09:41.52 53
6.119117CHALOUPKA Václav1998DS2Olomouc 09:56.83 49
7.116078PAPULA Martin1999DM2Litovel 10:04.82 46
8.60052BOUČEK Stanislav1999DM2Trutnov 10:05.55 43
9.103031NOVÁK Jiří1997DS2KK Brno 10:31.17 40
10.64042VENIGER Jan2000DM2Vys.Mýto 10:32.43 37
11.119155LUDWIG Hubert1999DM2Olomouc 10:33.72 35
12.24053KLEIN Pavel2001ZS3Č.Kruml. 10:36.84 33
13.119116GABRLÍK Tomáš2000DM2Olomouc 10:38.48 31
14.12016KRČ Ladislav1999DM2Dukla B. 10:40.98 29
15.60055VESELÝ František2000DM3Trutnov 10:51.28 27
16.63058ŠVAGR Rostislav2000DM2Týniště 10:55.22 25
17.61003BOHATÝ Karel2001ZS3Třebech. 10:56.54 23
18.119172ŠVARC Adam2001ZS3Olomouc 11:03.08 21
19.103026BERGMANN Ondřej2000DM3KK Brno 11:05.83 19
20.133063IVÁNEK Roman2002ZS2SKVeselí 11:08.60 17
21.132022NACHTIGAL Richard2000DM2Val.Mez. 11:11.84 15
22.119018FIALA Jakub2001ZS3Olomouc 11:15.45 14
23.103036MATĚJÍČEK Vojtěch2002ZS2KK Brno 11:16.87 13
24.12055KIRCHNER David2002ZS3Dukla B. 11:19.15 12
25.129013WALTER David2001ZS3Šumperk 11:22.17 11
26.119086LÁTAL Filip2001ZS3Olomouc 11:31.90 10
27.129002ROUČA Samuel2002ZS3Šumperk 11:39.23 9
28.119124PROCHÁZKA Vojtěch2002ZS3Olomouc 11:56.11 8
29.119153MRÁKA Tomáš2001ZS3Olomouc 12:02.32 7
30.64003HRNČÍŘ Vojtěch2001ZS3Vys.Mýto 12:02.52 6
31.119143HALA Jiří2002ZS3Olomouc 12:03.44 5
32.132010TICHÝ Štěpán2000DM3Val.Mez. 12:06.70 4
33.39050ŠINDELÁŘ Jan2002ZS3Loko Plz 12:09.87 3
34.64002HRNČÍŘ Jakub2001ZS3Vys.Mýto 12:19.12 2
35.119094RUDORFER Martin2003ZM3Olomouc 12:19.60 1
36.185007RAŠNER Karel2004ZMPostřelm 12:30.35
37.185004KRÁL Matěj2002ZSPostřelm 12:31.57
38.132020HENDRYCH Tomáš2000DMVal.Mez. 12:41.41
39.30044VANĚK Matěj2004ZMVS Tábor 12:51.32
40.119139KRATOCHVÍL Martin2003ZM3Olomouc 12:51.79
41.119154MRÁKA Jan2004ZMOlomouc 12:56.14
42.24055MAREŠ Jakub2003ZMČ.Kruml. 13:02.33
43.112018ŠIŠKA Ondřej2004ZM3Kroměříž 13:13.59
44.135014CRHONEK Jan2002ZSZábřeh 13:48.31
45.57036NĚMEC Radek2004ZMPardub. 13:50.84
46.119092HRIC Ondřej2004ZMOlomouc 14:05.22
47.119173KOSÍK Daniel2004ZMOlomouc 14:09.09
48.119152GÁBRLÍK Jakub2004ZMOlomouc 14:17.94
49.119012SOUČEK Tomáš2003ZMOlomouc DNS-A
50.129021URBAN Daniel2001ZSŠumperk DNS-A
51.119142HRADEC Matěj2003ZM3Olomouc DNS-A
52.112045PLACHÝ Vojtěch2001ZS3Kroměříž DNS-A

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video