mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR žáků ve slalomu - družstva - Brandýs nad Labem [ 05.09.15 ]

K1M - 05.09.15

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.9104
9106
WEISL Martin LHOTA Kryštof RAŠKA Tomáš2002 2002 2001ZS3 2 2USK Pha122.97
2
0
124.97
124.97
2.23054
23042
KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch REZEK Tomáš2002 2002 2001ZS2 2 2SKVS ČB121.9
8
0
129.90
129.90
3.10008
10103
VEVERKA Lukáš STRÁNSKÝ Daniel SAHULA Matěj2002 2002 2003ZS2 3 2Benátky136.63
6
0
142.63
142.63
4.119094
119139
RUDORFER Martin KRATOCHVÍL Martin HRADEC Matěj2003 2003 2003ZM2 3 3Olomouc B137.24
10
0
147.24
147.24
5.11018
11027
ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr VENC Štěpán2001 2001 2004ZS3 3 3KK Brand140.81
10
0
150.81
150.81
6.49019
49025
KLEMENT Maxim KYZLÍKOVÁ Monika SEMERÁD Adam2001 2001 2004ZS2 2 3Roudnice137.31
16
0
153.31
153.31
7.119159
119018
JANŮ Filip FIALA Jakub HALA Jiří2002 2001 2002ZS3 2 3Olomouc144.11
14
0
158.11
158.11
8.129002
129016
ROUČA Samuel HOLÍNEK Svatopluk SURMA Tadeáš2002 2001 2001ZS2 3 3Šumperk A147.31
16
0
163.31
163.31
9.66029
66027
HORAL Vojtěch TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel2002 2003 2003ZS3 3 3Horš.Týn152.38
12
0
164.38
164.38
10.103016
103009
SATKOVÁ Gabriela DZIADKOVÁ Zuzana MATĚJÍČEK Vojtěch2001 2002 2002ZS2 3 2KK Brno154.43
14
0
168.43
168.43
11.9009
9123
JAKL Vincent HOUSKA Jan MAJER Kryštof2001 2001 2001ZS3 3 3USK Pha138.98
30
0
168.98
168.98
12.9114
9122
KRÁL Adam DUŘT Vojtěch ONDRUŠ Mikuláš2003 2003 2003ZM2 3 3USK Pha157.07
18
0
175.07
175.07
13.129017
129010
ŘEZNÍK Vít VÁCHA Ondřej URBAN Michal2001 2001 2004ZS3 3 3Šumperk B172.09
30
0
202.09
202.09
14.133047
133068
KOŠÍKOVÁ Denisa TŮMOVÁ Natálie IVÁNEK Roman2002 2002 2002ZS2 3 3SKVeselí143.93
68
0
211.93
211.93
15.42008
42031
ŠVEJD Jakub GALUŠKOVÁ Antonie ŠVEJD Jan2001 2001 2004ZS2 2+ 3Sušice160.73
64
0
224.73
224.73
16.14067
14033
HRŇÁK Jáchym NOVÁK Michal KAŠÁK Filip2004 2003 2003ZM3 3 3Kralupy194.18
80
0
274.18
274.18
17.23048
23134
STANOVSKÝ Jakub ŠEDIVÝ Jan ČIHOVSKÝ Šimon2004 2003 2003ZM3 3 3SKVS ČB179.11
174
0
353.11
353.11
18.10109
10110
VEVERKA Lukáš STRÁNSKÝ Daniel SAHULA Matěj2002 2002 2003ZS2 3 2Benátky183.35
228
0
411.35
411.35
19.9134
9126
FRENCL Josef KADLEC Filip POLLERT Jáchym2002 2003 2004ZS3 3USK Pha182.84
234
0
416.84
416.84
20.119153
119086
MRÁKA Tomáš LÁTAL Filip GÁBRLÍK Jakub2001 2001 2004ZS3 3Olomouc D164.62
278
0
442.62
442.62
21.47012
47010
MANAS Adam BUDÁK David OTIEPKA Martin2004 2003 2001ZSKadaň229.48
1042
0
1271.48
1271.48
22.119092
119154
HRIC Ondřej MRÁKA Jan SOUČEK Tomáš2004 2004 2003ZM3 3Olomouc C

0
9999.00
9999.00
22.119172
119086
ŠVARC Adam LÁTAL Filip STŘÍLKOVÁ Jana2001 2001 2004ZS3Olomouc E

0
9999.00
9999.00
22.128013PAVELKA Marek20043VS Desná

0
9999.00
9999.00

kategorie

detailní výsledky

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - trénink

větší video