mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR žáků družstev ve slalomu - České Vrbné [ 01.09.18 ]

3x K1 muži - 01.09.18

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.012061
012073
012066
CAPALINI Daniel
KUDRNA Josef
VENC Štěpán
05
04
04
ZS
ZS
ZS
Dukla B.
Dukla B.
99.8
0
8
0
107.80
107.80
2.119045
119076
119152
KRATOCHVÍL Lukáš
NOVÁK Matyáš
GABRLÍK Jakub
05
05
04
ZS
ZS
ZS
Olomouc
Olomouc
103.99
0
6
0
109.99
109.99
3.023048
023085
023017
STANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
04
04
05
ZS
ZS
ZS
SKVS ČB
SKVS ČB
105.02
0
8
0
113.02
113.02
4.014067
014078
014077
HRŇÁK Jáchym
CHOCHOLA Ondřej
BRAMBORA Ondřej
04
04
05
ZS
ZS
ZS
Kralupy
Kralupy
108.12
0
12
0
120.12
120.12
5.009133
009146
009149
ONDRUŠ Mario
JINEK Hugo
PECHAČ Jonáš
05
05
04
ZS
ZS
ZS
3+USK Pha
USK Pha
104.93
0
16
0
120.93
120.93
6.119189
119180
119188
RETEK Václav
STŘÍLKA Richard
RETEK Toman
07
06
07
ZM
ZM
ZM
3+
3+
Olomouc
Olomouc
119.81
0
4
0
123.81
123.81
7.011026
011043
011055
BÍZEK Marek
ŠTERCL Dominik
ZACH Radovan
05
05
05
ZS
ZS
ZS
KK Brand
KK Brand
114.56
0
10
0
124.56
124.56
8.129024
129007
129039
URBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
HEŘMANSKÝ Jan
04
04
05
ZS
ZS
ZS
Šumperk
Šumperk
118.65
0
6
0
124.65
124.65
9.049008
049067
049065
SEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
FRÖHLICH Jáchym
06
06
07
ZM
ZM
ZM
3+
3+
Roudnice
Roudnice
113.34
0
12
0
125.34
125.34
10.045012
045021
045019
INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
HAUCK Marek
06
06
07
ZM
ZM
ZM
3+KVS HK
KVS HK
121.44
0
4
0
125.44
125.44
11.023037
023029
023050
KOMÁREK Jakub
NOVOTNÝ David
ŠIMÁK Jakub
05
05
04
ZS
ZS
ZS
3+SKVS ČB
SKVS ČB
114.35
0
12
0
126.35
126.35
12.024071
024024
024042
FURIŠ Eduard
NOVOSADOVÁ Kristina
VEJNAR Samuel
04
04
05
ZS
ZS
ZS
Č.Kruml.
Č.Kruml.
116.45
0
10
0
126.45
126.45
13.121103
121035
121017
MRÁZEK Jakub
MRÁZKOVÁ Klára
KOVÁŘ Filip
04
06
06
ZS
ZM
ZM
KK Opava
KK Opava
122.33
0
6
0
128.33
128.33
14.049003
049068
049006
SEMERÁD Adam
HEZINA Jiří
BENDA Jan
04
04
05
ZS
ZS
ZS
3+Roudnice
Roudnice
127.21
0
4
0
131.21
131.21
15.011045
011022
011065
HLUCHÝ Vilém
VENC Ondřej
VONEŠ Jakub
06
07
07
ZM
ZM
ZM
3+KK Brand
KK Brand
125.08
0
8
0
133.08
133.08
16.011047
011057
011048
POPELKA Petr
KUCHAŘ Antonín
PETR Lukáš
05
05
04
ZS
ZS
ZS
3+KK Brand
KK Brand
128.03
0
10
0
138.03
138.03
17.119154
119118
119197
MRÁKA Jan
ŠOTEK Adam
ŠTYBNAR Vojtěch
04
05
05
ZS
ZS
ZS
3+Olomouc
Olomouc
123.07
0
16
0
139.07
139.07
18.118029
118021
118017
ŠTOLFA Filip
BLÁHA Vojtěch
FABIANOVÁ Anna
06
06
07
ZM
ZM
ZM
Tzunami
Tzunami
127.46
0
12
0
139.46
139.46
19.042022
042025
042041
ŠVEJD Jan
ŠVEJD Jáchym
PECHLÁTOVÁ Nikola
04
07
04
ZS
ZM
ZS
3+Sušice
Sušice
126.81
0
14
0
140.81
140.81
20.030025
030034
030024
VÁLEK Michal
KOPEČEK Michal
NOVÁK Matouš
06
07
06
ZM
ZM
ZM
3+VS Tábor
VS Tábor
133.86
0
10
0
143.86
143.86
21.011061
011042
011070
KÖRNER Adam
VALÁŠEK Jan
TARABA Matyáš
04
05
04
ZS
ZS
ZS
3+KK Brand
KK Brand
130.67
0
16
0
146.67
146.67
22.119190
119171
119191
SVOBODA Ondřej
JAROŠ Michael
MALÝ Vojtěch
06
06
06
ZM
ZM
ZM
Olomouc
Olomouc
138.09
0
10
0
148.09
148.09
23.103001
103017
103030
SOBOTKA Adam
DZIADEK Marek
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
05
05
05
ZS
ZS
ZS
3+
3+
KK Brno
KK Brno
137.04
0
14
0
151.04
151.04
24.027010
027016
027017
HAJDUCH Jaroslav
ŠKOP Jan
ŠKOP Jáchym
04
07
05
ZS
ZM
ZS
Ot.Strak
Ot.Strak
139.61
0
14
0
153.61
153.61
25.052022
052034
017046
MILYAN Daniel
SVOBODA Martin
HANUŠ Jakub
06
05
07
ZM
ZS
ZM
L.Žatec
Rakovník
141.03
0
14
0
155.03
155.03
26.001106
001111
001135
CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
NOVÁK Jáchym
05
05
06
ZS
ZS
ZM
Boh.Pha
Boh.Pha
150.57
0
8
0
158.57
158.57
27.057036
057025
057008
NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
04
05
04
ZS
ZS
ZS
Pardub.
Pardub.
146.15
0
20
0
166.15
166.15
28.042017
042035
042006
TURNER Karel
GALUŠKA Zdeněk
GALUŠKOVÁ Bára
04
04
06
ZS
ZS
ZM
Sušice
Sušice
113.69
0
56
0
169.69
169.69
29.133127
133017
133023
ZEMAN Šimon
ZEMAN Jakub
DOLEŽAL Filip
04
07
04
ZS
ZM
ZS
SKVeselí
SKVeselí
156.97
0
16
0
172.97
172.97
30.011069
011049
011034
BANDAS Matěj
FOLTÍN Šimon
NEKOLNÁ Žofie
06
06
06
ZM
ZM
ZM
KK Brand
KK Brand
163.31
0
10
0
173.31
173.31
31.030044
030071
030046
VANĚK Matěj
NOVÁK Václav
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
04
05
04
ZS
ZS
ZS
VS Tábor
VS Tábor
155.53
0
20
0
175.53
175.53
32.014094
014073
014076
WESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
TKADLECOVÁ Kateřina
04
05
05
ZS
ZS
ZS
Kralupy
Kralupy
161.75
0
18
0
179.75
179.75
33.119173
119187
119218
KOSÍK Dan
POMAJBÍK Filip
KUTÍN Filip
04
06
07
ZS
ZM
ZM
Olomouc
Olomouc
175.5
0
16
0
191.50
191.50
34.009069
009050
009029
BABOUČEK Antonín
BURGER Jáchym
KÁRNÍK Tadeáš
07
06
06
ZM
ZM
ZM
USK Pha
USK Pha
135.83
0
60
0
195.83
195.83
35.023021
023058
023007
DRUSKA Vojta
KOLÁŘ Jakub
BOČKOVÁ Kateřina
06
06
07
ZM
ZM
ZM
3+SKVS ČB
SKVS ČB
151.14
0
60
0
211.14
211.14
36.014034
014075
014064
KLIMEŠ Vít
ŠUSTR Vojtěch
HRŇÁK Šimon
07
06
07
ZM
ZM
ZM
Kralupy
Kralupy
148.48
0
74
0
222.48
222.48
37.039033
039014
039029
PANZER Martin
VEVERKA Čeněk
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
07
07
04
ZM
ZM
ZS
Loko Plz
Loko Plz
146.06
0
118
0
264.06
264.06
38.009022
009036
009119
POLLERT Antonín
ČERNÍK Štěpán
SVOBODA Adam
06
06
06
ZM
ZM
ZM
3+USK Pha
USK Pha
129.44
0
262
0
391.44
391.44
39.064056
064055
064039
ZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
VOSMEK Jáchym
05
05
07
ZS
ZS
ZM
Vys.Mýto
Vys.Mýto
213.91
0
416
0
629.91
629.91
40.060046
060054
060072
STOLÍN Adam
BEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
05
05
06
ZS
ZS
ZM
3+Trutnov
Trutnov
0
0
999
0
DNF
999.00
41.024004
024056
024049
PALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
NOVOSAD Jonáš
07
07
06
ZM
ZM
ZM
Č.Kruml.
Č.Kruml.
0
0
999
0
DNF
999.00

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - slalom R2

větší video