mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ČP raftů Roudnice - sprint - Roudnice [ 01.09.19 ]

R4 muži - 01.09.19

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.Hric Michal [73]
Hric Vítězslav [74]
Kabrhel Václav [83]
Pospíšil Jaroslav [73]
TRZUBR57.91
58.16
1:56.07 200
2.Irain Jiří [81]
Jelínek Filip [96]
Šantora Jan [83]
Švadlena Václav [85]
PRSI Team57.93
58.97
1:56.90 184
3.Ando Shogo [0]
Kosuke Toshinga
Nakano Akira [0]
Tsujita Joji [0]
Japan raft team59.30
59.12
1:58.42
4.Cuc Michal [77]
Peška Libor [87]
Šmoldas Michal [98]
Zapletal Vojtěch [98]
HANACE rafters59.93
1:00.34
2:00.27 172
5.Kořínek Vilém
Proks Jakub [84]
Sehnal Štěpán [85]
Tomek Lukáš [87]
RK Troja1:00.03
1:00.91
2:00.94 164
6.Hnulík Michal [88]
Černý Michal
Vondráček Vít [90]
Žák Petr [95]
Jiskra HB1:01.25
1:01.61
2:02.86 158
7.Blanář Jindřich [93]
Chrenka Vojtěch [91]
Martinka Antonín [93]
Přikryl Vojtěch
Raft klub Hodonín1:02.35
1:00.74
2:03.09 152
8.Benhák Jiří [56]
Krechler Miroslav [52]
Šimánek Robert [73]
Tomek Petr [68]
Ježek Team1:02.18
1:02.26
2:04.44 146
9.1:03.52
1:01.68
2:05.20
10.Irain Jiří [55]
Kysela František [80]
Lerner Luděk [60]
Procházka Martin [78]
MB Team1:03.53
1:02.77
2:06.30 140
11.Boček Zdeněk [75]
Kolátor Michal [77]
Putzer Pavel [67]
Putzer Petr [66]
Kaplice A1:03.64
1:03.02
2:06.66 134
12.Hájek Martin [64]
Svačina Pavel [73]
Svačina Petr [73]
Vávra Jan [76]
Hájos Racing Team1:04.26
1:03.15
2:07.41 128
13.Hale Simon 66
Higgins Ossie 74
McNulty Patric 73
Snapper Woody 01
HPPCC Rafting1:06.31
1:03.90
2:10.21
14.Činčera Pavel [69]
Cundrla Jaroslav 78
Kešner Igor [77]
Kocek Jaroslav [62]
Hastrman1:06.53
1:04.63
2:11.16 122
15.Lukyantsev Ilya
Ananev Vladimir
Kazanskiy Vladimir
Zhuravlev Nikita
Russia raft team1:05.87
1:05.72
2:11.59
16.Vácha Ondřej
Karafiát Josef [60]
Krejčí Jindřich [71]
Proks Zdeněk [54]
Manager team1:07.16
1:05.39
2:12.55 116
17.Hájek Filip [68]
Kuděj Viktor [63]
Otruba Lukáš [64]
Růžička Václav [75]
KAPPA1:07.74
1:06.66
2:14.40 110
18.Doležal Petr [01]
Koclířová Adéla [98]
Švec Vojtěch [03]
Prokop Jan
Jiskra HB B1:10.01
1:07.89
2:17.90 104
19.Kedršt Jan [49]
Klausner Filip [75]
Reischig Jiří [76]
Tuček Milan [48]
Tragéd1:13.50
1:11.40
2:24.90 98
20.Kylar Aleš [97]
Marek Jan [98]
Moravec Jakub [99]
Šlesingr Michael [00]
LET-GUN Letohrad M
21.Kořínek Vilém [99]
Šotola Karel [97]
Štercl Vítek [99]
Walter Jakub [98]
RK Troja Junioři
22.Jarolímek Otto [61]
Kozderka Pavel [85]
Kvíčala Čestmír [70]
Válek Jiří [81]
Polpur Turnov
23.Daněk Aleš [79]
Havlíček Jan [82]
Pinkava Ondřej [77]
Šťastný Jan [70]
TR HIKO

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video