mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR veteránů - České Vrbné [ 03.09.22 ]

C1M - 03.09.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 00:52.21
00:49.49
49.49 75172
2.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:51.68
00:50.02
50.02 68160
3.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:53.07
00:50.05
50.05 62117
4.A124MÜLLER Jonah2002U239Kanu Club Nidwalden 00:51.67
00:50.51
50.51
5.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:52.88
00:51.22
51.22 57105
6.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 00:51.55
00:51.61
51.61 53 93
7.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:52.14
00:51.63
51.63 49148
8.119159JANŮ Filip2002U231Olomouc 00:52.33
00:52.05
52.05 46 81
9.57157BEIER Alva2005DS1Pardub. 00:52.78
00:52.93
52.93 43136
10.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 00:53.17
00:54.23
53.17 40124
11.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 00:53.88
00:53.28
53.28 37112
12.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U232Č.Kruml. 00:53.32
01:39.70
53.32 35100
13.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 00:53.53
00:57.10
53.53 33 88
14.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:53.56
00:54.32
53.56 31 82
15.119139KRATOCHVÍL Martin2003U231Olomouc 00:59.32
00:53.80
53.80 29 69
16.112030RUBINT Martin19902Kroměříž 00:55.63
00:54.18
54.18 27 57
17.24032ŠVADLENA Václav1985VM2Č.Kruml. 00:54.41
01:02.63
54.41 25 76
18.116088ŠMAKAL Petr2003U231Litovel 00:57.50
00:54.57
54.57 23 45
19.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 00:54.69
00:54.88
54.69 21 70
20.116111TRNKA Tobiáš2007DM3Litovel 00:54.82
00:58.80
54.82 19 39
21.60051MÍL Jakub2003U232Trutnov 00:55.69
00:54.93
54.93 17 64
22.39039HANZEL Jáchym2008ZS3Loko Plz 00:55.54
00:55.44
55.44 15 58
23.64040KVAPIL Ondřej2007DM2Vys.Mýto 00:57.64
00:56.16
56.16 14 52
24.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:58.36
00:56.33
56.33 13 46
25.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav 00:56.37
01:00.28
56.37 12 40
26.57011PISCHEK Jan1977V2Pardub. 00:58.79
00:56.62
56.62 11 34
27.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM3Pardub. 00:56.64
01:00.91
56.64 10 28
28.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 01:11.48
00:57.17
57.17 9 33
29.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DS2Pardub. 00:58.57
00:57.45
57.45 8 22
30.57132SLEZÁK Adam2006DM2Pardub. 00:57.63
00:58.90
57.63 7 16
31.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS2Litovel 00:57.82
01:00.07
57.82 6 27
32.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 01:02.48
00:57.87
57.87 5 10
33.116086STRATIL Filip2006DM2Litovel 00:58.01
01:00.26
58.01 4 21
34.116084ČAMEK David2006DM2Litovel 00:59.05
01:09.24
59.05 3 15
35.A133PISCHEK Jan Gabin2006DM9AS Gerardmer 00:59.38
00:59.44
59.38
36.119180STŘÍLKA Richard2006DM3Olomouc 01:05.20
01:00.22
60.22 2 9
37.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 01:00.50
01:08.89
60.50 1 3
38.57099RUFFER Jakub2007DM3Pardub. 01:00.62
02:19.00
60.62 9
39.24065ŠUTTA Jan2008ZS3Č.Kruml. 01:02.33
01:02.34
62.33 8
40.64039VOSMEK Jáchym2007DM3Vys.Mýto 01:03.96
01:02.50
62.50 7
41.1061CHLOUBA Luboš1959VS3Boh.Pha 01:05.28
01:02.99
62.99 6
42.64033ŠILAR Jakub1987VM2Vys.Mýto 01:08.22
01:03.42
63.42 5
43.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha 01:04.55
DNS
4
44.103034REŽŇÁK Ladislav1966VS3KK Brno 01:07.19
01:06.55
66.55 2
45.119218KUTÍN Filip2007DM2Olomouc 01:06.61
01:25.38
66.61 1
46.59052ZUNA Vilém2007DM3Semily 01:14.33
01:06.63
66.63 3
47.64036KOTRBA Matěj2007DM3Vys.Mýto 01:07.01
01:15.16
67.01 2
48.60059STOLÍN Antonín2008ZS3Trutnov 01:07.05
01:21.91
67.05 1
49.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

RWE City cross sprint 2014

větší video