mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

12. Český pohár ve sprintu ECA CUP + MČR U23 - České Vrbné [ 04.09.22 ]

C1M - 04.09.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 00:49.58
00:49.79
49.79 75172
2.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:49.53
00:49.81
49.81 68160
3.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 00:52.14
00:50.41
50.41 62117
4.119139KRATOCHVÍL Martin2003U231Olomouc 00:51.86
00:50.93
50.93 57105
5.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:52.15
00:51.04
51.04 53 93
6.103047RYGEL Marek19891KK Brno 00:52.08
00:51.14
51.14 49 81
7.A124MÜLLER Jonah2002U239Kanu Club Nidwalden 00:51.25
00:51.52
51.52
8.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:51.94
00:52.19
52.19 46148
9.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. 00:51.54
00:55.10
55.10 43136
10.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 00:52.21
00:54.14
52.21 40124
11.119159JANŮ Filip2002U231Olomouc 00:52.61
01:00.60
52.61 37 69
12.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 00:54.17
00:52.73
52.73 35112
13.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U232Č.Kruml. 00:53.08
00:53.40
53.08 33100
14.57157BEIER Alva2005DS1Pardub. 00:53.10
00:54.20
53.10 31 88
15.116088ŠMAKAL Petr2003U231Litovel 00:54.64
00:53.12
53.12 29 57
16.112030RUBINT Martin19902Kroměříž 00:53.55
00:54.74
53.55 27 45
17.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav 00:53.68
00:55.03
53.68 25 76
18.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 00:53.77
00:55.90
53.77 23 70
19.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 00:54.28
00:54.03
54.03 21 39
20.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:54.52
00:54.35
54.35 19 64
21.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DS2Pardub. 00:55.86
00:54.42
54.42 17 58
22.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM3Pardub. 00:55.39
DNS
15 52
23.57011PISCHEK Jan1977V2Pardub. 00:59.08
00:55.53
55.53 14 46
24.116084ČAMEK David2006DM2Litovel 00:58.31
00:55.71
55.71 13 33
25.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 00:56.22
00:55.78
55.78 12 40
26.116111TRNKA Tobiáš2007DM3Litovel 00:55.81
00:57.24
55.81 11 27
27.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 00:57.05
00:55.99
55.99 10 21
28.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:56.03
01:03.49
56.03 9 34
29.64040KVAPIL Ondřej2007DM2Vys.Mýto 00:56.25
00:56.43
56.25 8 28
30.39039HANZEL Jáchym2008ZS3Loko Plz 00:56.99
00:56.27
56.27 7 22
31.A133PISCHEK Jan Gabin2006DM9AS Gerardmer 01:00.31
00:56.77
56.77
32.116086STRATIL Filip2006DM2Litovel 00:58.21
DNS
6 15
33.57132SLEZÁK Adam2006DM2Pardub. 01:09.37
00:59.33
59.33 5 16
34.119218KUTÍN Filip2007DM2Olomouc 01:00.48
01:00.41
60.41 4 9
35.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 01:09.72
01:00.68
60.68 3 10
36.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS2Litovel 01:00.73
DNS
2 3
37.64039VOSMEK Jáchym2007DM3Vys.Mýto 01:00.83
01:01.48
60.83 1 9
38.57099RUFFER Jakub2007DM3Pardub. 01:04.89
01:01.41
61.41 8
39.1061CHLOUBA Luboš1959VS3Boh.Pha 01:04.86
01:02.66
62.66 7
40.103034REŽŇÁK Ladislav1966VS3KK Brno 01:12.09
01:02.85
62.85 2
41.24065ŠUTTA Jan2008ZS3Č.Kruml. 01:05.00
01:03.33
63.33 6
42.119180STŘÍLKA Richard2006DM3Olomouc 01:03.65
01:10.23
63.65 1
43.59052ZUNA Vilém2007DM3Semily 01:19.01
01:03.75
63.75 5
44.64033ŠILAR Jakub1987VM2Vys.Mýto 01:03.84
01:04.99
63.84 4
45.64036KOTRBA Matěj2007DM3Vys.Mýto 01:08.11
01:18.35
68.11 3
46.60059STOLÍN Antonín2008ZS3Trutnov 01:15.03
01:43.73
75.03 2
47.24032ŠVADLENA Václav1985VM2Č.Kruml. DNF
DNS
48.60051MÍL Jakub2003U232Trutnov DNS
DNS
49.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Red Bull NordiX 2013 - best trick

větší video