mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 - USD České Vrbné [ 03.09.23 ]

C1M - 03.09.23

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.A0020KLATT Etienne19989France 00:51.22
00:49.62
49.62
2.24012HALEŠ Antonín1992MTČ.Kruml. 00:49.90
00:49.85
49.85 75187
3.185007RAŠNER Karel2004U231Postřelm 00:51.72
00:51.08
51.08 68 74
4.60047BEIER Matouš2004U231Trutnov 00:51.47
00:51.26
51.26 62175
5.112030RUBINT Martin19902Kroměříž 00:51.50
00:51.77
51.77 57 62
6.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:51.94
00:51.85
51.85 53163
7.106111TRNKA Tobiáš2007DM2Litovel 00:51.76
00:52.11
52.11 49 50
8.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:49.92
00:54.17
54.17 46151
9.106095SALAJ František2004U231Litovel 00:51.84
01:00.77
60.77 43 38
10.24006ONDŘICH Adam2004U231Č.Kruml. 00:51.97
00:52.86
51.97 40139
11.64040KVAPIL Ondřej2007DM1Vys.Mýto 00:52.06
00:52.30
52.06 37127
12.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:54.74
00:52.53
52.53 35115
13.57157BEIER Alva2005DS1Pardub. 00:52.65
00:53.07
52.65 33103
14.57054VESELÝ Ondřej2004U231Pardub. 01:08.91
00:52.85
52.85 31 91
15.106084ČAMEK David2006DS2Litovel 00:55.95
00:53.75
53.75 29 32
16.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DS2Pardub. 00:53.85
01:13.38
53.85 27 79
17.57099RUFFER Jakub2007DM2Pardub. 00:55.13
00:53.93
53.93 25 67
18.57132SLEZÁK Adam2006DS2Pardub. 00:53.98
00:54.82
53.98 23 61
19.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V1Pardub. 00:56.81
00:54.05
54.05 21 55
20.106088ŠMAKAL Petr2003U231Litovel 00:54.16
00:54.21
54.16 19 26
21.24015SKOŘEPA Vojtěch19992Č.Kruml. 00:54.69
00:54.59
54.59 17 49
22.119191MALÝ Vojtěch2006DS2Olomouc 00:54.91
00:54.60
54.60 15 20
23.119218KUTÍN Filip2007DM2Olomouc 00:54.82
00:55.05
54.82 14 14
24.A0008ZDRAVKOVIC Pavle19969KKK Medicinar 00:54.95
01:04.61
54.95
25.119180STŘÍLKA Richard2006DS3Olomouc 00:55.02
01:07.67
55.02 13 8
26.39039HANZEL Jáchym2008DM2Loko Plz 01:09.12
00:55.30
55.30 12 43
27.24032ŠVADLENA Václav1985VM2Č.Kruml. 00:55.45
00:55.70
55.45 11 37
28.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha 00:57.92
00:57.04
57.04 10 31
29.23003PISCHEK Jan Gabin2006DSSKVSČB 00:57.10
00:59.42
57.10 9 25
30.59052ZUNA Vilém2007DM2Semily 00:57.11
01:17.99
57.11 8 19
31.57011PISCHEK Jan1977V2Pardub. 00:57.53
00:58.94
57.53 7 13
32.1128MORNŠTEJN Roman1969V3Boh.Pha 01:08.36
00:58.15
58.15 6 7
33.119189RETEK Václav2007DM2Olomouc 00:58.19
01:12.67
58.19 5 2
34.64036KOTRBA Matěj2007DM3Vys.Mýto 01:00.42
01:02.57
60.42 4 6
35.106085ČAMEK Petr2009ZS3Litovel 01:32.52
01:01.60
61.60 3 1
36.64033ŠILAR Jakub1987VM2Vys.Mýto 01:06.76
01:03.01
63.01 2 5
37.7007CUC Michal1977VTech.Pha 01:04.51
01:06.47
64.51 1 4
38.60059STOLÍN Antonín2008DM3Trutnov 01:05.66
01:07.11
65.66 3
39.24069KOPŘIVA Filip2008DM3Č.Kruml. 01:12.10
01:13.59
72.10 2
40.57086PLÁŠIL Hynek2006DS3Pardub. 01:50.19
01:14.89
74.89 1
41.57154HOVORKA Dominik2009ZS3Pardub. DNF
01:19.44
42.57117HRSTKA Jaromír2007DMPardub. 01:29.91
02:02.61
89.91
43.A0014MULLER Jonah20029Switzerland DNS
DNS
44.103034REŽŇÁK Ladislav1966VS3KK Brno DNS
DNS
45.106009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS3Litovel DNS
DNS
46.24061ŠTUDLAR Patrik19992Č.Kruml. DNS
DNS
47.64039VOSMEK Jáchym2007DM3Vys.Mýto DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Bobr Cup 2013 - start běžců

větší video