mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

2. Český pohár v klasickém sjezdu MČR U23 - Čeňkova Pila [ 14.04.24 ]

C1M - 14.04.24

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 14:53.75 75207
2.30044VANĚK Matěj2004U23MTVS Tábor 15:01.84 68195
3.60047BEIER Matouš2004U23MTTrutnov 15:18.63 62183
4.24006ONDŘICH Adam2004U231Č.Kruml. 15:35.96 57171
5.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 15:39.42 53159
6.57054VESELÝ Ondřej2004U231Pardub. 15:42.49 49147
7.64040KVAPIL Ondřej2007DS1Vys.Mýto 15:52.10 46135
8.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 15:56.92 43123
9.119218KUTÍN Filip2007DS2Olomouc 16:00.85 40 61
10.24032ŠVADLENA Václav1985VM2Č.Kruml. 16:09.35 37111
11.106111TRNKA Tobiáš2007DS1Litovel 16:12.57 35 49
12.106084ČAMEK David2006DS2Litovel 16:14.08 33 37
13.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 16:15.34 31 99
14.64033ŠILAR Jakub1987VM2Vys.Mýto 16:15.37 29 87
15.112030RUBINT Martin19901Kroměříž 16:16.24 27 25
16.24001NOVOSAD Lukáš1976V2Č.Kruml. 16:17.56 25 75
17.39039HANZEL Jáchym2008DM1Loko Plz 16:18.62 23 63
18.106095SALAJ František2004U231Litovel 16:19.81 21 19
19.119213KRISTEK Václav19962Olomouc 16:21.82 19 13
20.64036KOTRBA Matěj2007DS2Vys.Mýto 16:27.41 17 57
21.57132SLEZÁK Adam2006DS2Pardub. 16:37.96 15 51
22.59052ZUNA Vilém2007DS2Semily 16:39.12 14 45
23.57157BEIER Alva#2005U231Pardub. 16:46.97 13 39
24.119189RETEK Václav Toman2007DS2Olomouc 16:58.36 12 7
25.57099RUFFER Jakub2007DS2Pardub. 17:12.86 11 33
26.24015SKOŘEPA Vojtěch19992Č.Kruml. 17:13.24 10 27
27.24069KOPŘIVA Filip2008DM3Č.Kruml. 17:31.75 9 21
28.57086PLÁŠIL Hynek2006DS2Pardub. 17:57.91 8 15
29.1128MORNŠTEJN Roman1969VS3Boh.Pha 18:04.21 7 9
30.57027KONVALINKA Štěpán2009DM3Pardub. 18:11.05 6 8
31.106085ČAMEK Petr2009DM3Litovel 18:15.47 5 1
32.24102HITHA Čeněk2008DM3Č.Kruml. 18:29.56 4 7
33.64039VOSMEK Jáchym2007DS3Vys.Mýto 19:18.03 3 6
34.24031JIRKA David1985VMČ.Kruml. 19:23.59 2 5
35.60059STOLÍN Antonín#2008DM3Trutnov 19:25.67 1 4
36.60090KUDĚJ Jan2011ZS3Trutnov 19:36.55 3
37.1010ŠTOCHL Vojtěch2007DS3Boh.Pha 19:41.45 2
38.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005U231Pardub. 19:53.83 1
39.60070BOLEHOVSKÝ Oto2011ZS3Trutnov 19:58.92
40.106102BLAŽEK Antonín2013ZMLitovel 22:26.55
41.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - sprint R4

větší video