mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 1 - QUAL. - České Vrbné [ 31.07.14 ]

C1W-QUAL - 31.07.14

1.WERATSCHNIG Nadine98U16Austria
1234567891011121314151617181920
----------2--------2 4121.65 125.65 125.65
0


2.MATULKOVÁ Jana96U18DUKLA Brandýs
1234567891011121314151617181920
--------------2--2-- 4127.44 131.44 131.44
0


3.HENRY Margaux97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-----2--------2--2-2 8126.84 134.84 134.84
0


4.ŠKÁCHOVÁ Monika99U16Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
------------2------- 2134.04 136.04 136.04
0


5.KOZOROG Alja96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
--2-2--2--2-----2--- 10131.87 141.87 141.87
0


6.LUCIE Prioux97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-----2-----------2-- 4138.85 142.85 142.85
0


7.PRIGENT Camille97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-2---------22------2 8140.09 148.09 148.09
0


8.ČEKALOVÁ Bára98U16SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
--2----2---22---22-- 12138.28 150.28 150.28
0


9.HANKE Franziska00U14AKV
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0153.27 153.27 153.27
0


10.ŘÍHOVÁ Eva00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
22----------2---2--- 8146.17 154.17 154.17
0


11.BROSOVÁ Silvia99U16Dukla Liptovsky Mikulas
1234567891011121314151617181920
-----------22------- 4158.7 162.70 162.70
0


12.HOLL Lena99U16AKV
1234567891011121314151617181920
------2------2--22-- 8155.98 163.98 163.98
0


13.DEREVYANKO Natalia96U18SURGUT
1234567891011121314151617181920
2-2--50-2--2---2-2--- 62128.79 190.79 190.79
0


14.NOVAK Lea00U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------------2-2---- 4204.96 208.96 208.96
0


15.YURCHENKO Inna98U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
-2222-2-2---22-22222 26189.51 215.51 215.51
0


16.KOZYREVA Anastasia98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
--2-------------502-2 56169.56 225.56 225.56
0


17.FAGERLUND Amanda98U16Sweden
1234567891011121314151617181920
--22-----22-2---25022 66166.37 232.37 232.37
0


18.HOČEVAR Eva Alina02U14Kanu klub Simon
1234567891011121314151617181920
------2-2--2-----50-- 56197.25 253.25 253.25
0


19.DONELLY Sage00U14Team Colorado Whitewater Rac.
1234567891011121314151617181920
-----------5050---22-- 104151.83 255.83 255.83
0


20.KONDRATENKO Xeniya99U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
-2-----------2--22-50 58204.48 262.48 262.48
0


21.STANOVSKÁ Soňa00U14SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
-2--50--22-5022-2-22-2 118156.71 274.71 274.71
0


22.MACEKOVÁ Simona98U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
----2-------502--502-2 108167.09 275.09 275.09
0


23.GLEJTEKOVÁ Simona99U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
-2--2--2-5025022--502-2 166155.31 321.31 321.31
0


24.MURRAY Victoria98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
--------2--250---22-50 108216.07 324.07 324.07
0


25.HOLLICK Jade98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
----2-------50-50-2--50 154182.34 336.34 336.34
0


26.SCHALLER Carolin97U18AKV
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


27.O FERRALL Caoimhe97U18Irl
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


28.BERGNER Victoria00U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


29.GOSSE Nele01U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
DNF
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol 2015 - Lipno - z natáčení

větší video