mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 1 - FINAL - České Vrbné [ 31.07.14 ]

C1M U18-FINAL - 31.07.14

1.IVALDI Raffaello97U18canoa club verona
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0106.71 106.71 106.71
0


2.BRAUNE Willi96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-----------------2-- 2105.22 107.22 107.22
0


3.CRAWFORD Brodie97U18Ascot Kayak Club
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0107.34 107.34 107.34
0


4.TRUMMER Timo96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
--------------2--22- 6103.57 109.57 109.57
0


5.OULHEN CORENTIN96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 2109.06 111.06 111.06
0


6.KULIKOV Alexander97U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
-2----2-------2--2-- 8104.24 112.24 112.24
0


7.JANUR Dominik97U18KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
-----------2-------2 4108.35 112.35 112.35
0


8.SMITH Wiliam97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
--2-2------------2-- 6111.31 117.31 117.31
0


9.LOWTHER Steven97U18Ascot Kayak Club
1234567891011121314151617181920
----------------22-- 4114.8 118.80 118.80
0


10.MALYSHEV Roman96U18KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
-2----2---2-2------- 8118.03 126.03 126.03
0


11.PUCHEOU Johan97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
---2---2--2--2------ 8118.37 126.37 126.37
0


12.WEBER Alexander97U18LKC Germany
1234567891011121314151617181920
----2----------2---2 6121.1 127.10 127.10
0


13.LE BOURDONNEC Guille96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
--2----2-----2-----2 8122.25 130.25 130.25
0


14.OTTEN Joris97U18the Netherlands
1234567891011121314151617181920
------------22-----2 6125.61 131.61 131.61
0


15.LE PONCIN Baptiste96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
--50--------------2-- 52120.08 172.08 172.08
0


16.CHAUMET Jules97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
--2---250---------2-- 56121 177.00 177.00
0


17.LOOS SÖren97U18KC Hilden
1234567891011121314151617181920
----2-2--2---250--2-- 60127.12 187.12 187.12
0


18.SHIROKOV Valeriy96U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
----50502--22-----22-- 110103.9 213.90 213.90
0


19.VIDMAR Klemen97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
--2-2--2--5050-2---2-- 110113.24 223.24 223.24
0


20.BESTE Florian96U18KC Hilden
1234567891011121314151617181920
--502---2----50502--2-- 158106.31 264.31 264.31
0


21.MATULA Roman96U18Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1234567891011121314151617181920
0
0


22.KOVAČIČ Gašper97U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
0
0


23.COGGAN Will96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
0
0


24.PUTNAM Ethan96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
0
0


25.POLES MALO96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
0
0


26.GURECKA Marko96U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
0
0


27.SCHUTZE Michael97U18KSV Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
0
0


28.MESSEMER Dennis97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
0
0


29.CORAIL René Nathan97U18VICK
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile

větší video