mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 1 - FINAL - České Vrbné [ 31.07.14 ]

K1W U16-FINAL - 31.07.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.CWIK Sara98U16KS Start Nowy Sacz110.93
0
2
0
112.93
112.93
2.WERATSCHNIG Nina98U16Austria110.32
0
8
0
118.32
118.32
3.ZWOLINSKA Klaudia98U16KS Start Nowy Sacz115.93
0
6
0
121.93
121.93
4.HÁŠŠOVÁ Michaela98U16Dukla LM117.09
0
8
0
125.09
125.09
5.CZERNEK Kinga98U16KS Start Nowy Sacz115.76
0
10
0
125.76
125.76
6.MINTÁLOVÁ Eliška99U16ŽKV-Žilina127.51
0
2
0
129.51
129.51
7.HOLL Lena99U16AKV124.32
0
6
0
130.32
130.32
8.BERCON Joy98U16BSM kayak127.84
0
4
0
131.84
131.84
9.HRICOVÁ Klára99U16UP Olomouc124.2
0
8
0
132.20
132.20
10.MURRSY Victoria98U16British Canoeing128.73
0
4
0
132.73
132.73
11.FAGERLUND Amanda98U16Sweden119.41
0
14
0
133.41
133.41
12.GLEJTEKOVÁ Simona99U16ŽKV-Žilina126.59
0
10
0
136.59
136.59
13.ČEKALOVÁ Bára98U16SK VS Č. Budějovice127.33
0
16
0
143.33
143.33
14.CHAUMET Agathe99U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE139.34
0
4
0
143.34
143.34
15.KONDRATENKO Xeniya99U16Kzaxtan142.94
0
12
0
154.94
154.94
16.JEKLIN Eva99U16Kajak klub Soške elektrarne161.15
0
8
0
169.15
169.15
17.HOLLICK Jade98U16British Canoeing130.89
0
52
0
182.89
182.89
18.MALCHERS Paula99U16KSA137.15
0
54
0
191.15
191.15
19.ROSIEK Edyta98U16KS Start Nowy Sacz146.29
0
58
0
204.29
204.29
20.HRICOVÁ Adéla99U16UP Olomouc132.71
0
166
0
298.71
298.71
21.FIŠEROVÁ Tereza98U16Klub Kanoistika Roudnice n.L.0
0
0
0

22.DUŠKOVÁ Kateřina98U16USK Praha0
0
0
0

23.LÉVEQUE Marine98U16CDCK 220
0
0
0

24.FREYSSINNET Lucie98U16CK Uzerche0
0
0
0

25.DAILLE Viviana98U16CKV VALLEE DE L AIN0
0
0
0

26.COSTE Astrid98U16CUPPEV0
0
0
0

27.SOURBES Maud98U16CUPPEV0
0
0
0

28.KAVS Živa98U16Kajak klub Soške elektrarne0
0
0
0

29.IGNATEVA Maria98U16team SPb0
0
0
0

30.TREBULOVÁ Ivana98U16KK Zvolen0
0
0
0

31.HOČEVAR Jana98U16KKK Ljubljana0
0
0
0

32.DIEŠKOVÁ Eva98U16SKP Dolny Kubin0
0
0
0

33.POMAJBÍKOVÁ Kristýna99U16UP Olomouc0
0
0
0

34.KOZYREVA Anastasia98U16KRASNOJARSK0
0
0
0

35.JOHNSON Teagan98U16Team Colorado Whitewater Racin0
0
0
0

36.MACEKOVÁ Simona98U16ŽKV-Žilina0
0
0
0

37.JENNINGS Madelaine99U16British Canoeing0
0
0
0

38.BERTIN Collette99U16BSM kayak0
0
0
0

39.QUÉMERAIS Morgane99U16CDCK 220
0
0
0

40.PRIGENT Romane99U16CUPPEV0
0
0
0

41.BROSOVÁ Silvia99U16Dukla LM0
0
0
0

42.LIBER Natalia99U16KS Start Nowy Sacz0
0
0
0

43.GOGOLEVA Alena99U16team SPb0
0
0
0

44.DROUIN Tiphaine99U16VICK0
0
0
0

45.THALER Francizka98U16SPORT CLUB MERANO0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol - Lipno

větší video