mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

3. Český pohár ve sprintu + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP - České Vrbné [ 08.08.20 ]

C1M - 08.08.20

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.A105COF BLAŽ19919Slovenia 00:52.90
00:49.80
49.80
2.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:51.42
00:50.68
50.68 75185
3.A103KLAT ETIENNE1998U239JCKA France 00:54.57
00:51.74
51.74
4.185007RAŠNER Karel2004DM1Postřelm 00:51.80
00:52.30
52.30 68 80
5.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 00:52.57
00:52.56
52.56 62173
6.119139KRATOCHVÍL Martin2003DS2Olomouc 00:54.44
00:52.68
52.68 57 68
7.103047RYGEL Marek1989MTKK Brno 00:52.03
00:52.82
52.82 53 56
8.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:52.06
00:53.03
53.03 49 44
9.A149HOHNJEC TOMISLAV1979V9CRO Končar 00:53.22
00:53.77
53.77
10.60047BEIER Matouš2004DM1Trutnov 00:53.50
00:53.80
53.80 46161
11.24033KLÍMA Vojtěch2002DS1Č.Kruml. 00:55.87
00:54.95
54.95 43149
12.A131MUELLER JONAH2002U189SWITZERLAND 00:52.53
00:55.02
55.02
13.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:54.06
00:53.28
53.28 40137
14.30044VANĚK Matěj2004DM2VS Tábor 00:53.52
00:53.75
53.52 37125
15.24032ŠVADLENA Václav1985VM1Č.Kruml. 00:54.51
00:54.34
54.34 35113
16.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 00:54.38
00:55.50
54.38 33101
17.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:54.53
00:54.60
54.53 31 89
18.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. 00:54.60
00:55.44
54.60 29 77
19.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha 00:55.05
00:59.39
55.05 27 71
20.57054VESELÝ Ondřej2004DM2Pardub. 00:55.34
00:55.47
55.34 25 65
21.116095SALAJ František2004DM1Litovel 00:56.03
00:59.49
56.03 23 32
22.60054BEIER Alva2005DM2Trutnov 00:56.92
00:56.21
56.21 21 59
23.57005RUFFER Matěj1999U231Pardub. 00:56.24
00:56.59
56.24 19 53
24.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM2Pardub. 00:56.67
00:57.30
56.67 17 47
25.57011PISCHEK Jan1977VM2Pardub. 00:56.74
00:59.05
56.74 15 41
26.116088ŠMAKAL Petr2003DS2Litovel 00:57.00
00:57.57
57.00 14 26
27.132020HENDRYCH Tomáš2000U232Val.Mez. 00:57.30
00:58.47
57.30 13 20
28.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DM2Pardub. 00:57.39
00:59.26
57.39 12 35
29.57087FENCL Jáchym2003DS2Pardub. 00:57.94
01:00.12
57.94 11 29
30.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 00:58.12
01:00.60
58.12 10 23
31.60051MÍL Jakub2003DS2Trutnov 00:58.30
00:59.24
58.30 9 17
32.116049ŠOTOLA Karel1997U23Litovel 00:58.69
01:00.51
58.69 8 14
33.A112OTTEN SVEN2000U239GERMANY DNF
00:59.45
34.A145ZENTGRAF MICHEL2000U239GERMANY 00:59.75
00:59.84
59.75
35.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:59.79
01:16.31
59.79 7 11
36.116098GEPRT David2005DM3Litovel DNF
01:01.27
6 8
37.24006ONDŘICH Adam2004DMČ.Kruml. 01:01.96
01:01.30
61.30 5 5
38.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS3Litovel 01:04.37
01:01.47
61.47 4 7
39.116097VODÁK Norbert2004DM3Litovel 01:01.75
01:05.74
61.75 3 6
40.119173KOSÍK Dan2004DM3Olomouc 01:02.03
01:03.60
62.03 2 5
41.119191MALÝ Vojtěch2006ZS3Olomouc 01:16.15
01:04.12
64.12 1 4
42.103034REŽŇÁK Ladislav1966V2KK Brno 01:05.66
01:04.86
64.86 3
43.1061CHLOUBA Luboš1959VSBoh.Pha 01:34.56
01:06.12
66.12 4
44.23035ŠANDL Lukáš1983VMSKVS ČB 01:12.43
01:06.57
66.57 3
45.57086PLÁŠIL Hynek2006ZS3Pardub. 01:06.92
01:06.74
66.74 2
46.116023HUDEČEK Vojtěch1993Litovel 01:07.56
01:12.45
67.56 2
47.116094PAPULA Jan2005DM3Litovel 01:08.84
01:14.77
68.84 1
48.64040KVAPIL Ondřej2007ZS3Vys.Mýto 01:27.47
01:09.42
69.42 1
49.116086STRATIL Filip2006ZS3Litovel 01:23.62
01:09.60
69.60
50.23003PISCHEK Jan Gabin2006ZS3SKVS ČB 01:16.33
01:15.15
75.15
51.57100ČERNÍK Jan2005DM3Pardub. DNF
01:22.88
52.A150TOLIC IVAN19969CRO Končar DNS
59:59.99
53.60046STOLÍN Adam2005DMTrutnov DNS
59:59.99

pdf results

excel results

Krumlovský vodácký maraton 2013

větší video