mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři - České Vrbné [ 09.08.20 ]

C1M - 09.08.20

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.A105COF BLAŽ19919Slovenia 00:52.62
00:50.05
50.05
2.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:51.76
00:50.54
50.54 75186
3.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:52.81
00:50.86
50.86 68 79
4.A103KLAT ETIENNE1998U239JCKA France 00:53.54
00:51.39
51.39
5.103047RYGEL Marek1989MTKK Brno 00:51.62
00:51.60
51.60 62 67
6.119139KRATOCHVÍL Martin2003DS2Olomouc 00:58.31
00:52.04
52.04 57 55
7.185007RAŠNER Karel2004DM1Postřelm 00:52.83
00:52.42
52.42 53 43
8.30044VANĚK Matěj2004DM2VS Tábor 00:52.79
00:52.84
52.84 49174
9.116095SALAJ František2004DM1Litovel 00:53.47
00:52.87
52.87 46 31
10.A131MUELLER JONAH2002U189SWITZERLAND 00:56.11
00:53.59
53.59
11.A149HOHNJEC TOMISLAV1979V9CRO Končar 00:53.95
00:55.30
55.30
12.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 00:52.32
01:08.96
68.96 43162
13.60047BEIER Matouš2004DM1Trutnov 00:53.79
00:55.57
53.79 40150
14.57047ŠŤASTNÝ Jan1970V2Pardub. 00:54.75
00:53.83
53.83 37138
15.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:53.98
00:54.26
53.98 35126
16.24033KLÍMA Vojtěch2002DS1Č.Kruml. 00:54.27
00:55.06
54.27 33114
16.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 01:01.30
00:54.27
54.27 31102
18.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. 00:54.40
00:57.64
54.40 29 90
19.24032ŠVADLENA Václav1985VM1Č.Kruml. 00:54.76
01:14.48
54.76 27 78
20.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:57.29
00:55.11
55.11 25 72
21.57054VESELÝ Ondřej2004DM2Pardub. 00:55.93
00:57.77
55.93 23 66
22.57087FENCL Jáchym2003DS2Pardub. 00:59.31
00:55.99
55.99 21 60
23.57005RUFFER Matěj1999U231Pardub. 00:56.62
00:56.02
56.02 19 54
24.60054BEIER Alva2005DM2Trutnov 00:56.22
01:10.57
56.22 17 48
25.1018JELÍNEK Šimon19942Boh.Pha 00:56.58
DNS
15 42
26.A145ZENTGRAF MICHEL2000U239GERMANY 00:57.03
01:00.59
57.03
27.57069KEJKLÍČEK Tomáš1980VM2Pardub. 00:57.35
00:57.28
57.28 14 36
28.57011PISCHEK Jan1977VM2Pardub. 00:57.61
00:57.41
57.41 13 30
29.132020HENDRYCH Tomáš2000U232Val.Mez. 00:57.49
00:59.95
57.49 12 25
29.116088ŠMAKAL Petr2003DS2Litovel 00:57.49
01:09.89
57.49 11 19
31.A112OTTEN SVEN2000U239GERMANY 00:57.58
01:01.47
57.58
32.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DM2Pardub. 00:58.49
00:59.41
58.49 10 24
33.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS3Litovel 00:58.80
DNS
9 13
34.60051MÍL Jakub2003DS2Trutnov 00:58.89
01:40.78
58.89 8 18
35.116049ŠOTOLA Karel1997U23Litovel 00:59.40
01:02.16
59.40 7 7
36.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 00:59.66
01:10.49
59.66 6 12
37.116098GEPRT David2005DM3Litovel 01:01.01
01:00.01
60.01 5 6
38.24006ONDŘICH Adam2004DMČ.Kruml. 01:00.80
01:13.91
60.80 4 6
39.116094PAPULA Jan2005DM3Litovel 01:01.43
01:01.21
61.21 3 5
40.119173KOSÍK Dan2004DM3Olomouc 01:02.02
01:22.05
62.02 2 4
41.1061CHLOUBA Luboš1959VSBoh.Pha 01:02.98
01:10.11
62.98 1 5
42.119191MALÝ Vojtěch2006ZS3Olomouc 01:16.61
01:03.02
63.02 3
43.57086PLÁŠIL Hynek2006ZS3Pardub. 01:05.76
01:03.55
63.55 4
44.103034REŽŇÁK Ladislav1966V2KK Brno 01:04.01
01:05.53
64.01 2
44.64040KVAPIL Ondřej2007ZS3Vys.Mýto 01:06.81
01:04.01
64.01 3
46.116023HUDEČEK Vojtěch1993Litovel 01:06.98
01:06.61
66.61 1
47.116097VODÁK Norbert2004DM3Litovel 01:07.67
01:24.39
67.67
48.23035ŠANDL Lukáš1983VMSKVS ČB 01:08.11
01:07.78
67.78 2
49.23003PISCHEK Jan Gabin2006ZS3SKVS ČB 01:18.34
DNS
1
50.60046STOLÍN Adam2005DMTrutnov 02:43.33
01:33.89
93.89
51.57100ČERNÍK Jan2005DM3Pardub. 02:29.82
01:39.31
99.31
52.A150TOLIC IVAN19969CRO Končar DNS
DNS
53.116086STRATIL Filip2006ZS3Litovel DNS
DNS

pdf results

excel results

Lipno SkiCamp 2014 - závod

větší video