mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu - Strakonice [ 26.06.21 ]

K1M - 26.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.103041SATKE Adam1994MTKK Brno 09:25.57 75195
2.119071SLEPICA Karel1988MTOlomouc 09:37.57 68183
3.39050ŠINDELÁŘ Jan2002U231Loko Plz 09:42.53 62220
4.103036MATĚJÍČEK Vojtěch2002U23MTKK Brno 09:45.64 57171
5.119076NOVÁK Matyáš2005DM1Olomouc 09:46.95 53159
6.59017MRŮZEK Kamil1977VM1Semily 09:52.59 49208
7.1030NOVÁK Filip2002U231Boh.Pha 09:55.35 46196
8.119152GABRLÍK Jakub2004DS1Olomouc 09:59.98 43147
9.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav 10:03.34 40184
10.185012BROKEŠ Marek2003DS2Postřelm 10:03.76 37135
11.103042BERGMANN Bořivoj2003DS1KK Brno 10:04.01 35123
12.59021LACINA Jakub2003DS1Semily 10:04.77 33172
13.1113ZAPLETAL Mikuláš2000U231Boh.Pha 10:04.91 31160
14.133063IVÁNEK Roman2002U231SKVeselí 10:12.30 29111
15.103026BERGMANN Ondřej2000U232KK Brno 10:14.04 27 99
16.119197ŠTÝBNAR Vojtěch2005DM2Olomouc 10:15.99 25 87
17.39055ŠINDELÁŘ Pavel1970V2Loko Plz 10:16.14 23154
18.119124PROCHÁZKA Vojtěch2002U231Olomouc 10:17.49 21 81
19.1106CARDOSELLI Tomáš2005DM2Boh.Pha 10:22.44 19148
20.59049VODRÁŽKA Matěj2004DS2Semily 10:30.53 17142
21.119154MRÁKA Jan2004DS2Olomouc 10:37.41 15 75
22.76013HÁŠA Michal1981VM2Bechyně 10:41.84 14136
23.133023DOLEŽAL Filip2004DS2SKVeselí 10:42.61 13 69
24.11070TARABA Matyáš2004DS2KK Brand 10:47.93 12130
25.133025ROLENC Jakub2004DS2SKVeselí 10:47.95 11 63
26.60072FLORIÁN Jindřich2006DM2Trutnov 10:49.54 10124
27.119142HRADEC Matěj2003DS1Olomouc 10:52.94 9 57
28.119118ŠOTEK Adam2005DM2Olomouc 10:56.94 8 51
29.133127ZEMAN Šimon2004DS2SKVeselí 10:57.13 7 45
30.57140KOBLÍŽEK Daniel2000U232Pardub. 10:57.99 6118
31.119205URBAN Jaroslav2004DS2Olomouc 10:59.43 5 39
32.52034SVOBODA Martin2005DML.Žatec 10:59.85 4112
33.26002SLADOVNÍK Jakub2006DM2Soběslav 10:59.96 3106
34.24067OLŠÁK Matyáš2001U232Č.Kruml. 11:00.90 2100
35.24080DVOŘÁK Lukáš2000U233Č.Kruml. 11:01.05 1 94
36.39033PANZER Martin2007ZS2Loko Plz 11:03.54 88
37.112014HRABEC Bohumil1960VS2Kroměříž 11:03.58 33
38.63063BEK Matyáš2006DM2Týniště 11:04.34 82
39.11072KOVAŘÍK Vít2003DS2KK Brand 11:07.35 76
40.39023PANZER Aleš1974V2Loko Plz 11:08.65 70
41.59024NOVOTNÝ Štěpán2006DM2Semily 11:10.96 64
42.24042VEJNAR Samuel2005DM2Č.Kruml. 11:15.00 58
43.59025PLEŠTIL Šimon2007ZS3Semily 11:18.76 52
44.128014RUTAR Martin2003DS3VS Desná 11:18.95 27
45.133015TOMEČEK Adam2008ZS2SKVeselí 11:19.74 21
46.60073FLORIÁN Heřman2003DS2Trutnov 11:21.53 46
47.76028UHLÍK Jan2008ZS3Bechyně 11:25.12 40
48.1111PELIKÁN Václav2005DM3Boh.Pha 11:26.60 34
49.57036NĚMEC Radek2004DS3Pardub. 11:26.81 33
50.59026SLAVÍK Daniel2006DM3Semily 11:29.50 32
51.57025JIŘÍK Matěj2005DM2Pardub. 11:29.64 31
52.64026SYROVÝ Filip2007ZS3Vys.Mýto 11:30.05 30
53.33009VRÁNEK Jan2004DS2Blovice 11:31.41 29
54.116111TRNKA Tobiáš2007ZS3Litovel 11:34.02 15
55.133034POLÁŠEK Martin2005DM3SKVeselí 11:44.15 14
56.1107MARTIN Jakub2009ZM3Boh.Pha 11:45.34 28
57.57136ŠRÁMEK David2007ZS3Pardub. 11:47.05 27
58.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 11:50.01 13
59.128008KÖKÖRČIN Matěj2003DS3VS Desná 11:51.73 12
60.64056ZRZAVÝ Jakub2005DM2Vys.Mýto 11:54.38 26
61.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZM3Olomouc 11:54.67 11
62.1139KOT Michal2006DM3Boh.Pha 11:55.91 25
63.24071FURIŠ Eduard2004DS2Č.Kruml. 11:56.76 24
64.103019BERNAT Pavel2004DS2KK Brno 11:57.98 10
65.24004PALOUDA Mikoláš2007ZS3Č.Kruml. 12:00.11 23
66.76007UHLÍK František1975V3Bechyně 12:01.98 22
67.24065ŠUTTA Jan2008ZS3Č.Kruml. 12:02.05 21
68.24037ŠAFAŘÍK Pavel2008ZS3Č.Kruml. 12:02.18 20
69.133003ŠANTAVÝ Michal2004DS3SKVeselí 12:05.66 9
70.103049VYBÍRAL Viktor2007ZS3KK Brno 12:07.32 8
71.119218KUTÍN Filip2007ZS3Olomouc 12:07.61 7
72.1131PELIKÁN Martin2009ZM3Boh.Pha 12:08.87 19
73.57027KONVALINKA Štěpán2009ZM3Pardub. 12:18.08 18
74.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZM3Olomouc 12:19.18 6
75.24027KOUDELKA Tomáš1964VS3Č.Kruml. 12:20.73 17
76.103012VÍTEK David2007ZS3KK Brno 12:21.07 5
77.27017ŠKOP Jáchym2005DMOt.Strak 12:28.46 16
77.11047POPELKA Petr2005DM3KK Brand 12:28.46 15
79.27002ŠÍMA Lukáš2006DMOt.Strak 12:28.97 14
80.64058SEDLÁK Václav2007ZS3Vys.Mýto 12:31.69 13
81.1144RENDÓN Marco2008ZSBoh.Pha 12:35.75 12
82.27016ŠKOP Jan2007ZSOt.Strak 12:35.78 11
83.1125CARDOSELLI Lukas2010ZMBoh.Pha 12:45.67 10
84.103029DORNIČÁK Maxim2007ZS3KK Brno 12:47.90 4
85.59052ZUNA Vilém2007ZSSemily 12:49.22 9
86.39042TESAŘ Petr2006DM3Loko Plz 12:51.47 8
87.133041ŠIŠPERA Tomáš2008ZSSKVeselí 12:53.40 3
88.103006GROSS Benedikt2005DM3KK Brno 12:56.26 2
89.1109PLUTA Adam2008ZSBoh.Pha 12:56.82 7
90.57028KONVALINKA Ondřej2007ZS3Pardub. 12:57.75 6
91.59051ZUNA Jáchym2010ZMSemily 13:14.89 5
92.57104PAJTINA Tomáš2008ZS3Pardub. 13:15.04 4
93.76017UHLÍK Vojtěch2010ZMBechyně 13:16.03 3
94.39005SLÁDEK Michal2009ZM3Loko Plz 13:21.64 2
95.103003ŠAMÁNEK Filip2010ZM3KK Brno 13:24.36 1
96.1122SEIDL Marek2010ZMBoh.Pha 13:28.64 1
97.1137ZACHYSTAL Adam2010ZMBoh.Pha 13:29.85
98.1108SÝKORA Ondřej2010ZMBoh.Pha 13:36.15
99.116085ČAMEK Petr2009ZMLitovel 13:43.09
100.1094HRUBEC Matěj2010ZMBoh.Pha 13:46.10
101.1136HLADÍK Šimon2009ZMBoh.Pha 13:47.17
102.103018NEKUDA Lukáš2010ZMKK Brno 14:06.17
103.64044VENIGER Jiří2006DMVys.Mýto 14:06.30
104.57102KULHÁNEK Adam2009ZM3Pardub. 14:07.30
105.64057SEDLÁK Jakub2005DM3Vys.Mýto 14:08.31
106.64006JETMAR Ondřej2010ZMVys.Mýto 16:10.80
107.64041VOŘÍŠEK Václav2008ZSVys.Mýto 16:17.49
108.1010ŠTOCHL Vojtěch2007ZSBoh.Pha 18:56.35
109.116112ŠULA Štěpán2009ZMLitovel DNS
110.11052FOLTÍN Radim2010ZMKK Brand DNS
111.11053MRŮZEK David2010ZMKK Brand DNS
112.11063RŮŽIČKA Jan2009ZMKK Brand DNS
113.11027KEPŠTA Martin2009ZMKK Brand DNS
114.11059VANĚK Daniel2008ZSKK Brand DNS
115.59012HYNEK Pavel2003DS2Semily DNS

category

pdf results

excel results

Hradní běžka 2013

větší video