mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

MČR dorostu ve slalomu družstev - Veltrusy [ 10.09.22 ]

3x K1M - 27.08.22

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.012066
012061
012076
VENC Štěpán
CAPALINI Daniel
BÍZEK Marek
04
05
05
DS
DS
DS
2+
2+
2+
TJ Dukla
TJ Dukla
102.22
0
4
0
106.22
2.009050
009036
009161
BURGER Jáchym
ČERNÍK Štěpán
ZVOLSKÝ Kristián
06
06
06
DM
DM
DM
2
2
2
USK Pha
USK Pha
105.8
0
2
0
107.80
3.119076
119045
119154
NOVÁK Matyáš
KRATOCHVÍL Lukáš
MRÁKA Jan
05
05
04
DS
DS
DS
1
2
Olomouc
Olomouc
110.16
0
4
0
114.16
4.042017
042035
042025
TURNER Karel
GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jáchym
04
04
07
DS
DS
DM
2+
2
2
Sušice
Sušice
109.03
0
6
0
115.03
5.011065
011030
011022
VONEŠ Jakub
UHLÍK Kryštof
VENC Ondřej
07
08
07
DM
ZS
DM
2
2
2
KK Brand
KK Brand
115.43
0
2
0
117.43
6.049065
049003
049008
FRÖHLICH Jáchym
SEMERÁD Adam
SEMERÁD Jakub
07
04
06
DM
DS
DM
2
2+
2
Roudnice
Roudnice
116.68
0
2
0
118.68
7.121103
121016
121031
MRÁZEK Jakub
KUBITA Tomáš
DRAGON Jakub
04
08
07
DS
ZS
DM
2+
2
2
KK Opava
KK Opava
115.08
0
6
0
121.08
8.129040
129041
129039
LOUN Matěj
ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
HEŘMANSKÝ Jan
04
08
05
DS
ZS
DS
2
2
2+
Šumperk
Šumperk
Šumperk
129.48
0
10
0
139.48
9.066026
066017
066007
KVASNIČKA Matěj
HOJDOVÁ Markéta
HOJDOVÁ Eliška
08
07
05
ZS
DM
DS
2
2+
2+
Horš.Týn
Horš.Týn
130.9
0
10
0
140.90
10.052034
052060
052065
SVOBODA Martin
SYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
05
07
06
DS
DM
DM
2
2
2
L.Žatec
L.Žatec
130.07
0
12
0
142.07
11.119182
119175
119180
NOVÁK Tobiáš
KRATOCHVÍL Jakub
STŘÍLKA Richard
08
09
06
ZS
ZS
DM
2
2
2
Olomouc
Olomouc
134.35
0
10
0
144.35
12.009040
009003
009057
ŘEŽÁBEK Dominik
POKORNÝ Daniel
DVOŘÁK Vít
09
09
09
ZS
ZS
ZS
2
2
2
USK Pha
USK Pha
136.68
0
8
0
144.68
13.009020
009156
009027
JANČAR Štěpán
HANUŠ Jakub
BAREŠ Hugo
07
07
08
DM
DM
ZS
2
2
2
USK Pha
USK Pha
138.28
0
10
0
148.28
14.009088
009047
009072
PETŘÍK Marek
KRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
08
08
09
ZS
ZS
ZS
2
2
2
USK Pha
USK Pha
138.96
0
10
0
148.96
15.039033
039039
039034
PANZER Martin
HANZEL Jáchym
FRANZ Jakub
07
08
07
DM
ZS
DM
2
2
3
Loko Plz
Loko Plz
153.54
0
6
0
159.54
16.023037
023029
023017
KOMÁREK Jakub
NOVOTNÝ David
ŠVEHLOVÁ Kateřina
05
05
05
DS
DS
DS
2
2
2+
SKVSČB
SKVSČB
114.36
0
54
0
168.36
17.121001
121017
121057
ANTL Tomáš
KOVÁŘ Filip
ROUSEK David
08
06
10
ZS
DM
ZM
2
2
3+
KK Opava
KK Opava
121.11
0
54
0
175.11
18.030071
030034
030067
NOVÁK Václav
KOPEČEK Michal
RIANTOVÁ Anežka
05
07
08
DS
DM
ZS
2
2
2
VS Tábor
VS Tábor
128.22
0
54
0
182.22
19.119188
119189
119214
RETEK Toman
RETEK Václav
MADĚRKA Tobiáš
07
07
09
DM
DM
ZS
2
2
2
Olomouc
Olomouc
120.7
0
62
0
182.70
20.023079
023021
023050
BOMBIC Erik
DRUSKA Vojtěch
ŠIMÁK Jakub
05
06
04
DS
DM
DS
2
2
2
SKVSČB
SKVSČB
136.66
0
56
0
192.66
21.118027
118025
118013
KÁPKA Kryštof
AMBROŽ Jiří
MICHAJLOVIČOVÁ Sára
07
06
09
DM
DM
ZS
2
2
2
Ostrava
Ostrava
145.87
0
64
0
209.87
22.121007
121015
121061
STROPEK Tobiáš
BAAR Patrik
BAAR Dominik
07
07
07
DM
DM
DM
2
3
3+
KK Opava
KK Opava
182.67
0
66
0
248.67
23.014077
014034
014101
BRAMBORA Ondřej
KLIMEŠ Vít
MILYAN Daniel
05
07
06
DS
DM
DM
2
2
2
Kralupy
Kralupy
129.78
0
164
0
293.78
24.061039
061016
061004
SAMKOVÁ Olga
BERÁNEK Tomáš
SAMEK Petr
05
06
08
DS
DM
ZS
2+
2
2
Třebech.
Třebech.
143.7
0
206
0
349.70
25.009146
009133
009149
JINEK Hugo
ONDRUŠ Mario
PECHAČ Jonáš
05
05
04
DS
DS
DS
2
2
2
USK Pha
USK Pha
0
0
999
0
DNS

pdf results

excel results

Red Bull NordiX 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video