mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ - Roudnice [ 13.06.21 ]

C1M - 13.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.57071ROLENC Ondřej1991MTPardub. 00:48.85
00:48.91
48.91 75190
2.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 00:49.91
00:49.19
49.19 68178
3.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 00:50.48
00:50.17
50.17 62166
4.116061ŠMOLDAS Michal1998U232Litovel 00:49.67
00:50.20
50.20 57117
5.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 00:49.01
00:50.59
50.59 53154
6.103047RYGEL Marek1989MTKK Brno 00:50.16
00:50.66
50.66 49105
7.116095SALAJ František2004DS1Litovel 00:50.20
00:51.00
51.00 46 93
8.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 00:50.02
00:53.16
53.16 43 81
9.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 00:58.10
00:50.62
50.62 40 69
10.119159JANŮ Filip2002U232Olomouc 00:51.58
00:50.71
50.71 37 57
11.24001NOVOSAD Lukáš1976V1Č.Kruml. 00:50.80
00:50.94
50.80 35142
12.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 00:52.77
00:51.02
51.02 33130
13.119139KRATOCHVÍL Martin2003DS1Olomouc 00:52.55
00:51.28
51.28 31 51
14.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 00:55.23
00:51.67
51.67 29118
15.12088URBAN Daniel2001U23TJ Dukla 00:52.18
00:53.19
52.18 27106
16.24032ŠVADLENA Václav1985VM1Č.Kruml. 00:53.23
00:52.19
52.19 25 94
17.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 00:53.00
00:55.19
53.00 23 82
18.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 00:53.12
00:53.48
53.12 21 70
19.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 00:53.23
00:55.13
53.23 19 58
20.57005RUFFER Matěj1999U232Pardub. 00:56.02
00:53.52
53.52 17 52
21.24015SKOŘEPA Vojtěch1999U231Č.Kruml. 00:53.72
00:55.57
53.72 15 46
22.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 00:54.03
00:54.27
54.03 14 40
23.116088ŠMAKAL Petr2003DS2Litovel 00:54.19
DNS
13 45
24.60051MÍL Jakub2003DS2Trutnov 00:54.49
00:54.67
54.49 12 34
25.112030RUBINT Martin19902Kroměříž 00:54.65
00:56.23
54.65 11 39
26.1128MORNŠTEJN Roman1969V2Boh.Pha 00:54.77
00:56.42
54.77 10 28
27.60054BEIER Alva2005DM2Trutnov 00:55.63
00:55.00
55.00 9 22
28.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 00:59.40
00:55.43
55.43 8 16
29.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 00:56.73
00:55.60
55.60 7 33
30.26001MÍKA Hynek2006DM3Soběslav 00:55.78
00:57.44
55.78 6 10
31.116094PAPULA Jan2005DM2Litovel 00:55.89
00:57.20
55.89 5 27
32.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DM2Pardub. 00:56.09
01:03.64
56.09 4 4
33.57087FENCL Jáchym2003DS2Pardub. 00:56.10
00:56.96
56.10 3 3
34.116009HOŘÍNEK Jaroslav1963VS3Litovel 00:58.02
DNS
2 21
34.116098GEPRT David2005DM2Litovel 00:58.84
00:58.02
58.02 1 15
36.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 01:01.06
00:58.04
58.04 9
37.116086STRATIL Filip2006DM3Litovel 00:58.97
00:58.41
58.41 8
38.57059UNCAJTÍK Lukáš1984VM2Pardub. 01:19.53
00:59.30
59.30 2
39.64040KVAPIL Ondřej2007ZS3Vys.Mýto 00:59.50
01:07.27
59.50 1
40.7007CUC Michal1977VMTech.Pha 01:00.02
01:00.65
60.02
41.116097VODÁK Norbert2004DS3Litovel 01:00.45
01:05.50
60.45 7
42.119180STŘÍLKA Richard2006DMOlomouc 01:01.05
01:02.49
61.05 6
43.103034REŽŇÁK Ladislav1966VS3KK Brno 01:05.29
01:03.46
63.46 5
44.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 01:08.35
01:04.21
64.21 4
45.116084ČAMEK David2006DM3Litovel 01:04.46
01:32.08
64.46 3
46.39039HANZEL Jáchym2008ZSLoko Plz 01:23.69
01:06.21
66.21
47.119218KUTÍN Filip2007ZS3Olomouc 01:07.02
01:07.94
67.02 2
48.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZM3Olomouc 01:10.76
01:15.68
70.76 1
49.116111TRNKA Tobiáš2007ZSLitovel 01:12.66
59:59.99
72.66
50.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZMOlomouc 01:21.50
01:17.31
77.31

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video