mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ - Roudnice [ 13.06.21 ]

K1Z - 13.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.103024NĚMCOVÁ Marie2000U23MTKK Brno 00:49.99
00:50.28
50.28 75111
2.116082DIMOVOVÁ Barbora2000U23MTLitovel 00:51.72
00:50.44
50.44 68 99
3.119053KNEBLOVÁ Tereza2003DS1Olomouc 00:50.59
00:50.57
50.57 62 87
4.26018KOLIHOVÁ Hana2003DS1Soběslav 00:52.94
00:52.00
52.00 57 87
5.30043VAŇKOVÁ Klára2001U231VS Tábor 00:51.31
00:52.68
52.68 53 75
6.103009DZIADKOVÁ Zuzana2002U23MTKK Brno 00:52.86
00:53.17
53.17 49 75
7.24024NOVOSADOVÁ Kristina2004DS1Č.Kruml. 00:53.42
00:53.93
53.93 46 63
8.119005RETKOVÁ Anna2005DM1Olomouc 00:53.12
00:54.49
54.49 43 63
9.24030PLACHTOVÁ Alexandra1998U232Č.Kruml. 00:53.73
00:57.17
53.73 40 51
10.24093KUČEROVÁ Veronika1999U23Č.Kruml. 00:54.74
01:05.27
54.74 37 39
11.64055ZEDNÍČKOVÁ Michaela2005DM1Vys.Mýto 00:55.81
00:54.96
54.96 35 33
12.108041STŘECHOVÁ Ela2005DM2VSDK 00:56.17
00:55.33
55.33 33 51
13.119215RETKOVÁ Marie2003DS1Olomouc 00:58.60
00:55.58
55.58 31 39
14.119157DOLEŽALOVÁ Lucie2003DS2Olomouc 00:56.77
00:55.66
55.66 29 33
15.39029ŠAMPALÍKOVÁ Klára2004DS2Loko Plz 00:57.23
00:55.77
55.77 27 27
16.1120MILOTOVÁ Dora2007ZS3Boh.Pha 00:57.11
00:55.95
55.95 25 21
17.24009KRATOCHVÍLOVÁ Tereza2003DS2Č.Kruml. 00:57.40
00:56.18
56.18 23 15
18.119207HANSGUTOVÁ Monika2005DM2Olomouc 00:57.50
00:56.49
56.49 21 27
19.108054DOBEŠOVÁ Eva2004DS3VSDK 00:56.66
00:58.33
56.66 19 21
20.39027MÁDROVÁ Amálie2003DS2Loko Plz 00:58.17
00:56.87
56.87 17 9
21.119176KRATOCHVÍLOVÁ Adéla2007ZS3Olomouc 01:00.60
00:57.10
57.10 15 15
22.119019HALAŠKOVÁ Petra1974V2Olomouc 00:59.91
00:57.28
57.28 14 9
23.119208KOČÍŘOVÁ Valentýna2008ZS3Olomouc 00:57.79
00:58.00
57.79 13 8
24.39009SLÁDKOVÁ Linda2004DS3Loko Plz 00:57.85
00:58.26
57.85 12 3
24.128015RUTAROVÁ Kateřina2005DM3VS Desná 00:59.11
00:57.85
57.85 11 7
26.119127DOLEŽALOVÁ Bára2005DM2Olomouc 00:58.61
00:58.57
58.57 10 6
27.116080VAŇKOVÁ Michaela2000U233Litovel 01:02.04
00:58.73
58.73 9 5
28.57062ŽĎÁRSKÁ Laura2006DM2Pardub. 00:59.50
01:05.37
59.50 8 2
29.103010BERGMANNOVÁ Sandra2008ZS3KK Brno 01:02.35
00:59.87
59.87 7 4
30.119192MALÁ Magdalena2007ZS3Olomouc 01:02.46
01:00.22
60.22 6 3
31.119224CHROMÁ Nicol2004DS3Olomouc 01:03.05
01:03.39
63.05 5 2
32.57105ŠANDOVÁ Anežka2003DS2Pardub. 01:03.28
01:09.11
63.28 4 1
33.119227JÍLKOVÁ Pavla2007ZS3Olomouc 01:07.74
01:05.84
65.84 3 1
34.48072TYKALOVÁ Jana1968V3Klášter. 01:08.67
01:06.53
66.53 2
35.119177MAROUSKOVÁ Tereza2009ZMOlomouc 02:02.72
01:14.87
74.87 1
36.119206NOVOSADOVÁ Eliška2005DM2Olomouc DNS
DNS
37.1124BAYEROVÁ Barbora1998U231Boh.Pha DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol - Lipno

větší video