mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ - Roudnice [ 13.06.21 ]

K1M - 13.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.1112ZAPLETAL Vojtěch1998U231Boh.Pha 00:45.49
00:45.04
45.04 75201
2.103041SATKE Adam1994MTKK Brno 00:45.91
00:45.62
45.62 68182
3.1113ZAPLETAL Mikuláš2000U231Boh.Pha 00:45.77
00:45.67
45.67 62189
4.119152GABRLÍK Jakub2004DS1Olomouc 00:45.97
00:45.85
45.85 57170
5.119076NOVÁK Matyáš2005DM1Olomouc 00:44.90
00:45.91
45.91 53158
6.119142HRADEC Matěj2003DS1Olomouc 00:45.57
00:45.92
45.92 49146
7.39050ŠINDELÁŘ Jan2002U231Loko Plz 00:46.66
00:46.00
46.00 46177
8.1030NOVÁK Filip2002U231Boh.Pha 00:45.69
00:46.26
46.26 43165
9.103036MATĚJÍČEK Vojtěch2002U23MTKK Brno 00:45.65
00:46.62
46.62 40134
10.1068ŠVAGR Rostislav2000U231Boh.Pha 00:46.94
00:46.99
46.99 37153
11.59021LACINA Jakub2003DS1Semily 00:47.21
00:47.43
47.21 35141
12.103042BERGMANN Bořivoj2003DS1KK Brno 00:47.22
00:48.83
47.22 33122
13.119071SLEPICA Karel1988MTOlomouc 00:47.49
DNS
31110
14.119094RUDORFER Martin2003DS1Olomouc 00:47.51
00:48.26
47.51 29 98
15.119124PROCHÁZKA Vojtěch2002U231Olomouc 00:48.54
00:47.96
47.96 27 86
16.26001MÍKA Hynek2006DM2Soběslav 00:48.15
00:49.44
48.15 25129
17.133063IVÁNEK Roman2002U231SKVeselí 00:48.62
00:48.17
48.17 23 74
18.1106CARDOSELLI Tomáš2005DM2Boh.Pha 00:52.28
00:48.27
48.27 21123
19.103026BERGMANN Ondřej2000U232KK Brno 00:48.40
00:50.08
48.40 19 62
20.185012BROKEŠ Marek2003DS2Postřelm 00:49.32
00:48.44
48.44 17 56
21.119154MRÁKA Jan2004DS2Olomouc 00:49.63
00:48.92
48.92 15 50
22.57140KOBLÍŽEK Daniel2000U232Pardub. 00:48.98
00:49.86
48.98 14117
23.119197ŠTÝBNAR Vojtěch2005DM2Olomouc 00:51.35
00:49.72
49.72 13 44
24.39023PANZER Aleš1974V2Loko Plz 00:49.75
00:51.02
49.75 12111
25.59012HYNEK Pavel2003DS2Semily DNF
00:49.96
11105
26.24067OLŠÁK Matyáš2001U232Č.Kruml. 00:51.70
00:50.06
50.06 10 99
27.11072KOVAŘÍK Vít2003DS2KK Brand 00:50.08
01:00.98
50.08 9 93
28.64010KREJZA Filip19892Vys.Mýto 00:50.21
00:50.42
50.21 8 87
29.119118ŠOTEK Adam2005DM2Olomouc 00:50.41
00:50.58
50.41 7 38
30.49018KYZLÍK Milan1999U23Roudnice DNF
00:50.49
6 81
31.63062VIRÁGH Tomáš2004DS2Týniště 00:50.79
00:53.03
50.79 5 75
32.11070TARABA Matyáš2004DS2KK Brand 00:57.15
00:51.08
51.08 4 69
33.12043ZDRÁHAL Jan1985VM3TJ Dukla 00:51.23
00:51.37
51.23 3 63
34.59024NOVOTNÝ Štěpán2006DM2Semily 00:52.27
00:51.40
51.40 2 57
35.133023DOLEŽAL Filip2004DS2SKVeselí 00:52.13
00:51.43
51.43 1 32
36.26002SLADOVNÍK Jakub2006DM2Soběslav 00:51.51
00:52.60
51.51 51
37.59049VODRÁŽKA Matěj2004DS2Semily 00:56.18
00:51.59
51.59 45
38.133025ROLENC Jakub2004DS2SKVeselí 00:54.77
00:51.85
51.85 26
39.39055ŠINDELÁŘ Pavel1970V2Loko Plz 00:51.91
00:53.53
51.91 39
40.57036NĚMEC Radek2004DS3Pardub. 00:51.97
00:51.92
51.92 33
41.39033PANZER Martin2007ZS2Loko Plz 00:52.44
00:52.19
52.19 27
42.63063BEK Matyáš2006DM2Týniště 00:55.24
00:52.53
52.53 21
43.33009VRÁNEK Jan2004DS2Blovice 00:54.30
00:52.66
52.66 15
44.1111PELIKÁN Václav2005DM3Boh.Pha 00:53.25
00:54.87
53.25 14
45.1138PŘIBYLA Šimon2004DS3Boh.Pha 00:55.31
00:53.80
53.80 13
46.11073JEŘÁBEK Tomáš2004DS3KK Brand 00:54.01
01:10.54
54.01 12
47.119040KRATOCHVÍL Petr1971V2Olomouc 00:54.88
00:54.26
54.26 20
48.133015TOMEČEK Adam2008ZS2SKVeselí 00:58.33
00:54.46
54.46 14
49.59025PLEŠTIL Šimon2007ZS3Semily 00:54.47
00:57.99
54.47 11
50.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 00:54.48
00:55.43
54.48 8
51.57025JIŘÍK Matěj2005DM2Pardub. 00:54.89
00:55.58
54.89 10
52.64056ZRZAVÝ Jakub2005DM2Vys.Mýto 00:55.78
00:55.66
55.66 9
53.128014RUTAR Martin2003DS3VS Desná 01:07.38
00:55.69
55.69 7
54.116111TRNKA Tobiáš2007ZS3Litovel 00:55.74
00:55.96
55.74 6
55.59026SLAVÍK Daniel2006DM3Semily 00:55.75
01:09.98
55.75 8
56.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZM3Olomouc 00:57.63
00:55.81
55.81 5
57.64026SYROVÝ Filip2007ZS3Vys.Mýto 00:55.95
00:59.66
55.95 7
58.24080DVOŘÁK Lukáš2000U233Č.Kruml. 00:56.00
DNF
6
59.11047POPELKA Petr2005DMKK Brand 00:56.53
DNF
5
60.116069BERKA Štěpán2002U233Litovel 00:58.20
00:57.40
57.40 4
61.39039HANZEL Jáchym2008ZS3Loko Plz 00:58.06
00:58.91
58.06 4
62.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZM3Olomouc 00:58.11
00:59.61
58.11 3
63.1139KOT Michal2006DM3Boh.Pha 00:59.03
01:13.03
59.03 3
64.119218KUTÍN Filip2007ZS3Olomouc 00:59.96
01:01.48
59.96 2
65.57027KONVALINKA Štěpán2009ZM3Pardub. 01:00.57
01:03.96
60.57 2
66.43009FILIPI Robert1964VS3Č.Lípa 01:03.71
01:01.00
61.00 1
67.64039VOSMEK Jáchym2007ZS3Vys.Mýto 01:03.32
01:02.07
62.07
68.119175KRATOCHVÍL Jakub2009ZM3Olomouc 01:05.84
01:28.96
65.84 1
69.128018SEKANINA Matěj2008ZSVS Desná 01:06.34
01:06.50
66.34
70.59017MRŮZEK Kamil1977VM1Semily DNS
DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - závod

větší video