mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu - Strakonice [ 26.06.21 ]

C1M - 26.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.24012HALEŠ Antonín19921Č.Kruml. 11:06.40 75164
2.52028SLANINA Vladimír1994MTL.Žatec 11:07.79 68152
3.119213KRISTEK Václav19961Olomouc 11:10.27 62117
4.185007RAŠNER Karel2004DS1Postřelm 11:14.62 57105
5.30044VANĚK Matěj2004DS1VS Tábor 11:17.46 53140
6.103047RYGEL Marek1989MTKK Brno 11:21.61 49 93
7.57054VESELÝ Ondřej2004DS1Pardub. 11:22.84 46128
8.116061ŠMOLDAS Michal1998U232Litovel 11:24.49 43 81
9.116095SALAJ František2004DS1Litovel 11:25.66 40 69
10.60047BEIER Matouš2004DS1Trutnov 11:26.96 37116
11.24043NOVÁK Martin19911Č.Kruml. 11:28.15 35104
12.24001NOVOSAD Lukáš1976V1Č.Kruml. 11:30.51 33 92
13.24006ONDŘICH Adam2004DS2Č.Kruml. 11:32.99 31 80
14.116088ŠMAKAL Petr2003DS2Litovel 11:33.80 29 57
15.119139KRATOCHVÍL Martin2003DS1Olomouc 11:34.99 27 51
16.64021SUCHÁNEK Daniel19931Vys.Mýto 11:40.23 25 68
17.24032ŠVADLENA Václav1985VM1Č.Kruml. 11:43.21 23 56
18.64033ŠILAR Jakub19872Vys.Mýto 11:43.36 21 50
19.60054BEIER Alva2005DM2Trutnov 11:54.82 19 44
20.60051MÍL Jakub2003DS2Trutnov 11:56.72 17 38
21.119191MALÝ Vojtěch2006DM2Olomouc 11:58.94 15 45
22.119159JANŮ Filip2002U232Olomouc 12:09.97 14 39
23.24061ŠTUDLAR Patrik1999U232Č.Kruml. 12:16.71 13 32
24.116086STRATIL Filip2006DM3Litovel 12:17.73 12 33
25.1128MORNŠTEJN Roman1969V2Boh.Pha 12:19.81 11 26
26.119173KOSÍK Dan2004DS2Olomouc 12:19.85 10 27
27.64040KVAPIL Ondřej2007ZS3Vys.Mýto 12:23.95 9 20
28.57075ŠŤASTNÝ Matěj2005DM2Pardub. 12:27.08 8 14
29.116094PAPULA Jan2005DM2Litovel 12:27.85 7 21
30.57005RUFFER Matěj1999U232Pardub. 12:28.62 6 8
31.57086PLÁŠIL Hynek2006DM3Pardub. 12:38.97 5 7
32.116098GEPRT David2005DM2Litovel 12:39.02 4 15
33.1061CHLOUBA Luboš1959VS3Boh.Pha 12:40.16 3 6
34.24065ŠUTTA Jan2008ZSČ.Kruml. 12:43.89 2 5
35.116097VODÁK Norbert2004DS3Litovel 12:44.12 1 9
36.57132SLEZÁK Adam2006DMPardub. 12:46.27 4
37.116084ČAMEK David2006DM3Litovel 12:48.17 8
38.119182NOVÁK Tobiáš2008ZS3Olomouc 12:49.10 7
39.116111TRNKA Tobiáš2007ZSLitovel 12:53.23 6
40.119189RETEK Václav2007ZS2Olomouc 12:54.09 5
41.64036KOTRBA Matěj2007ZS3Vys.Mýto 12:57.63 3
42.119218KUTÍN Filip2007ZS3Olomouc 13:00.13 4
43.39039HANZEL Jáchym2008ZSLoko Plz 13:01.59 2
44.119180STŘÍLKA Richard2006DM3Olomouc 13:05.02 3
45.119188RETEK Toman2007ZS3Olomouc 13:05.45 2
46.119209ŠTÝBNAR Matěj2009ZM3Olomouc 13:08.31 1
47.1107MARTIN Jakub2009ZMBoh.Pha 13:12.68 1
48.64039VOSMEK Jáchym2007ZSVys.Mýto 13:22.70
49.57099RUFFER Jakub2007ZS3Pardub. 13:30.25
50.1136HLADÍK Šimon2009ZMBoh.Pha 13:49.43
51.119214MADĚRKA Tobiáš2009ZMOlomouc 14:48.24
52.60059STOLÍN Antonín2008ZSTrutnov 15:10.05
53.52035SLANINA Vladimír1969VL.Žatec DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Hradní běžka 2013

větší video