mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu - Strakonice [ 26.06.21 ]

K1Z - 26.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.1124BAYEROVÁ Barbora1998U231Boh.Pha 10:43.96 75115
2.30043VAŇKOVÁ Klára2001U231VS Tábor 10:45.59 68103
3.119053KNEBLOVÁ Tereza2003DS1Olomouc 10:47.66 62 90
4.24024NOVOSADOVÁ Kristina2004DS1Č.Kruml. 10:47.88 57 91
5.103009DZIADKOVÁ Zuzana2002U23MTKK Brno 10:48.49 53 78
6.64055ZEDNÍČKOVÁ Michaela2005DM1Vys.Mýto 10:59.32 49 79
7.26018KOLIHOVÁ Hana2003DS1Soběslav 11:03.20 46 67
8.119215RETKOVÁ Marie2003DS1Olomouc 11:20.53 43 66
9.24059KLEINOVÁ Štěpánka2005DM2Č.Kruml. 11:24.01 40 55
10.103024NĚMCOVÁ Marie2000U23MTKK Brno 11:26.25 37 54
11.119005RETKOVÁ Anna2005DM1Olomouc 11:27.48 35 42
12.24093KUČEROVÁ Veronika1999U232Č.Kruml. 11:31.69 33 49
13.39027MÁDROVÁ Amálie2003DS2Loko Plz 11:35.44 31 43
14.108041STŘECHOVÁ Ela2005DM2VSDK 11:37.41 29 30
15.24030PLACHTOVÁ Alexandra1998U232Č.Kruml. 11:38.04 27 37
16.103011PROCHÁZKOVÁ Pavla1983VMKK Brno 11:39.54 25 24
17.39029ŠAMPALÍKOVÁ Klára2004DS2Loko Plz 11:46.59 23 31
18.119208KOČÍŘOVÁ Valentýna2008ZS3Olomouc 11:48.61 21 18
19.108054DOBEŠOVÁ Eva2004DS3VSDK 11:52.40 19 12
20.1120MILOTOVÁ Dora2007ZS3Boh.Pha 11:55.34 17 25
21.57062ŽĎÁRSKÁ Laura2006DM2Pardub. 11:55.89 15 19
22.128015RUTAROVÁ Kateřina2005DM3VS Desná 11:55.98 14 11
23.119207HANSGUTOVÁ Monika2005DM2Olomouc 11:57.74 13 10
24.116080VAŇKOVÁ Michaela2000U233Litovel 12:05.78 12 9
25.119198VRBOVÁ Marie2007ZS3Olomouc 12:14.04 11 8
26.119227JÍLKOVÁ Pavla2007ZS3Olomouc 12:16.16 10 7
27.119206NOVOSADOVÁ Eliška2005DM2Olomouc 12:17.86 9 6
28.103010BERGMANNOVÁ Sandra2008ZS3KK Brno 12:18.27 8 5
29.39009SLÁDKOVÁ Linda2004DS3Loko Plz 12:25.78 7 13
30.24098ŠAFAŘÍKOVÁ Alena2006DMČ.Kruml. 12:28.95 6 7
31.119176KRATOCHVÍLOVÁ Adéla2007ZS3Olomouc 12:32.50 5 4
32.119192MALÁ Magdalena2007ZS3Olomouc 12:41.18 4 3
33.108034VOJTĚCHOVÁ Barbora2004DS3VSDK 12:41.45 3 2
34.119224CHROMÁ Nicol2004DS3Olomouc 12:55.54 2 1
35.60091VIKOVÁ Anna2008ZSTrutnov 12:56.57 1 6
36.57105ŠANDOVÁ Anežka2003DS2Pardub. 13:04.82 5
37.60043MARKOVÁ Kristýna2009ZM3Trutnov 13:04.96 4
38.119177MAROUSKOVÁ Tereza2009ZMOlomouc 13:05.03
39.39020PANZEROVÁ Kateřina2003DSLoko Plz 13:26.36 3
40.64015HOLUBOVÁ Nela2007ZS3Vys.Mýto 13:35.47 2
41.27003KYLBERGEROVÁ Iva2007ZSOt.Strak 13:58.11 1
42.1009MRÁZOVÁ Ema2009ZMBoh.Pha 14:00.49
43.24009KRATOCHVÍLOVÁ Tereza2003DS2Č.Kruml. 14:12.18
44.60063BEIEROVÁ Běta2008ZSTrutnov 16:25.23
45.11062ZAŤKOVÁ Eliška2009ZMKK Brand DNS
46.11036PÁDIVÁ Františka2010ZMKK Brand DNS
47.11080VENCOVÁ Alžběta2010ZMKK Brand DNS
48.64046JASANSKÁ Anna2007ZSVys.Mýto DNS
49.119019HALAŠKOVÁ Petra1974V2Olomouc DNS
50.119099NAJMANOVÁ Kateřina1984VM2Olomouc DNS
51.116082DIMOVOVÁ Barbora2000U23MTLitovel DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video