mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu - Strakonice [ 26.06.21 ]

C2M - 26.06.21

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbody
1.116095
116088
SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
DS1Litovel 11:00.20 75 62
2.24043
24012
NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MTČ.Kruml. 11:01.45 68126
3.108045
103047
VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MTVSDK KK Brno 11:03.90 62 50
4.185007
30044
RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
DS1Postřelm VS Tábor 11:09.46 57114 38
5.24006
24042
ONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
DS2Č.Kruml. 11:10.22 53102
6.119213
1016
KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1Olomouc Boh.Pha 11:12.36 49 90 26
7.60054
60047
BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
DS2Trutnov 11:19.84 46 78
8.57036
57054
NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
DS1Pardub. 11:22.74 43 66
9.52028
52035
SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1L.Žatec 11:25.49 40 54
10.119152
119154
GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
DS2Olomouc 11:43.24 37 14
11.9061
12068
TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1USK Pha TJ Dukla 11:57.27 35 42
12.116084
116086
ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
DM3Litovel 12:02.29 33 8
13.116098
116094
GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
DM2Litovel 12:07.26 31 2
14.57132
57025
SLEZÁK Adam
JIŘÍK Matěj
2006
2005
DM3Pardub. 12:11.99 29 30
15.1038
1128
ŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
V1Boh.Pha 12:13.96 27 24
16.57086
57075
PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
DM2Pardub. 12:14.79 25 18
17.24061
24015
ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
U231Č.Kruml. 12:18.03 23 12
18.7041
1061
JINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
V2Tech.Pha Boh.Pha 12:19.69 21 6
19.63063
64026
BEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
DM3Týniště Vys.Mýto 12:30.20 19 5
20.57136
57099
ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
ZS3Pardub. 12:38.96 17 4
21.64040
64036
KVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
ZS3Vys.Mýto 12:42.59 15 3
22.119188
119189
RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
ZS3Olomouc 12:53.58 14 1
23.24004
24037
PALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
ZS3Č.Kruml. 13:12.50 13 2
24.57104
57027
PAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
ZSPardub. 13:36.85 12 1
25.11072
11070
KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
DSKK Brand 16:07.04 11
26.76028
133015
UHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
ZSBechyně SKVeselí DNS

kategorie

výsledky v pdf

výsledky v excelu

LOAP Cup 2013 - Trnávka

větší video