mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUALIFICATION - České Vrbné [ 31.07.15 ]

C1M U16-QUAL - 31.07.15

1.LHOTA MATYÁŠ99U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
-------2------2------ 499.47 103.47 103.47
0


2.HARLAK MARC99U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0110.26 110.26 110.26
0


3.KANCLER TINE99U16Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
2-2------2----------- 6108.63 114.63 114.63
0


4.GESTIN NICOLAS00U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
------2---2--22--2--- 10108.22 118.22 118.22
0


5.FRANIEL MAX99U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0118.57 118.57 118.57
0


6.KRUPA FELIX00U16TSM Bratislava
123456789101112131415161718192021
-----2--------------- 2118.14 120.14 120.14
0


7.DODOK MARTIN99U16KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
2-2-2--------2--2---- 10111.61 121.61 121.61
0


8.EDWARDS DUNCAN99U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
----2--2-----22------ 8119.18 127.18 127.18
0


9.LINKSTED PETER00U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
2------------2---2--- 6121.52 127.52 127.52
0


10.JUG ALJAŽ99U16Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
----------2--2-2----- 6127.86 133.86 133.86
0


11.SEUMEL HANNES00U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
-------2--2--22-22--- 12127.73 139.73 139.73
0


12.WENDL DENIS00U16Horš.Týn
123456789101112131415161718192021
--2----2-22-2-2--22-- 16158.8 174.80 174.80
0


13.PFANNENSCHMIDT MAX00U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
--------2-2250-----2-- 58125.45 183.45 183.45
0


14.SEUMEL PAUL99U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
---2--------22---50--- 56129.84 185.84 185.84
0


15.OCHAKOVSKIH EGOR00U16Team Kazachstan
123456789101112131415161718192021
-2--2----2-2--2-2--2- 14171.97 185.97 185.97
0


16.AMANBAEV ADIL00U16Team Kazachstan
123456789101112131415161718192021
-----50----2-2-------- 54144.16 198.16 198.16
0


17.KRYUKOV GLEB00U16Yaroslavl
123456789101112131415161718192021
----2-----------222-- 8199.86 207.86 207.86
0


18.ISPAN LEON00U16Croatia
123456789101112131415161718192021
2--2-2----50-------2-- 58165.93 223.93 223.93
0


19.PRESNOV PAVEL00U16Yaroslavl
123456789101112131415161718192021
---2------2--502-22--- 60173.85 233.85 233.85
0


20.ZONJIC MATEJ00U16Croatia
123456789101112131415161718192021
-2------2--50502--22-2- 112174.2 286.20 286.20
0


21.PRETOLANI TOMMASO99U16FICK COMITATO LIGURIA
123456789101112131415161718192021
-2--50-----250---2--2-- 108205.51 313.51 313.51
0


22.BLAZEVIC DOMINIK00U16Croatia
123456789101112131415161718192021
999 DNF 999.00
0


23.MICOZZI FLAVIO00U16Canoanium Club Subiaco
123456789101112131415161718192021
0
0


24.TUCHSCHERER LENNARD99U16LKC Leipzig
123456789101112131415161718192021
0
0


25.ZUBCIC LUKA00U16Croatia
123456789101112131415161718192021
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Red Bull NordiX 2013 - best trick

větší video