mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUALIFICATION - České Vrbné [ 31.07.15 ]

K1M U18-QUAL - 31.07.15

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.WEGER JAKOB98U18SPORT CLUB MERANO92.61
0
4
0
96.61
96.61
2.ŠODEK PETR98U18USK Pha97.49
0
0
0
97.49
97.49
3.LETTENBAUER NIKLAS98U18AKV Augsburg98.27
0
0
0
98.27
98.27
4.HELLARD PIERRE98U18BRETAGNE96.39
0
2
0
98.39
98.39
5.ULPMER MANUEL97U18CCK VALSTAGNA98.64
0
0
0
98.64
98.64
6.THOMPSON ANGUS98U18Thompson97.44
0
2
0
99.44
99.44
7.LUTHER LENZ97U18SPORT CLUB MERANO99.62
0
0
0
99.62
99.62
8.VIANELLO MARCO97U18CCK VALSTAGNA94.92
0
6
0
100.92
100.92
9.MIKÓ RADOSLAV98U18TSM Bratislava99.13
0
2
0
101.13
101.13
10.TOMINEC DOMEN97U18KKK Ljubljana100.03
0
2
0
102.03
102.03
11.MATĚJKA MICHAEL97U18USK Pha96.22
0
6
0
102.22
102.22
12.BREMER NILS97U18KST Rhein-Ruhr98.5
0
4
0
102.50
102.50
13.JAKOB MEYER97U18Kanu Schwaben96.51
0
6
0
102.51
102.51
14.JANNIK MOLOCHER97U18KK Rosenheim98.52
0
4
0
102.52
102.52
15.LOISEAU JOHANN97U18BRETAGNE97.26
0
6
0
103.26
103.26
16.PETŘÍK MATOUŠ97U18USK Pha103.43
0
0
0
103.43
103.43
17.FIORESE NICOLA97U18CCK VALSTAGNA97.31
0
10
0
107.31
107.31
18.HOLMES JACOB98U18Scottish Canoe Association102.31
0
6
0
108.31
108.31
19.BRATT VIDAR98U18Sweden102.38
0
6
0
108.38
108.38
20.LEBAINDRE MATHEO98U18BRETAGNE104.47
0
4
0
108.47
108.47
21.JEREB MATEJ98U18KKK Ljubljana104.61
0
4
0
108.61
108.61
22.SCHULZ LUC98U18Lippstadt102.65
0
6
0
108.65
108.65
23.ANŽLOVAR BLAŽ98U18KKK Ljubljana103.49
0
6
0
109.49
109.49
24.UNTERTHURNER MARTIN98U18SPORT CLUB MERANO107.3
0
4
0
111.30
111.30
25.KLOS MICHAEL97U18AKV Augsburg107.43
0
4
0
111.43
111.43
26.MACDIARMID EDDIE98U18Scottish Canoe Association106.53
0
6
0
112.53
112.53
27.FRANKE JOHN97U18LKV Sachsen-Anhalt107.3
0
6
0
113.30
113.30
28.HOHMANN JANIK98U18KC Hilden106.01
0
8
0
114.01
114.01
29.HANKE PHILIPP98U18AKV Augsburg108.14
0
6
0
114.14
114.14
30.STETS WENZEL97U18Leipziger-Kanu-Club108.41
0
6
0
114.41
114.41
31.KRAUS FILIP97U18ČSAD Plz106.55
0
8
0
114.55
114.55
32.SEBASTIAN BUNDT98U18Kanu Schwaben110.97
0
4
0
114.97
114.97
33.DESOLE GIACOMO98U18FICK COMITATO LIGURIA109.08
0
10
0
119.08
119.08
34.COZZINI LORENZO97U18Gruppo canoe viadana111.61
0
10
0
121.61
121.61
35.ROGOZINSKI JONAH98U18Lippstadt118.87
0
6
0
124.87
124.87
36.KILIAN HIRSCHBICHLER97U18KK Rosenheim131.11
0
14
0
145.11
145.11
37.MUSLER PETER98U18SPORT CLUB MERANO119.36
0
60
0
179.36
179.36
38.MORI ANDREA98U18FICK COMITATO LIGURIA186.24
0
18
0
204.24
204.24
39.TUIRAVIRAVI DANIEL98U18Fiji119.44
0
110
0
229.44
229.44
40.LUTHER MICHAEL97U18SPORT CLUB MERANO0
0
0
0

41.MESSEMER DENNIS97U18VfL Bad Kreuznach0
0
0
0

42.BREZIGAR OLIVER98U18Kajak klub Soške Elektrarne0
0
0
0

43.DANGEN JACK98U18New Zealand0
0
0
0

44.STRAUSS THOMAS98U18AKV Augsburg0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipenský Mistr - masopust - kolečko pro časomíru

větší video