mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUALIFICATION - České Vrbné [ 31.07.15 ]

K1M U16-QUAL - 31.07.15

1.KANCLER TINE99U16Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
----------------2---- 289.03 91.03 91.03
0


2.HEGGE NOAH99U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
--------------------- 091.9 91.90 91.90
0


3.GONŠENICA ADAM99U16KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
--------------------- 096.73 96.73 96.73
0


4.BRAUNEIS NOAH99U16AKV Augsburg
123456789101112131415161718192021
--2-------------2---- 493.91 97.91 97.91
0


5.EDWARDS DUNCAN99U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
22--------2---------- 693.34 99.34 99.34
0


6.ŽÍŽALA JOSEF99U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
-----------2-----2--- 498.25 102.25 102.25
0


7.FASOLI TOMMASO99U16Canoa Club Milano
123456789101112131415161718192021
--------------2------ 2101.48 103.48 103.48
0


8.BERGEN HENRY99U16Potomac whitewater Racing Cent
123456789101112131415161718192021
-----------2--------- 2102.71 104.71 104.71
0


9.MEVEL NICOLAS99U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
-------2------------- 2102.76 104.76 104.76
0


10.BERNARDY NICOLAS99U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
----------------2---- 2102.79 104.79 104.79
0


11.DAVID MAAS99U16KK Rosenheim
123456789101112131415161718192021
----2--------22---2-- 898.22 106.22 106.22
0


12.LUTHER VALENTIN00U16SPORT CLUB MERANO
123456789101112131415161718192021
-------------2-----2- 4104 108.00 108.00
0


13.BREMER TIM00U16KST Rhein-Ruhr
123456789101112131415161718192021
-----------2-2---2--- 6102.07 108.07 108.07
0


14.SORIANO DANIELE00U16Bamberger Faltbootclub e.V.
123456789101112131415161718192021
----2--------22------ 6104.53 110.53 110.53
0


15.AITKEN CALLUM99U16CSBOP
123456789101112131415161718192021
-2--2-----2---------- 6104.88 110.88 110.88
0


16.LINKSTED PETER00U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
-----------------2-2- 4107.22 111.22 111.22
0


17.DIETZ JOSHUA00U16VfL Bad Kreuznach
123456789101112131415161718192021
--2-------------2---- 4107.8 111.80 111.80
0


18.PETEK MARKO00U16KKK Ljubljana
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0111.84 111.84 111.84
0


19.CUBR FILIP00U16ČSAD Plz
123456789101112131415161718192021
-2--2----------2----- 6107.1 113.10 113.10
0


20.HAY CALLUM99U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
--2------------2----- 4109.12 113.12 113.12
0


21.POHANKA VÍTEK00U16Klatovy
123456789101112131415161718192021
----2--------2--2-2-- 8105.31 113.31 113.31
0


22.BELLOTTI THEO99U16vigevano canoa club
123456789101112131415161718192021
--2-----------2--2--- 6109.25 115.25 115.25
0


23.MAHE ALAN99U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
-----2-----2------2-- 6109.4 115.40 115.40
0


24.MACEACHEN CALLUM00U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
-----------------2-2- 4111.74 115.74 115.74
0


25.ROMANO MARCO00U16Canoa Club Brescia
123456789101112131415161718192021
2-2------------------ 4112.99 116.99 116.99
0


26.COLNAR BRIN00U16Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
---2---2--------22--- 8110.39 118.39 118.39
0


27.SEVERIN PRIJON00U16KK Rosenheim
123456789101112131415161718192021
--2-------------2---- 4114.52 118.52 118.52
0


28.RASHEV ALEXANDER00U16Moscow
123456789101112131415161718192021
--2-------2---------- 4114.96 118.96 118.96
0


29.MÄNNIG FLORIAN99U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
----2-2-2---------2-- 8111.76 119.76 119.76
0


30.RAZETO NICCOL99U16FICK COMITATO LIGURIA
123456789101112131415161718192021
---22---------2----2- 8113.47 121.47 121.47
0


31.VRAGOVIC LUKA99U16Croatia
123456789101112131415161718192021
------2-----------2-- 4117.51 121.51 121.51
0


32.WEISS ANTON99U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
---------2---------2- 4117.62 121.62 121.62
0


33.BOBÁK FILIP00U16KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
--2---2-2-2-2------2- 12110.64 122.64 122.64
0


34.VALENTIN KAMMERL99U16KK Rosenheim
123456789101112131415161718192021
22--2--2--2------2--- 12110.9 122.90 122.90
0


35.ZIMA TOMÁŠ00U16Roudnice
123456789101112131415161718192021
---2-----2------2---- 6116.98 122.98 122.98
0


36.ŠANDA PETR00U16Vlašim
123456789101112131415161718192021
---------2--------2-- 4120.63 124.63 124.63
0


37.OHMAYER JAKOB00U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
----2-----2-2-2--2--- 10115.26 125.26 125.26
0


38.ŠPALEK MATĚJ00U16Benátky
123456789101112131415161718192021
------22-------2-2--- 8117.7 125.70 125.70
0


39.STRÁNSKÝ DOMINIK99U16Benátky
123456789101112131415161718192021
--2----------2--2---- 6119.91 125.91 125.91
0


40.SAMUEL GROTMANN99U16KK Rosenheim
123456789101112131415161718192021
----------2--2--222-- 10123.85 133.85 133.85
0


41.MACCORQUODALE CAMERON00U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
---2---2----2----22-- 10124.4 134.40 134.40
0


42.BOHN JIMMY00U16Team Colorado Whitewater Racin
123456789101112131415161718192021
----2---2--222-----2- 12134.31 146.31 146.31
0


43.MUTTON ZACK00U16KICK
123456789101112131415161718192021
----222---50---------- 56100.29 156.29 156.29
0


44.GHISETTI DAVIDE99U16IVREA CANOA CLUB
123456789101112131415161718192021
--50------2---------2- 54102.6 156.60 156.60
0


45.KADERABEK MILLER00U16Nantahala Racing Club
123456789101112131415161718192021
-2----2---2---------- 6152.06 158.06 158.06
0


46.JÜRSCHICK JAN ROBIN99U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
--50---------2-2-2-2-- 58101.56 159.56 159.56
0


47.VANIN KONSTANTIN00U16Moscow
123456789101112131415161718192021
------------2222---2- 10155.4 165.40 165.40
0


48.RENDULIC DOMINIK00U16Croatia
123456789101112131415161718192021
2---2-2--22---2--22-2 18151.01 169.01 169.01
0


49.ROHMER KARL99U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
--2------2-22----50--- 58112.61 170.61 170.61
0


50.HOLMES AARON00U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
------------50---2---- 52124.87 176.87 176.87
0


51.DORFSCHMID KIM00U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
-------2----2---502--- 56123.62 179.62 179.62
0


52.MERMELSTEIN JACOB00U16Potomac whitewater Racing Cent
123456789101112131415161718192021
--2---------2----2250- 58130.63 188.63 188.63
0


53.MATJAŠEC MATEVŽ00U16Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
2--2--22-222-----502-2 68138.06 206.06 206.06
0


54.ZEMAN VOJTĚCH00U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
--------------2-250250- 106113.95 219.95 219.95
0


55.WALLISCH VÍT99U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
--2--22----502250--50--- 160131.39 291.39 291.39
0


56.PAŠEK MATEJ00U16TSM Bratislava
123456789101112131415161718192021
0
0


57.KOŘÍNEK VILÉM99U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - závod

větší video