mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUALIFICATION - České Vrbné [ 31.07.15 ]

K1W U16-QUAL - 31.07.15

1.KOZÁKOVÁ TIMEA00U16KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0113.35 113.35 113.35
0


2.VRBOVÁ ALEXANDRA00U16Horš.Týn
123456789101112131415161718192021
--------------------2 2111.59 113.59 113.59
0


3.MEHLHORN STELLA99U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
--2--------------2--- 4113.01 117.01 117.01
0


4.CHAUMET AGATHE99U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
----------2---------- 2116.56 118.56 118.56
0


5.MINTÁLOVÁ ELIŠKA99U16ŽKV Žilina
123456789101112131415161718192021
2-----2---2---------- 6114.99 120.99 120.99
0


6.MALCHERS PAULA99U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
-------2------------- 2119.07 121.07 121.07
0


7.KALETKA FIONA00U16VfL Bad Kreuznach
123456789101112131415161718192021
----------2-----2---- 4119.76 123.76 123.76
0


8.NOVAK LEA00U16Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
--22---22--------2--- 10114.15 124.15 124.15
0


9.BLAŽKOVÁ TEREZA00U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
--2-2----2--2----2--- 10114.8 124.80 124.80
0


10.BERNERT ANNE99U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
------------2----2--- 4121.23 125.23 125.23
0


11.KONIAROVÁ LEA00U16KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
--2-2--------2--22--- 10116.36 126.36 126.36
0


12.TAUER SARAH99U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0127.9 127.90 127.90
0


13.BERNARDY ANAIS00U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
----2-2---2---------- 6122.72 128.72 128.72
0


14.HANKE FRANZISKA00U16AKV Augsburg
123456789101112131415161718192021
----2-----2------2--- 6125.87 131.87 131.87
0


15.KONDRATENKO KSENIYA99U16Team Kazachstan
123456789101112131415161718192021
--2-2--2------------- 6128.38 134.38 134.38
0


16.PATERSON CLAUDIA99U16Kiwis
123456789101112131415161718192021
--2-2-----2---22--2-- 12122.79 134.79 134.79
0


17.SAFINA KAMILLA00U16Team Kazachstan
123456789101112131415161718192021
-222---------2------- 8128.39 136.39 136.39
0


18.KUZNETSOVA DARIA99U16Moscow
123456789101112131415161718192021
----2----22--2---2--- 10133.89 143.89 143.89
0


19.FEINE CONSTANZE99U16LKV Sachsen-Anhalt
123456789101112131415161718192021
--2-2-----2-2-------- 8138.35 146.35 146.35
0


20.JEKLIN EVA99U16Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
----2-22-------22---- 10140.91 150.91 150.91
0


21.DUŠKOVÁ MICHALA00U16USK Pha
123456789101112131415161718192021
--2---2--2------2---- 8146.23 154.23 154.23
0


22.JONES CHIARA00U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
2-2----------22------ 8147.76 155.76 155.76
0


23.HOLL LENA99U16AKV Augsburg
123456789101112131415161718192021
2---2---------50------ 54113.41 167.41 167.41
0


24.JENNINGS MADDY99U16Scottish Canoe Association
123456789101112131415161718192021
----------250--------- 52121.57 173.57 173.57
0


25.ALDUCCI BEATRICE00U16CCK VALSTAGNA
123456789101112131415161718192021
-------50--222-22--2-2 64172.29 236.29 236.29
0


26.BERGNER VICTORIA00U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
2-222----50502-----2-2- 114138.17 252.17 252.17
0


27.MOESER SINA00U16Kanu Schwaben
123456789101112131415161718192021
-50--2--2---50-------2- 106148.39 254.39 254.39
0


28.HUMEAU MAYA00U16Potomac whitewater Racing Cent
123456789101112131415161718192021
2-2--------25050502----- 158172.78 330.78 330.78
0


29.GRANGEON MARION99U16BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
0
0


30.FARELL CIARA99U16Canoe Slalom Ireland
123456789101112131415161718192021
0
0


31.BAYN NELE00U16Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
0
0


32.HARKIN JESSICA99U16Canoe Slalom Ireland
123456789101112131415161718192021
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

RWE City cross sprint 2014

větší video