mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUALIFICATION - České Vrbné [ 31.07.15 ]

K1M U14-QUAL - 31.07.15

1.BOŽIČ ŠTEFAN01U14Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
-------2------------- 2101.26 103.26 103.26
0


2.KREJČÍ JAKUB02U14SKVS ČB
123456789101112131415161718192021
--------22--------2-- 6104.23 110.23 110.23
0


3.HEIN JAKOB01U14Bamberger Faltbootclub e.V.
123456789101112131415161718192021
--2-2----------2----- 6110.12 116.12 116.12
0


4.LUTHER JAKOB01U14SPORT CLUB MERANO
123456789101112131415161718192021
-------2-22------2-2- 10106.29 116.29 116.29
0


5.ŠTAFEN MATÚŠ02U14ŽKV Žilina
123456789101112131415161718192021
2---------------22--- 6111.34 117.34 117.34
0


6.PITTMAN TAYLOR01U14Potomac whitewater Racing Cent
123456789101112131415161718192021
--2----2-----2-2----- 8109.55 117.55 117.55
0


7.DILLI MAXI01U14VfL Bad Kreuznach
123456789101112131415161718192021
-------2--2-------2-- 6111.71 117.71 117.71
0


8.STANOVSKÝ VOJTĚCH02U14SKVS ČB
123456789101112131415161718192021
2--------2--2-------- 6111.98 117.98 117.98
0


9.HARTL VINZENZ01U14AKV Augsburg
123456789101112131415161718192021
----2--------22------ 6113.65 119.65 119.65
0


10.BOLYARD WESLEY01U14Nantahala Racing Club
123456789101112131415161718192021
----------2-2-------- 4115.88 119.88 119.88
0


11.OŠTRBENK VID01U14Mitja Oštrbenk
123456789101112131415161718192021
2---------------2---- 4116.46 120.46 120.46
0


12.MUTO YUSUKE01U14Canoe Club Mitake
123456789101112131415161718192021
----2--2----------2-- 6115.4 121.40 121.40
0


13.RAŠKA TOMÁŠ01U14USK Pha
123456789101112131415161718192021
-----------2-2------- 4118.24 122.24 122.24
0


14.STEULER BENJAMIN01U14AKV Augsburg
123456789101112131415161718192021
--------------------- 0124.26 124.26 124.26
0


15.TONCAR MARTIN01U14TJ Slávia TU Zvolen
123456789101112131415161718192021
--222---------2--2--- 10114.3 124.30 124.30
0


16.WALLIN WILLIAM01U14Sweden
123456789101112131415161718192021
-------2--------2--2- 6118.46 124.46 124.46
0


17.BURGAR LENART01U14Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
----2----------2---2- 6118.89 124.89 124.89
0


18.KORÍNEK MIROSLAV01U14KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
--222----------2----- 8117.83 125.83 125.83
0


19.HOFF ORAN02U14Colorado
123456789101112131415161718192021
----------2--2----2-- 6123.84 129.84 129.84
0


20.SEHIC AMI01U14Croatia
123456789101112131415161718192021
---------2----2--22-- 8122.27 130.27 130.27
0


21.VALANT ULAN01U14KKK Ljubljana
123456789101112131415161718192021
--2-2----------2----- 6124.33 130.33 130.33
0


22.BERGER TIL02U14Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
-------2--2-2-----2-- 8122.57 130.57 130.57
0


23.REZEK TOMÁŠ01U14SKVS ČB
123456789101112131415161718192021
------22------------- 4127.53 131.53 131.53
0


24.SUŠMEL JAN02U14Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
--2--2-----------2--- 6127.16 133.16 133.16
0


25.JOSEPH JOSHUA01U14Potomac whitewater Racing Cent
123456789101112131415161718192021
-----2---22---2------ 8125.77 133.77 133.77
0


26.PAVŠIČ ANDRAŽ01U14Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
--2----2--2---2--22-- 12123.31 135.31 135.31
0


27.TANAKA YUUKI01U14Canoe Club Mitake
123456789101112131415161718192021
--2--2----2--------2- 8129.52 137.52 137.52
0


28.KAVZAR KLEMEN01U14BD Steklarna Hrastnik
123456789101112131415161718192021
2---2-----2---2-2---- 10128.95 138.95 138.95
0


29.ŠAVLI ERAZEM01U14Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
----------2--22--2-2- 10132.8 142.80 142.80
0


30.KIPRAS TALACKA02U14Regesa
123456789101112131415161718192021
--2----------2-----2- 6137.53 143.53 143.53
0


31.MACUS ONDREJ02U14ŽKV Žilina
123456789101112131415161718192021
----------2-------2-- 4140.78 144.78 144.78
0


32.DIEŠKA JURAJ02U14ŽKV Žilina
123456789101112131415161718192021
-22---2---2---------2 10135.79 145.79 145.79
0


33.ALIČ MAKS02U14Kanu klub Simon
123456789101112131415161718192021
----22---2--2---2-2-- 12134.3 146.30 146.30
0


34.HENRY STEVEN01U14BRETAGNE
123456789101112131415161718192021
2--22---------------- 6141.09 147.09 147.09
0


35.LAPORNIK LENART02U14Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
------2---2--2--2---- 8140.14 148.14 148.14
0


36.VOLPI IACOPO01U14Canoa Club Milano
123456789101112131415161718192021
2-22---2--22-------2- 14135.43 149.43 149.43
0


37.JURIČEK PATRIK01U14KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
----2--2----2-------- 6144.34 150.34 150.34
0


38.MILJAVEC JAKA02U14Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
2-222-2---2--22------ 16134.72 150.72 150.72
0


39.VANIN VLADISLAV02U14Moscow
123456789101112131415161718192021
---22---------22--2-- 10143.26 153.26 153.26
0


40.LANGE TWAN02U14Kajak kanu klub Tacen
123456789101112131415161718192021
--2-2-2----------2-2- 10154.41 164.41 164.41
0


41.TESAŘ VOJTĚCH02U14SKVS ČB
123456789101112131415161718192021
--2-22--2-----22--2-- 14163.61 177.61 177.61
0


42.LHOTA KRYŠTOF02U14USK Pha
123456789101112131415161718192021
--------2--50------22- 56124.74 180.74 180.74
0


43.VEVERKA LUKÁŠ02U14Benátky
123456789101112131415161718192021
------------50------2- 52139.91 191.91 191.91
0


44.NAKAJIMA MANATO01U14Canoe Club Mitake
123456789101112131415161718192021
------2----2-222-50-2- 62136.15 198.15 198.15
0


45.FIAMIN ELIA02U14KTK Lipt. Mikuláš
123456789101112131415161718192021
---------2-------50--- 52158.47 210.47 210.47
0


46.MORI KEITA01U14Canoe Club Mitake
123456789101112131415161718192021
-------2--2-50-2----2- 58168.65 226.65 226.65
0


47.PŘÍHODA LUKÁŠ01U14USK Pha
123456789101112131415161718192021
-------2--25050------2- 106123.9 229.90 229.90
0


48.NOVAK URBAN01U14Kanu klub Simon
123456789101112131415161718192021
2-2--2--------222502-- 64168.54 232.54 232.54
0


49.OPLOTNIK LUKA01U14BD Steklarna Hrastnik
123456789101112131415161718192021
--2----50--2--50--2--2- 108139.25 247.25 247.25
0


50.BELOKRENITSKIY KIRILL02U14Krasnoyarsk
123456789101112131415161718192021
50502----2-2----2-2--2- 112146.49 258.49 258.49
0


51.PLANINC MIHA02U14BD Steklarna Hrastnik
123456789101112131415161718192021
----22--2-2502-22-2-2- 68210.98 278.98 278.98
0


52.PANICO TOMMASO02U14FICK COMITATO LIGURIA
123456789101112131415161718192021
----2--2--2502--2----- 60247.33 307.33 307.33
0


53.GRADIŠEK NEJC02U14Kanu klub Simon
123456789101112131415161718192021
--2-2------5025050---2-- 158171.78 329.78 329.78
0


54.DIEŠKA MAREK02U14ŽKV Žilina
123456789101112131415161718192021
--2-50--22505050--22----- 210236.37 446.37 446.37
0


55.SHUVALOV DANIL02U14SURGUT HMAO-UGRA
123456789101112131415161718192021
999 DNF 999.00
0


56.KUSCHE ERIC01U14Leipziger-Kanu-Club
123456789101112131415161718192021
0
0


57.PETROVAJ MATÚŠ02U14TSM Bratislava
123456789101112131415161718192021
0
0


58.BURAN ILJA02U14TSM Bratislava
123456789101112131415161718192021
0
0


59.BEZELJAK ROK02U14Kajak klub Soške Elektrarne
123456789101112131415161718192021
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Mělnická Jizerská 50 - 2014 - finále muži

větší video